głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Wiem. Ja tylko mówię że postąpiłem tak a nie inaczej ze względu na Ciebie. Odkąd Cię poznałem wszystko robiłem z Twojego powodu. Nie mogę się od Ciebie uwolnić

remarkable

remarkable.moblo.pl
Wiem. Ja tylko mówię że postąpiłem tak a nie inaczej ze względu na Ciebie. Odkąd Cię poznałem wszystko robiłem z Twojego powodu. Nie mogę się od Ciebie uwolnić Ci
Wiem. Ja tylko mówię  że... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Wiem. Ja tylko mówię, że postąpiłem tak, a nie inaczej ze względu na Ciebie. Odkąd Cię poznałem, wszystko robiłem z Twojego powodu. Nie mogę się od Ciebie uwolnić, Ciary. Ani sercem, ani duszą, ani umysłem. I wcale nie chcę.

Tak  to nigdy nie jest proste. Ale... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Tak, to nigdy nie jest proste. Ale jeśli któregoś dnia trafi się na właściwą osobę, a ten dzień będzie właściwym momentem, to wszystko staje się jasne i proste.

W miłości nie liczą się tylko... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

W miłości nie liczą się tylko namiętne pocałunki czy cudowny seks. Liczą się wszystkie chwile kiedy jesteście razem. Wystarczy, że siedzicie blisko siebie na kanapie, obejmując się wzajemnie, oglądając wieczorny seans. Wspólne posiłki, poranki, wieczory, wspólny spacer, kąpiel... A najbardziej liczy się rozmowa, bez niej nic nie może istnieć. Musicie rozmawiać o tym co jest dobre w Waszej relacji i też o tym co Was boli. Musicie mówić co czujecie. Rozmowa sprawi, że Wasza relacja będzie silniejsza.

tak sobie myślę o tych wszystkich... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

tak sobie myślę o tych wszystkich rzeczach, których jeszcze nie zrobiliśmy, o wszystkich niewypitych kawach o poranku, wspólnie przygotowywanych kolacjach i wieczorach, kiedy jedno z nas czeka na drugiego. o miejscach, w których nas jeszcze nie było. o mieszkaniu naszym, wspólnym, o małych i większych kłótniach, o Twoim dotyku i smaku. wymiętej pościeli i zasypianiu przed telewizorem. budzeniu się przy Tobie. jeszcze trochę. a ja nie mogę się Ciebie doczekać.

Przez te wszystkie lata dowiedziałam... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

Przez te wszystkie lata dowiedziałam się, że czasem odpychamy ludzi tylko dlatego, żeby nas przyciągnęli. Chcemy, żeby do nas przyszli, powiedzieli, że o nas nie zapomnieli. Chcemy, żeby udowodnili nam, jak bardzo im na nas zależy. Chcemy, żeby walcząc o nas, dowiedli swojej miłości.

W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć. Uszczęśliwić będąc najbliżej, najcieplej i najmocniej, splatać oddechy i palce, poranki i zmierzchy, tętno i ślinę. To scenariusz dla szczęśliwców.

 ...wszystko było wspaniale  bo... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

"...wszystko było wspaniale, bo przecież u każdego 'wspaniale’ wygląda mniej więcej tak samo. (…) A potem wszystko zaczęło się pieprzyć, co jest dużo ciekawsze, bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej."

Tylko  że w uczciwej grze  jak pan... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

Tylko, że w uczciwej grze, jak pan widzi, jest się przeważnie przegranym.

Dziecinko  to co robimy w łóżku... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

Dziecinko, to co robimy w łóżku, nigdy nie jest niemoralne, jeśli przyczynia się do utrwalenia miłości.

Obecność  jest jednym z... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

Obecność, jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś.

Czasami mężczyzna chciałby... teksty

remarkable dodano: 25 września 2015

Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi.

Bo to tak jest  że dla siebie... teksty

remarkable dodano: 24 września 2015

Bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV