głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
search nie mam zaufania to nie mam motywacji. chciałabym Cię jeszcze raz zobaczyć przypadkiem nie wiedząc że wyłonisz się z zza rogu podniesiesz wzrok w moją stronę sp

search

search.moblo.pl
nie mam zaufania to nie mam motywacji.
nie mam zaufania to nie mam motywacji. teksty

search dodano: 26 listopada 2010

nie mam zaufania to nie mam motywacji.

chciałabym Cię jeszcze raz... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

chciałabym Cię jeszcze raz zobaczyć, przypadkiem, nie wiedząc że wyłonisz się z zza rogu, podniesiesz wzrok w moją stronę, speszysz się na chwilę, zaciśniesz zęby, zepniesz barki, przejdziesz chłodno obok mej osoby, odetchniesz cicho ii stwierdzisz, że tęsknisz.

uczucie nie znika  po prostu o nim... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

uczucie nie znika, po prostu o nim zapominamy, wkładamy je w kąt umysłu, a kiedy jest nam źle idziemy po nie, tulimy do siebie tak mocno, że z bólu boli nas serce. to jest uczucie. nienawidzę dzisiejszego dnia. za to, że długo będzie moim wspomnieniem cierpienia. którego nie da się rzucić w kąt. tęsknota daje nam nadzieje, że trzeba zrobić wszystko by zdobyć to z powrotem ii nie tęsknić. aa jeżeli nie ma takiej możliwości?

historia  biologia  chemia  geografia... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

historia, biologia, chemia, geografia, matma - o to z kim obecnie randkuję jakby ktoś się pytał. rozpierdalają mnie nauczyciele, 45 minut to mój najgorszy czas, dzwonek to mój znienawidzony dźwięk ii zniecierpiałam zdanie "wyciągamy karteczki". grunt by przetrwać. mam ochotę się do kogoś przytulić, wypić herbatke, pogadać na spokojnie, ale to wieczny brak czasu. czuję się jak w wojsku, choć w sumie zauważyłam, że to wojsko sprawia że jestem silniejsza. ;]

siada mi psycha. teksty

search dodano: 26 listopada 2010

siada mi psycha.

spójrz na drzwi  przypomnij sobie... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

spójrz na drzwi, przypomnij sobie ile razy wchodziłeś przez nie, bo nie mogłeś się doczekać aż mnie zobaczysz, ile razy trzaskałeś wychodząc, ile razy osuwałeś się o nie z braku sił, teraz wiszą na nich zdjęcia, zdjęcia naszych wspomnień. spójrz na te okna. ile razy wpatrywałam się w nie czy nie nadchodzisz, ile razy siedzieliśmy oparci o szybę ii słuchaliśmy muzyki deszczu. spójrz na to niebo, gdziekolwiek byliśmy nie ważne jak daleko od siebie, to niebo było z Tobą ii ze mną, obydwoje patrzyliśmy w to samo słońce, czuliśmy ten sam wiatr. jak mogę żyć bez Ciebie skoro w około otaczasz mnie Ty? jesteś w każdym przedmiocie, zapachu, dźwięku. tak wiele znaczysz. aa noo tak. jak zwykle to tylko moje złudzenie. zapomniałam, to przecież miłość.

dla wszystkich nienawidzących... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

dla wszystkich nienawidzących szkoły, oraz dla tych którzy nie znaleźli jeszcze powodu do samobójstwa aa go szukają: wigilia wypada w piątek, sylwester z piątku na sobote. pomarzycie sobie o wolnym po świętach, bo po świętach jest weekendzik.

ii wiesz co? nie mów że nie masz... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

ii wiesz co? nie mów że nie masz nic do stracenia, bo dopóki masz życie, to je kurwa doceniaj.

żeby niczego nie spierdolić! teksty

search dodano: 26 listopada 2010

żeby niczego nie spierdolić!

siedzimy wysoko odłączeni od... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

siedzimy wysoko odłączeni od świata, nogi luźno machają nam nad ziemią. na swoich trampkach nawzajem napisaliśmy swoje imiona. oo nadgarstek odbija mi się połówka serduszka przyczepiona do mojej bransoletki, z kieszeni wystaje Ci druga. opierasz się o pień drzewa by słońce nie świeciło Ci w oczy. przechodzący ludzie patrzą jedynie za siebie, nikt nas nie widzi, żyjemy tylko dla siebie. nie musisz nic mówić ii właśnie to jest to czego szukałam.

kochasz  lecz nie wspominasz o tym... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

kochasz, lecz nie wspominasz o tym słowem.

sukces to nie tysiąc złotych na... teksty

search dodano: 26 listopada 2010

sukces to nie tysiąc złotych na koncie, radość to nie suchy śmiech po joincie, miłość to nie ta dziwka z klatki obok, przyjaciel to nie ten, co pali z Tobą..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV