głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Myślałam że nie będę umiała bez Ciebie żyć. Ale następnego dnia zwyczajnie wstałam rano umyłam zęby zjadłam śniadanie. Niepojęte ale świat istniał dalej. Szanu

sexual

sexual.moblo.pl
Myślałam że nie będę umiała bez Ciebie żyć. Ale następnego dnia zwyczajnie wstałam rano umyłam zęby zjadłam śniadanie. Niepojęte ale świat istniał dalej.
  Myślałam  że nie będę umiała... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Myślałam, że nie będę umiała bez Ciebie żyć. Ale następnego dnia zwyczajnie wstałam rano, umyłam zęby, zjadłam śniadanie. Niepojęte, ale świat istniał dalej.

  Szanuj mnie   bo jestem jedna z... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Szanuj mnie , bo jestem jedna z tych , której nie może mieć każdy .

  Wciąż śmieszy mnie to jak sobie... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Wciąż śmieszy mnie to jak sobie przypomnę minę tego faceta, którym się trochę zabawiłam i zostawiłam, tonącego w morzu jakiejś pierdolonej nadziei. Nie zapomnę jak zapewniał mnie że nie będzie dla mnie pił, palił.. czego w ogóle nie oczekiwałam. Do łez rozbawiało mnie jak na siłę chciał być romantyczny dając mi róże. Od początku wiedziałam, że jest takim skurwielem jak inni. Dlatego go zostawiłam. Tak. Nie wiem, chciałam odreagować.. Sory bejbe, niestety padłeś ofiarą mojej mściwości na facetach. Pech chciał że to na Tobie się zemściłam wyklinając cały męski ród. Wiem nazywasz nie zimną suką, ale ja cię nie przeproszę. Bo wy przecież nas nigdy nie przepraszacie. Przykre , ale prawdziwe ..

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

  Kiedy mnie opuścił... bardzo... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

` Kiedy mnie opuścił... bardzo wtedy tęskniłam, ale najgorsze było udawanie, że nie tęsknię. Moi przyjaciele traktowali tęsknotę za nim jako coś niewłaściwego. Skrywałam ją gdzieś pod poduszką, wieczorem, sama.

Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo mnie zraniłes.. co czułam wtedy kiedy usłyszałam słowa ' doszedłem do wniosku, ze powinnismy sie rozstac..' myslałam, ze sie przezsłyszałam, tak, nie mogłam w to uwierzyc, ze mi to zrobisz.. miałam wrażenie ze wpane zaraz w jakas okropna furie, albo po prostu stane na srodku ulicy i zaczne płakac jak mała dziewczynka, proszac by to nie była prawda, tylko jakis zły sen.

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

ubóstwia malować swoje paznokcie na... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

ubóstwia malować swoje paznokcie na krwistą czerwień. nie pogardzi, wypadem na piwo z Twoimi kumplami. kocha zmysłowe szpilki, ale z pełnią zapału oglądnie z Tobą mecz. otwiera okno na oścież, podczas deszczu. w czasie zimy, biega boso po śniegu. nie toleruje świeczek na urodzinowym torcie i kocha gumę balonową. jest wyjątkowa, pełna obłędu. szukająca osobnika, który ją za ten obłęd, pokocha.

Gdy odchodzę od niego obrażona... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

Gdy odchodzę od niego obrażona, idzie za mną. Gdy patrzę na jego usta, całuje mnie. Gdy go popycham i biję, chwyta mnie i nie puszcza. Gdy zaczynam do niego przeklinać, całuje mnie i mówi, że KOCHA... Gdy jestem cicha, pyta co się stało. Gdy Go odpycham, przyciąga mnie do siebie. Gdy zaczynam płakać, przytula mnie i nie odzywa się słowem. Gdy widzi jak idę, podkrada się za mną i przytula. Gdy się boję, ochrania mnie. Gdy kładę głowę na jego ramionach, nachyla się i mnie całuje. Gdy kradnę jego ulubiona bluzę, pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. Gdy za nim tęsknie, wie, że mnie to boli w środku. Gdy mowie 'koniec', on wie, że dalej chcę aby był 'TYLKO' mój..

Nie jestem taką grzeczną... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myslisz. Lubie z drinkiem w dłoni smiać się z niczego. Lubię swoje brązowe włosy i czarne paznokcie. I nie przeszkadza mi że się patrzą gdy w mini maszeruję deptakiem.Serce też mam..ale zbyt długo je sklejałam by ci je ot tak dać.

A może właśnie tak miało być?... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

A może właśnie tak miało być? Może miała się w nim zakochać bez wzajemności, żeby zrozumieć, że nie zawsze to czego pragnie może należeć do niej? Przecież ona była tylko zwykłą dziewczyną, która zakochała się w jego niebieskich oczach, w tym jego uśmiechu, w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie. A on był tylko zwykłym chłopcem, który nie wiedział, że jest jej marzeniem.

.' Nareszcie zrozumiałam. Tak... teksty

sexual dodano: 20 czerwca 2011

.' Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet,że cały ten nasz "związek to tylko moje marzenia,które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa. Ale Go kocham!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV