głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać ale to nie znaczy że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko ale to nie znaczy że chcę Twój numer.. Mogę Cię kochać ale

sexual

sexual.moblo.pl
Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać ale to nie znaczy że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko ale to nie znaczy że chcę Twój numer.. Mogę Cię kochać ale to
Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

sexual dodano: 23 czerwca 2011

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer.. Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

 usłyszałam pukanie  otworzyłam... teksty

sexual dodano: 23 czerwca 2011

`usłyszałam pukanie, otworzyłam drzwi, zobaczyłam sylwetkę chłopaka moich marzeń, to znaczy mojego byłego. - wpadłem po moje rzeczy - oznajmił. - proszę. reklamówka stała przygotowana w przedpokoju od tygodnia. - nie żałujesz?- zapytałam. - nie. proszę Cię, zerknij przez okno. prawie zemdlałam. stała tam moja przyjaciółka z wielkim pluszowym niedźwiadkiem, którego miałam dostać. - jesteś z nią? mój głos osłabł, powiedziałam to prawie szeptem. - tak. kocham ją. w jednym momencie straciłam dwie najbliższe mi osoby. i przekonałam się, że życie jest cholernie trudne i głupie.

nagle nie wiadomo skąd w moim życiu... teksty

sexual dodano: 22 czerwca 2011

nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten ktoś do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

  Oddaje cześć niezapomnianym... teksty

sexual dodano: 22 czerwca 2011

` Oddaje cześć niezapomnianym chwilom na przekór skurwysynom wrogom i debilom ! ;]

. Niuniu muszę Ci coś powiedzieć.... teksty

sexual dodano: 22 czerwca 2011

. Niuniu muszę Ci coś powiedzieć. Jeśli pokocham Cię jak rap, będziesz najszczęśliwszą niunią na świecie ;))

Zastanawiam się dlaczego wciąż nie... teksty

sexual dodano: 22 czerwca 2011

Zastanawiam się dlaczego wciąż nie umiem odpuścić.Chciałabym po prostu odejść zostawiając za sobą wspomnienia.Wyrwać serce z piersi,wstrzymać oddech i uspokoić drżenie rąk.Zapomnieć, chociaż na chwile..

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie jego, a jemu to nie pasuje. Powiedz mu, że go kochasz.

Po co dzwoniłeś i wypytywałeś... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Po co dzwoniłeś i wypytywałeś gdzie i z kim jestem skoro Ci nie zależało . ? dlaczego ciągle chciałeś się ze mną widywać skoro miałeś wylane . ? dlaczego mnie całowałeś , przytulałeś , dotykałeś skoro podobno nic nie czułeś . ? dlaczego pozwoliłeś , żebym się w tobie zakochała , skoro wiedziałeś , że nie chcesz ze mną być . ?

Dzisiaj  całkiem przypadkiem... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Dzisiaj, całkiem przypadkiem zobaczyłam Twoje zdjęcie. Poczułam takie małe ukłucie, ale zajęłam się czymś innym i kompletnie zapomniałam. Tak kochanie, już nie jesteś królem mojego życia. Teraz ja rządzę swoim światem.

Chciałam być obecna w Twoim życiu... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Chciałam być obecna w Twoim życiu, Chciałam być powodem dla którego się budzisz, pragnęłam być Tą jedyną dla której odłożyłbyś spotkanie z kumplami tylko dlatego, że się przeziębiłam. Chciałabym to wszystko robić z Tobą.

Zapadła ciemna noc. Zamyślona... teksty

sexual dodano: 21 czerwca 2011

Zapadła ciemna noc. Zamyślona, patrzyła w okno. Jej twarz rozjaśniał nieśmiały uśmiech. - Już wiem co zrobię - Wyszeptała niepewnie. Tego dnia była całkiem sama, jak w amoku poruszała się po pokoju, na jej twarzy wyraźnie rysowało się przerażenie. Otworzyła szafę i wyciągnęła swój ulubiony, kolorowy szalik który dostała od niego na walentynki. Jej drżące palce zawiązały supeł z ruchomą pętlą. Obojętnie rozejrzała się po domu. Łzy płynęły strumieniami, wspominała właśnie czas z nim spędzony. Trudno sobie wyobrazić co właśnie czuje, w końcu przestaje. Umiera w skutek uduszenia..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV