głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rozdziewiczonaa siedziała i patrzyła jak jej marzenia spełniają się komuś innemu.. Jestem dziewczynką która pije dużo tymbarków nie nosi miniówek odkrywających pół tyłka nie k

rozdziewiczonaa

rozdziewiczonaa.moblo.pl
siedziała i patrzyła jak jej marzenia spełniają się komuś innemu..
  siedziała i patrzyła jak jej... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 19 listopada 2011

` siedziała i patrzyła jak jej marzenia spełniają się komuś innemu..` ;//

Jestem dziewczynką  która pije... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

Jestem dziewczynką, która pije dużo tymbarków, nie nosi miniówek odkrywających pół tyłka, nie kręci dupą na prawo i lewo, ogląda Fineasza i Ferba i przede wszystkim dużo się uśmiecha. ♥

 Spróbuj dojść tak daleko  jak... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

`Spróbuj dojść tak daleko, jak tylko możesz.`

  Poproszę 'Siedem Dni'.   Że co ?... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

- Poproszę 'Siedem Dni'. - Że co ? - No Seven Daysa. - No to mówże po Polsku

Moi sąsiedzi słuchają świetnej... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

Moi sąsiedzi słuchają świetnej muzyki. ... nie wiem czy chcą ale słuchają xd

Napisał wiadomość  że jest już w... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

Napisał wiadomość, że jest już w ich miejscu. szybko próbowała się ogarnąć, niedokładnie wyprostowała włosy, pociągnęła rzęsy i wrzuciła jakieś ubrania. Nie zdążyła dopić herbaty, gdy napisał " no ile można ? " . Zaśmiała się cicho wysuwając klawiaturę telefonu i odpisując " jak kochasz to poczekasz " . Wzięła łyk gorącej cytrynowej herbaty i owijając się szalikiem szła w Jego kierunku. Uśmiechnięta, z dokładnością słuchała piosenek , które obijały jej się o uszy. Dotarła nad jezioro, które dotychczas było częścią ich spotkań. Usiadła na zielonej trawie rozglądając się za Jego osobą. Czekała tak godzinę, po czym drżącymi rękoma odczytała wiadomość " Jakbym kochał, to bym poczekał " .

♥: A teraz spójrz mi w oczy i... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

♥: A teraz spójrz mi w oczy i powiedz, że nigdy nic do mnie nie czułeś. no dajesz!

 Tyle złego się naczytałem na... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

-Tyle złego się naczytałem na temat alkoholu, że powiedziałem sobie, że trzeba z tym raz na zawsze skończyć! -z piciem ? -nie, z czytaniem.

Minęło kilka lat jak odszedł.... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

Minęło kilka lat jak odszedł. Zginął w wypadku samochodowym kiedy jechał z rodzicami na wakacje . Do tej poty nie spojrzała na innego , tłumacząc wszystkim że nadal z nim jest . Kiedy przyjaciółki chciały poruszyć ten temat , zaczynała wrzeszczeć że przecież nie zerwali , że się kochali i nadal kochają , a ona tylko czeka na śmierć żeby w końcu zobaczyć go po " wakacjach ". Było jej strasznie cieżko , jednak pare dni temu poznała chłopaka który był dla niej dobry , miły , był mega przystojny . Czuła że zaczyna się w nim zakochiwać , jednak wmawiałą sobie , że nie może że ma chłopaka i że to nie jest fer . Pewnej nocy , przyśnił się jej zmarły chłopak , przytulił ją strasznie mocno do siebie , powiedział że bardzo chciałby żeby była szczęśliwa , że jego już nie ma , że ma całe życie przed sobą i że może spędzić je z tym chłopakiem , powiedział że sprawdził go dokładnie i ma co do niej poważne plany , poprosił żeby o nim nie zapominała ale aby zaczęła żyć swoim życiem.

Mija 7 sekund zanim jedzenie dotrze z... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

Mija 7 sekund zanim jedzenie dotrze z buzi do żołądka. ludzki włos jest w stanie udźwignąć 3kg. długość penisa jest równa trzykrotnej długości kciuka. kość udowa jest tak twarda jak cement. używamy 300 mięśni by utrzymać równowagę gdy stoimy prosto. kobieta przeczytała ten wpis do końca. mężczyzna ciągle jeszcze patrzy na swój kciuk.

  Zbierasz opakowania po jogurtach ?... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

- Zbierasz opakowania po jogurtach ? - Nie . - No widzisz jak dużo nas łączy ! ♥ ; dd

Siedziała o pierwszej w nocy na... teksty

rozdziewiczonaa dodano: 13 listopada 2011

Siedziała o pierwszej w nocy na balkonie, zimno przyjemnie łaskotało jej twarz. Wokół fotelu, na którym siedziała, szeleściły porozrzucane papierki po chałwie. To właśnie On nauczył ją jeść te słodkości. Mówił, że są najlepsze, kiedy się za kimś mocno tęskni. W uszach miała słuchawki. Płynęła z nich ulubiona piosenka dziewczyny, ta, która najbardziej przypominała Jego. Spojrzała na tysiące gwiazd nad jej głową i uśmiechając się słodko uświadomiła sobie, że On - tak samo jak ona - patrzy teraz w gwiazdy i uśmiecha się tym swoim powalającym uśmiechem. Po chwili usłyszała dźwięk wiadomości: -'Powiedziałem gwiazdom, żeby nad Tobą dziś czuwały. Śpij dobrze, kochanie'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV