głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rexona1234 Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro kiedy będziemy osobno? Osobność jest bardzo miła kiedy jesteśmy razem. No tak tak... Ale gdybyśmy nie byli

rexona1234

rexona1234.moblo.pl
Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro kiedy będziemy osobno? Osobność jest bardzo miła kiedy jesteśmy razem. No tak tak... Ale gdybyśmy nie byli ra
 Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie... teksty

rexona1234 dodano: 17 luty 2011

-Puchatku..? A co jeżeli przyjdzie kiedyś takie jutro,kiedy będziemy osobno? -Osobność jest bardzo miła, kiedy jesteśmy razem. -No tak, tak... Ale gdybyśmy nie byli razem? Gdybym ja był gdzieś indziej? -Nie mógłbyś być gdzieś indziej, bo co ja bym bez Ciebie zrobił? Kogo bym wołał w te dni kiedy nie jestem bardzo silny? Kogo bym się radził, gdybym nie wiedział co mam robić? -Misiu...My... -My?! Nas by wtedy nie było Krzysiu! -Oh Puchatku.. Jeżeli przyjdzie takie jutro, że nie będziemy razem, musisz o czymś pamiętać. -Dobrze.. a o czym muszę pamiętać? -Że jesteś odważny.. i że jesteś silny.. i bardzo mądry..! Ale najważniejsze jest to, że nawet jeśli bylibyśmy osobno... To ja i tak będę z Tobą.. Zawsze będę z Tobą..!

Chcę cofnąć wskazówki..Nie o... teksty

rexona1234 dodano: 15 luty 2011

Chcę cofnąć wskazówki..Nie o moment.. O miliony momentów, które mnie zmieniły...

najbardziej bolą nasze rozstania... teksty

rexona1234 dodano: 15 luty 2011

najbardziej bolą nasze rozstania, kiedy wiem, że czas się pożegnać, ale zwyczajnie nie potrafię. rzucam się na Ciebie, oplatając nogami i całując po karku proszę, żebyś został chociaż pół godziny dłużej. szlocham Ci w ramię przez świadomość tego jak bardzo boli tęsknota. jak bardzo nienawidzę obserwować parującego kakao ze świadomością, że nie mogę zrobić drugiego kubka dla Ciebie. płaczę, a Ty tylko prosisz, naprzemiennie obdarowując mnie pocałunkami, żebym przestała. - nie wyjdę dopóki nie przestaniesz maleńka. - tak? - odpowiadam, wybuchając jeszcze bardziej spazmatycznym płaczem z nadzieją, że dotrzymasz obietnicy.

stan w którym mówisz 'głupku' a... teksty

rexona1234 dodano: 13 luty 2011

stan w którym mówisz 'głupku' a myślisz: boże jak ja go kocham!

'tylko nocami zmysły są bardziej... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

'tylko nocami zmysły są bardziej czułe, tylko nocami uczucia są intensywniejsze i tylko nocami nie możesz znaleźć sobie zajęcia by nie myśleć. '

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

Człowiek może i uczy się na... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

Człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł.

Są tacy  którzy uciekają od... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie

Ona twarda dziewczyna licząca... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

Ona twarda dziewczyna licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótkim czasie, dziś nie umiała, płakała za nim jak małe dziecko z ukochanym pluszowym misiem.

Albo Ci zależy  albo nie. Po środku... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolegą. Po środku to jest takie wiesz, lubię Cie, ale tak na prawdę to mam Cię w dupie.

On wolał być obojętny  widział... teksty

rexona1234 dodano: 11 luty 2011

On wolał być obojętny, widział jej przyklejony uśmiech, nie zauważając łez kryjących się w jej oczach. karmił ją nadzieją robiąc z niej nałogową narkomankę bez perspektyw na lepsze jutro..

Usiadła na swoim ulubionym fotelu i... teksty

rexona1234 dodano: 3 luty 2011

Usiadła na swoim ulubionym fotelu i zaczęła płakać. tak po prostu, bez żadnej konkretnej przyczyny..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV