głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sandrulenka Jeśli Ty nie potrafisz mnie docenić to znajdę kogoś kto to zrobi. Jesteś złym człowiekiem a ja jedyna wierzyłam w Twoje dobro. Może faktycznie wystarczyłoby tro

sandrulenka

sandrulenka.moblo.pl
Jeśli Ty nie potrafisz mnie docenić to znajdę kogoś kto to zrobi.
Jeśli Ty nie potrafisz mnie docenić... teksty

sandrulenka dodano: 16 marca 2011

Jeśli Ty nie potrafisz mnie docenić, to znajdę kogoś, kto to zrobi.

Jesteś złym człowiekiem   a ja... teksty

sandrulenka dodano: 16 marca 2011

Jesteś złym człowiekiem - a ja jedyna wierzyłam w Twoje dobro. Może faktycznie wystarczyłoby trochę starań a zmieniłbyś się, ale teraz to nie ma sensu, już nie. Nie masz dla kogo.

Jestem pewna  że zatęsknisz.Może... teksty

sandrulenka dodano: 15 marca 2011

Jestem pewna, że zatęsknisz.Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu.Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu.Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko.Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatesknisz.

: Strach przed związkiem ma podobną... teksty

sandrulenka dodano: 24 luty 2011

: Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić.

Są dwie rzeczy  których mężczyzna... teksty

sandrulenka dodano: 24 luty 2011

Są dwie rzeczy, których mężczyzna ukryć nie potrafi - kiedy jest pijany i zakochany.

Podczas jednej z ich rozmów... teksty

sandrulenka dodano: 24 luty 2011

Podczas jednej z ich rozmów włączyła w telefonie funkcje nagrywania, aby później ustawić nagranie jako budzik. Tak bardzo chciała, aby to jego głos budził ją o poranku.

Błagam  tylko nie zaczynaj mnie... teksty

sandrulenka dodano: 24 luty 2011

Błagam, tylko nie zaczynaj mnie całować, bo nie jestem jeszcze na tyle silna by Cię odepchnąć.

Ta istota o złocistych włosach w... teksty

sandrulenka dodano: 19 luty 2011

Ta istota o złocistych włosach w jednej krótkiej chwili budzi we mnie uczucia tak piękne i prawdziwe, tak szczere i czyste po czym zabiera mi je równie szybko jak dała... Ta wspaniała istota ewidentnie coś do mnie czuje, w sposób niezwykły wyraża uczucia lecz uczucia te są tak silne, zabijają jej odwage, budzą strach lecz tkwią w niej tak mocno, że sama myśl o nich ją przeraża, pomimo jej niechęci do nich nie jest w stanię wyrzucić ich ze swojego serca... Myśli o mnie równie intensywnie jak ja o niej... tylko dlaczego robiąc krok w moja strone potem cofa sie o dwa kroki w tył? Ta niespełniona miłośc zabija moją dusze, niszczy serce...

Czuje się  tak bardzo samotna... teksty

sandrulenka dodano: 19 luty 2011

Czuje się, tak bardzo samotna pośród tych wszystkich ludzi. Kilku z nich nadałam miano "przyjaciół" teraz wiem, że zbyt pochopnie. Ludzie Ci dostrzegają mnie jedynie w chwili kiedy czegoś chcą, a kiedy wszystko im sie układa zostawiają mnie samą sobie, pośród stada wilków skaczących mi do gardła...

Nie wywołaj pożaru lecz rozpal... teksty

sandrulenka dodano: 19 luty 2011

Nie wywołaj pożaru lecz rozpal iskrę...

Jesteś najbardziej niesamowitym... teksty

sandrulenka dodano: 19 luty 2011

Jesteś najbardziej niesamowitym mężczyzną jakiego kiedykolwiek poznałam. Jakiego kiedykolwiek poznam. Poskromiłeś moje myśli, zawładnołeś sercem.

Uczucia mają swój termin... teksty

sandrulenka dodano: 19 luty 2011

Uczucia mają swój termin ważności.Gdy nie wyrazisz ich na czas, będziesz musiał stanąć przed faktem,że musisz się ich pozbyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV