głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sexual Nie czuj przykrości z powodu kogoś kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji. Wielu ludzi pła

sexual

sexual.moblo.pl
Nie czuj przykrości z powodu kogoś kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.
Nie czuj przykrości z powodu kogoś... teksty

sexual dodano: 28 luty 2014

Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś, na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

Wielu ludzi płacze wieczorami... teksty

sexual dodano: 28 luty 2014

Wielu ludzi płacze wieczorami, intensywnie myśląc o tym co ich boli, co nie pozwala zasnąć.

To nie jest tak  że mam Cię... teksty

sexual dodano: 28 luty 2014

To nie jest tak, że mam Cię gdzieś. Ja po prostu udaję mocniejszą niż jestem. Udaję, że nie zwracam na Ciebie uwagi, próbuję Cię nie zauważać i staram się o Tobie nie myśleć. Nie wiążę z Tobą żadnych nadziei, Twój wzrok zlewam jak nigdy dotąd, ale w głębi serca nie mogę bez Ciebie żyć.

Nie można zbyt dużo czasu czekać... teksty

sexual dodano: 28 luty 2014

Nie można zbyt dużo czasu czekać na miłość. Jeżeli nie złapiesz jej w odpowiednim momencie. To ona zacznie uciekać.

kiedyś był blisko i mówił  że... teksty

sexual dodano: 28 luty 2014

kiedyś był blisko i mówił, że znaczę dla Niego wszystko.

Lubię czasem w nocy usiąść na... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

Lubię czasem w nocy usiąść na parapecie i patrzeć w niebo.. na gwiazdy. one coś w sobie mają. są takie inne.. wyjątkowe. ale głównym powodem tego wszystkiego jest nadzieja, że i Ty na nie patrzysz..

przypominam sobie jak mówiłam  nie... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

przypominam sobie jak mówiłam "nie wszyscy chłopacy są tacy sami, mój jest zajebiście kochany" - analizując to śmieje się ze swojej głupoty.

Łączyła nas miłość. Właśnie... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

Łączyła nas miłość. Właśnie ten czas przeszły mnie tak boli.

czuję  że zaczynam potrzebować... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

czuję, że zaczynam potrzebować mężczyzny, zamiast chłopca, i tu nasze drogi się rozdzielają.

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

Dziś potrzebne są tylko ciepłe i szerokie ramiona, które zdołałyby przytulić na tyle mocno, by zgnieść wszystkie problemy, niemoralne nadzieje i marzenia.

Była tak cholernie skomplikowana... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

Była tak cholernie skomplikowana , jedna wielka chodząca sprzeczność , która nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji , jej stan był zależny od kąta padania promieni słonecznych , kierunku wiejącego wiatru , ilości potknięć o własne wspomnienia.

Z tamtych czasów najbardziej... teksty

sexual dodano: 25 luty 2014

Z tamtych czasów najbardziej pamiętam nasze wspólne akcje, przyprawiające o dreszcz emocji głupie pomysły, które prawie zawsze kończyły się czyimś uchyłkiem na zdrowiu. Wszystko wydaje się takie odległe, a jednocześnie bliskie. Czasem, gdy jestem zupełnie bezradna i czuję się jakbym nie miała zupełnie nic, powracam do tamtych wydarzeń. Przeglądam zdjęcia i jestem tam, gdzie nie liczyło się nic oprócz dobrej zabawy. Patrzę na nie i widzę osoby, które kiedyś były w stanie skoczyć za sobą nawet w ogień. Widzę przyjaciół, którym zasada 'wszyscy za jednego' nie jest obca. I wiecie co ? Z tamtych czasów zostały tylko przepełnione radością i uśmiechem dni, w których jeszcze nie byliśmy sobie tacy obojętni. Teraz trochę się zmieniło...Nie jesteśmy już tacy sami, jesteśmy inni, tacy zwykli, bez siebie. Z dumą, która nie pozwala powiedzieć nawet "cześć" do osób, które kiedyś były najlepsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV