głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Życie składa się z chwil. Ulotnych... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Życie składa się z chwil. Ulotnych, niezapomnianych, takich których nie chce się pamiętać i takich, które wgryzają się w świadomość nie mając za żadną cenę ochoty jej opuścić.

Jeśli ktoś za Tobą tęskni to... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Jeśli ktoś za Tobą tęskni to znaczy, że musieliście przeżyć razem kilka wspaniałych chwil. Wymieniliście się uśmiechami, spojrzeniami i być może sercami...

Weź mnie za rękę a później za... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Weź mnie za rękę a później za żonę.

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też chwil, w których sprawiłeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z życia, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawić...

Zauważasz  ze byłeś na szczycie... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Zauważasz, ze byłeś na szczycie tylko wtedy, gdy spadasz na dno. Nienawidzisz drogi tylko wtedy, gdy tęsknisz za domem. Pojmujesz, że ją kochasz, kiedy pozwolisz jej odejść.

Nie docenia się dobrodziejstwa... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Nie docenia się dobrodziejstwa rozstań, a przecież rozejście się ma taką samą wartość jak spotkanie – stanowi początek nowego sposobu na życie.

Nie wiem  nie odezwała się ani... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Nie wiem, nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy.. Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujemy. Możecie im zniszczyć życie.

Nigdy nie przyzwyczaję się do braku... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Nigdy nie przyzwyczaję się do braku Twojej obecnosci. Nie zliczę nawet ile to już razy myślałam, że w końcu pójdę do przodu i zostawię za sobą to wszystko. No bo ileż można tęsknić za kimś, kogo od lat nie ma w moim życiu? Za kimś kto nie chce w nim być? Wiesz, chyba całe życie można tak tęsknić, bo ja wciąż odczuwam chęć opowiadania Ci o wszystkim i w dalszym ciągu mam te cholerne napady szaleńczej ochoty na twoje towarzystwo. Kiedyś zbierałeś mnie z okruszków, gdy świat mnie przytłaczał, teraz zdarza się, że świat rozpada się na okruszki, bo Ciebie już w nim nie ma i naprawdę nie mam już pojecia jak mam sobie z tym poradzić. Ostatnio zdałam sobie sprawę, że zapomniałam jak brzmi Twój śmiech. Twoje cechy fizyczne ulatują mi z głowy jakbyś był kimś umarłym, a przecież to ja umarłam dla Ciebie, nie odwrotnie.

Jednocześnie chcę i nie chcę Cię... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Jednocześnie chcę i nie chcę Cię spotkać. Boję się spojrzeć Ci w oczy, ale zastanawiam się co mogłabym w nich zobaczyć. Wyciełam Cię już z życia, ale nie z siebie, nie z głowy, nie z myśli.

Ta Twoja wrażliwość kiedyś Cię... teksty

rubbinova dodano: 2 grudnia 2016

Ta Twoja wrażliwość kiedyś Cię zabije, dziewczyno.

Przy­jaźń dam­sko męska... teksty

rubbinova dodano: 17 listopada 2016

Przy­jaźń dam­sko-męska is­tnieje..do pier­wsze­go pocałunku.

Poprzednia
1
2 3 4 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV