głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
sandrulenka Pomimo tego ze kiedys od razu po tym czułam sie jak szmata teraz z taka łatwością przychodzi mi to wszysto nawet kiedy kolejny z rzędu chwile po wychodzi bez sł

sandrulenka

sandrulenka.moblo.pl
Pomimo tego ze kiedys od razu po tym czułam sie jak szmata teraz z taka łatwością przychodzi mi to wszysto nawet kiedy kolejny z rzędu chwile po wychodzi bez słowa m
Pomimo  tego  ze kiedys od razu po... teksty

sandrulenka dodano: 5 grudnia 2010

Pomimo, tego, ze kiedys od razu po tym czułam sie jak szmata, teraz z taka łatwością przychodzi mi to wszysto, nawet kiedy kolejny z rzędu chwile"po" wychodzi bez słowa mnie to nie rusza, zachowuje sie normalnie, jakgdyby nigdy nic po pewnym czasie znowu popełniam ten sam błąd, Pruderyjna dziwka czy dziewczyna szukająca czegoś co byloby w stanie pokochać ją nie tylko, za idealne ruchy pośladków?

Uciec... Uciec od uczuć  które... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Uciec... Uciec od uczuć, które kiedyś wnosiły w zycie tyle radości, Tyle ciepła i tyle uśmiechu, Zamknąc się, na uczucia i łzy pełne bólu i żalu... Na wspomnienia, które w tajemnicy wywołują czasem mnostwo emocji... Uciec przed uśmiechem który kiedyś był jedyny i wyjątkowy...

Zakochana kobieta przebacza wszelkie... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Zakochana kobieta przebacza wszelkie przewinienia, lecz kobieta która nie kocha, nie daruje nam nawet zalet..

w jej oczach można było dostrzec... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

w jej oczach można było dostrzec, jak bardzo jest jej potrzebny.

Ta obojętność jest dosyć... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Ta obojętność jest dosyć denerwująca; człowiek czuje się tak, jakby jego indywidualność ludzka została przekreślona, jakby spełniał rolę nie wybraną, lecz narzuconą, jakby był tylko jednym z elementów przyrody, jakby był pogodą ...

Chciała  żeby któregoś dnia tak... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Chciała, żeby któregoś dnia tak strasznie za nią zatęsknił i zrozumiał, że nie ma jej już obok...

Przecież samotność to najgorszy... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Przecież samotność to najgorszy rodzaj cierpienia! Czyż Stwórca nie powołał świata do istnienia dlatego właśnie, że czuł się samotny? Niech już chrapie, zostawia brudne skarpety na środku pokoju i pali w sypialni. Niech tylko będzie.

To okropne  kiedy tęsknie za nim... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

To okropne, kiedy tęsknie za nim całą sobą, a on milczy i tylko czasami sobie o mnie przypomni. A ja nic nie mogę z tym zrobić przywiązana do Niego uczuciem.

Najgorszy moment w życiu to taki... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Najgorszy moment w życiu to taki, kiedy myślisz że nic gorszego Cię nie spotka a później nastaje taka chwila kiedy nie masz siły płakać, potem nie masz już czym płakać, a rozpacz jest nie do ogarnięcia..

On nigdy nie był tym  kimś  kogo... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

On nigdy nie był tym "kimś" kogo naprawdę chciałam, potrzebowałam kogokolwiek, a on tak po prostu się trafił, pech chciał, że ten ktokolwiek sparaliżował mi serce i pozostawił bez tchu.

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, ze jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, tez tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łza, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Wiesz jak się teraz czuje ?! Mam... teksty

sandrulenka dodano: 3 grudnia 2010

Wiesz jak się teraz czuje ?! Mam ochotę rzucać wszystkim co mi wpadnie do rąk, a łzy płyną w nie kontrolowany sposób.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV