głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
reserved_ Jes­tem zbyt bied­ny żeby mieć pra­wo płakać. Nie mam pra­wa do luk­su­su wy­rażania bólu. Mo­je łzy nie mają pra­wa by­tu. Nie mają pra­wa się po­kazy­wać. Dla

reserved_

reserved_.moblo.pl
Jes­tem zbyt bied­ny żeby mieć pra­wo płakać. Nie mam pra­wa do luk­su­su wy­rażania bólu. Mo­je łzy nie mają pra­wa by­tu. Nie mają pra­wa się po­kazy­wać. Dla­tego ud
Jes­tem zbyt bied­ny  żeby mieć... teksty

reserved_ dodano: 5 grudnia 2014

Jes­tem zbyt bied­ny, żeby mieć pra­wo płakać. Nie mam pra­wa do luk­su­su wy­rażania bólu. Mo­je łzy nie mają pra­wa by­tu. Nie mają pra­wa się po­kazy­wać. Dla­tego udaję, że nie cier­pię, ble­fuję. Za­mykam ślu­zy mo­jego ser­ca, zbior­ni­ki moich łez. Wal­czę o to, żeby nie płakać. Kłuje mnie w no­sie, chwy­ta za gardło i du­si w pier­siach. Ale działa.

A kiedy ona cię kochać... teksty

reserved_ dodano: 5 grudnia 2014

A kiedy ona cię kochać przeszastanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.

Tyl­ko idioci mówią prawdę. Ja... teksty

reserved_ dodano: 5 grudnia 2014

Tyl­ko idioci mówią prawdę. Ja jes­tem in­te­ligen­tny, więc nie mówię prawdy.

mam ser­ce  które zim­na Twoich... teksty

reserved_ dodano: 5 grudnia 2014

mam ser­ce, które zim­na Twoich słów nie pot­rze­buje !

Samotność to stukot obcasów  gdy... teksty

reserved_ dodano: 5 grudnia 2014

Samotność to stukot obcasów, gdy późnym wieczorem wracając z nie wiadomo skąd do pustego domu, otwieram drzwi, rozbieram się, zapalam wszystkie światła i nastawiam cały czajnik wody na herbatę. A potem zmywam makijaż, spinam włosy do góry i czekam. Czekam nie niewiadomo co. Samotność jest wtedy kiedy otwierasz skrzynkę pocztowa i czytasz stare maile, otwierasz stare wiadomości w telefonie i katujesz sie ich treścią. To wspomnienia i łza która spłynęła po Twoim policzku na poduszkę. Możesz sobie pozwolic na uzewnętrzenie się tylko wieczorami kiedy światła zgasną, wtedy czujesz sie wolny ale dalej samotny. A więc udajemy, aby nie pokazać swoich słabości. Udajemy, żeby nie słuchać niewygodnych pytań, bo odpowiedzi brak kiedy ktoś Cie pyta ''Dlaczego jesteś znów sama.

Samotność ma ciepły  nieco... teksty

reserved_ dodano: 5 grudnia 2014

Samotność ma ciepły, nieco chemiczny zapach prasowanych ubrań. Prasujesz aż do przesady każde zagniecenie, aby tylko nikt nie zauważył Twojej niestaranności. Ma kolor czerwieni ust, które prowokacyjnie krzyczą o spojrzenia. S amotność, która im dotkliwsza tym bardziej sprawia, że wyglądam lepiej, tak jak bym chciała przechytrzyć cały...świat i pokazać, że wiedzie mi się cudownie. A spojrzenia mężczyzn to jak słodko gorzka nagroda pocieszenia.

  Jestes chodzącym dobrem po tej... teksty

reserved_ dodano: 4 grudnia 2014

" Jestes chodzącym dobrem po tej pieprzonej i szarej ziemi "

Nie chodzi o to żeby żyć wiecznie... teksty

reserved_ dodano: 29 listopada 2014

Nie chodzi o to żeby żyć wiecznie, ale by wytrzymać wieczność z samym sobą ,,

  Płakała w nocy  ale nie jej... teksty

reserved_ dodano: 22 listopada 2014

" Płakała w nocy, ale nie jej płacz go zbudził "

  Codziennie roztrzaskujesz się o... teksty

reserved_ dodano: 22 listopada 2014

" Codziennie roztrzaskujesz się o grunt. Jesteś szklany, kruchy. Codziennie rozpadasz się, a ja ... Ja Cię składam, choć Twoje szkło rani moje palce. Codziennie. "

  Nic nie jest tak intymne jak spanie... teksty

reserved_ dodano: 22 listopada 2014

" Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby, nawet seks ... Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności. "

  I spotykasz jakiegoś jego... teksty

reserved_ dodano: 22 listopada 2014

" I spotykasz jakiegoś jego gromadzisz te przypadkowe pocałunki uczysz się na pamięć kształtu jego głowy żeby - kiedy odejdzie - umieć uformować poduszkę "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV