głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Gdy ją ujrzał uśmiechnął się szeroko.Podbiegł do niej i uściskał z całej siły tak jakby nie widział jej już kilka lat.Nachylił się i musnął delikatnie wargami j

sexual

sexual.moblo.pl
Gdy ją ujrzał uśmiechnął się szeroko.Podbiegł do niej i uściskał z całej siły tak jakby nie widział jej już kilka lat.Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciep
Gdy ją ujrzał uśmiechnął się... teksty

sexual dodano: 25 czerwca 2011

Gdy ją ujrzał,uśmiechnął się szeroko.Podbiegł do niej i uściskał z całej siły,tak,jakby nie widział jej już kilka lat.Nachylił się i musnął delikatnie wargami jej ciepły policzek.Wyznał jej miłość..Ona zaś chwyciła go za spód koszuli i przyciągnęła do siebie.Zagryzła delikatnie dolną wargę i utonęła w jego pięknych,niebieskich oczach..Była szczęśliwa..Po raz pierwszy,od dłuższego czasu,poczuła,że ma wszystko czego potrzebowała.

ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

sexual dodano: 25 czerwca 2011

ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

Ona jest dziewczyną która nie... teksty

sexual dodano: 25 czerwca 2011

Ona jest dziewczyną,która nie rozmawia z nikim,jest zbyt zraniona by mówić zbyt wiele.jest dziewczyną,która za tobą tęskni,fałszuje uśmiech.a ty odłożyłeś ją sobie ?na później?jest dziewczyną,która wszystko chrzani i nic innego nie wychodzi jej tak dobrze.oddałaby wszystko za byciez tobą.najbardziej pragnie właśnie ciebie, a ty ją odrzuciłeś.

nie ma to jak mama  która podając... teksty

sexual dodano: 24 czerwca 2011

nie ma to jak mama, która podając mi butelkę wody cytuje fabułę mówiąc 'kac morderca, nie ma serca'.

Jeśli ludzie udają  że mają się... teksty

sexual dodano: 24 czerwca 2011

Jeśli ludzie udają, że mają się nawzajem w dupie to znaczy, że cholernie im wciąż na sobie zależy, ale żadne z nich nie chce pierwsze tego wyznać .

ból już nie sprawia mi... teksty

sexual dodano: 24 czerwca 2011

ból już nie sprawia mi przyjemności,przesunęłam granicę, tak ?trzeba iść dalej.To jest decydujący moment, chcemy przejść przez śmierć bezboleśnie i godnie.Ja marzę ,żeby opróżnić całe opakowanie tabletek , napić się alkoholu trochę i zasnąć.

 już nie mam na Ciebie ochoty . z... teksty

sexual dodano: 24 czerwca 2011

`już nie mam na Ciebie ochoty . z każdym dniem coraz mniej mi Ciebie potrzeba . ujmę to krócej: życie staje się piękne.

Gdy odszedłeś myślałam że nie... teksty

sexual dodano: 24 czerwca 2011

Gdy odszedłeś myślałam,że nie mam po co żyć.Mój świat zawalił się w jednej malutkiej minucie.Kochałam Cię jak idiotka i nie widziałam świata poza Tobą,a teraz? Gdy pytają mnie o Ciebie, to udaję,że nie słyszę pytania i jestem najszczęśliwszą singielką na świecie.

A On nie ma pojęcia ilu chłopakom... teksty

sexual dodano: 23 czerwca 2011

A On nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z Jego powodu . A to wszystko przez tą cholerną słabość do Niego i głupią nadzieję że coś z tego będzie.

I pamiętając  że ma zapomnieć... teksty

sexual dodano: 23 czerwca 2011

I pamiętając, że ma zapomnieć kochała dalej. Kochała i wiedziała, że zanim wymaże z pamięci te wszystkie wspólne chwile, trzymanie się za ręce, to kocham wypowiadane raz po raz, aby podkreślić moc więzi, upłynie sporo czasu. Nie chciała, aby upłynął.. Chciała pamiętać, że on jest, że zaraz przyjdzie.. Mocno przytuli i znów nazwie swoim kochaniem. On już nie wróci. Ale ona nigdy nie powie, że był.. bo chce pamiętać, że jest..

Nie ma szans  nie ma nas  oddalamy... teksty

sexual dodano: 23 czerwca 2011

Nie ma szans, nie ma nas, oddalamy się co dnia, ja i ty, ty i ja. < / 3

 Siedziałam z nim w jego pokoju... teksty

sexual dodano: 23 czerwca 2011

"Siedziałam z nim w jego pokoju, oglądaliśmy jakiś film. Położyłam głowę na jego kolanach a on bawił się moimi włosami. kiedy nagle z hukiem wpadł do pokoju jego starszy brat. - Gołąbeczki, Nie za dobrze wam ? - zapytał siadając koło nas. - wypad stąd. - zadarł się mój chłopak. Uciszyłam go tłumacząc, że przecież nic się nie dzieje. Kiedy jego braciszek zaczął gadać, że jestem ładna, że z chęcią by mu mnie odbił i inne pierdoły. Nawet nie zdążyłam ogarnąć, kiedy moje ciacho wstało przywaliło mu i wywaliło z pokoju. Kocham jego zazdrość."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV