 |
rzaba_xd.moblo.pl
Wziąść sznurek iść do lasu i załatwić to bez hałasu .!
|
|
 |
Wziąść sznurek iść do lasu i załatwić to bez hałasu .!
|
|
 |
Twoim zdanie jeżeli każdy jest wyjątkowy, to wszyscy są tacy sami.! Ale czy ty gryziesz cukierki na gardło, grasz ze swoją stałą paczką w błocie i największej ulewie w piłkę, całymi dniami hustałabys się na hustawce z przyjaciólką obgadując swiat bujając się do rytmu waszych ulubionych piosene, albo zarywała noce dla przyjaciół .? Pomyśl .
|
|
 |
`. znam takie przypadki, gdy osoba nie wychowana na rapie - zna go, rozumie i kocha.
|
|
 |
Te bóle po meczach, pot na czole, smierdolące plastrony, ludzie, atmosfera, nieogarnięte mecze - nie zrozumiesz .!
|
|
 |
- No, jak juz skończyłaś sprzątać to wypad.! cyt. Mama xDD .!
|
|
 |
Dzięki, ale przyjaciół do flirtowania mam od nasrania, kumpli mi nie brakuje, a piszczące koleżaneczki wychodzą mi bokami .!
|
|
 |
- Nigdy nie znajdziesz sobie chłopaka, który by akceptował poobgryzane paznokcie, rozczochraną i przepoconą grzywkę, poobijane nogi, dziewczynę uwielbiającą zabawy w błocie, 15-natke, która zamiast szukać najnowszej woodpornej maskary biegnie w wyciągnietym dresie do lasu na sanki. - Chłopak mi nie potrzebny i nie bd go szukac na siłę. Bd sobą bez względu na wszytsko, bo ma on pokochac mnie, a nie mój wygląd. Nie bd grać wzorowej dziewczynki, której jedynym problemem jest wybór torebki do butów, bo w topie się w tłum rozdartych nastolatek i zniknę. Może i jestem dziecinna, ale znam życie, mamo .! - Ty i te twoje filozofie .!
|
|
 |
`. Uwielbiam te wieczory, gdy zapominajac o calym swiecie siadam z tata przed telewizorem i ogladamy mecz kłócąc się, ile zawodników ma jeszcze różowe korki jak Ronaldo, a z kuchni słychać nieopanowany śmiech mamy .!
|
|
 |
te wieczory w kantorku na orliku , czerwony nos , skostniałe palce , owocowa herbata granulowana wyjadana jedną łyżeczką w 5 . odpały , piłka i niekontrolowane przypływy endorfin z ludźmi którym nie trzeba wyjaśniać , że jest ciężko . nienagannie przez przypadek poprawią Ci humor, bez względu na wszystko . nie zamienie tych wieczorów na nic . // masyhistka ..
|
|
 |
i nie chodze na orlika tylko dla pilki ale i dla ludzi
|
|
 |
- głodna jestem .! Konczmy to i chodźmy na obiad, bo mi sie tasiemiec odzywa .! - Ty jak wiecznie o jedzeniu. Co bd robić po obiedzie .? - czekać na kolacje xD .!
|
|
 |
- Mamo.! Powiedz Tacie, żeby we mnie taboretami nie rzucał .! - Jak już bd rzucał, to tak, żeby śladu nie było.! - ale ja bd wisieć Tacie dyche. - Opylimy Ci kompa .! - a co zrobicie z resztą .? - Dostaniesz więcej kwiatów. - do szpitala ? - yyy... taaak .!
|
|
|
|