głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
remarkable Mówię do siebie: nie myśl! Jest tyle kobiet które nie myślą i jakoś im idzie. Trzeba zawsze pamiętać że słowa: dziękuję proszę przepraszam wybaczam kocham Cię p

remarkable

remarkable.moblo.pl
Mówię do siebie: nie myśl! Jest tyle kobiet które nie myślą i jakoś im idzie.
Mówię do siebie: nie myśl! Jest... teksty

remarkable dodano: 12 października 2015

Mówię do siebie: nie myśl! Jest tyle kobiet, które nie myślą i jakoś im idzie.

Trzeba  zawsze pamiętać że słowa:... teksty

remarkable dodano: 12 października 2015

Trzeba, zawsze pamiętać że słowa: dziękuję, proszę, przepraszam, wybaczam, kocham Cię, potrafią zdziałać cuda. Obalają mury których nawet czołg nie jest w stanie staranować, otwierając bramę do ludzkich serc. Niech w Waszym słowniku życia nigdy ich nie zabraknie.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

remarkable dodano: 12 października 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Chemia między ludźmi jest wtedy... teksty

remarkable dodano: 12 października 2015

Chemia między ludźmi jest wtedy, kiedy dotykasz umysłu i nikt nie wie dlaczego ciało zaczyna płonąć.

Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w... teksty

remarkable dodano: 8 października 2015

Jedyne czego naprawdę potrzebujesz w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim.

W stosunkach między Kobietą a... teksty

remarkable dodano: 8 października 2015

W stosunkach między Kobietą a mężczyzną nie ma partnerskiego traktowania. Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w pupę, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy Ona podchodzi. I mówić jej co Ona ma robić. Bo Kobiety uwielbiają jak im mężczyzna mówi co mają robić. To bardzo proste. Nie proś. Bierz. Nie pytaj. Działaj. Kiedy Kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie Twoja. Ale pamiętaj, nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz.

Kiedyś przychodzi w życiu taki... teksty

remarkable dodano: 8 października 2015

Kiedyś przychodzi w życiu taki moment, gdy zdajesz sobie sprawę kto się liczy, kto nie liczył się nigdy, kto już się liczył nie będzie, a kto będzie liczył się zawsze. I poznajesz kto udaje, kto jest szczery, kto jest prawdziwy i kto zaryzykuje dla Ciebie wszystko...

Nie słychać  jak ludzie myślą o... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Nie słychać, jak ludzie myślą o sobie. Jak w myślach ratują ukochanych. Jak przychylają im nieba, sobie skąpiąc powietrza.

Tak  to nigdy nie jest proste. Ale... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Tak, to nigdy nie jest proste. Ale jeśli któregoś dnia trafi się na właściwą osobę, a ten dzień będzie właściwym momentem, to podobno wszystko staje się jasne i proste.

Jeżeli coś do­tyka cię  znaczy:... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Jeżeli coś do­tyka cię, znaczy: do­tyczy cię. Jeżeli­by nie do­tyczyło cię - nie do­tykałoby cię, nie zrażało, nie ob­rażało, nie drażniło, nie kuło, nie ra­niło. Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze.

Słyszałem wiele takich tekstów... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Słyszałem wiele takich tekstów przez całe życie typu: - Człowiek się uczy na błędach. - Co nie zabije to wzmocni. - Podróże kształcą. To wszystko nieprawda. Nie podpisałbym się pod tym i moim dzieciom bym tego nie powiedział. Bo jestem psychologiem od 25 lat i znam ludzi, którzy potrafią 10 lat walić głową w ścianę i ciągle są zdziwieni, że ich głowa boli, a ściana stoi. Także człowiek się uczy na błędach wtedy kiedy wie, że je popełnia. Podróże kształcą? Tak, ale tylko wykształconych ludzi. Ludzie jadą do Egiptu, stoją pod piramidami i mówią: Patrz jaka niska, wyższa się wydawała. I to jest koniec refleksji na temat 3 tysięcy lat historii. Jadą do Meksyku i na pytanie 'Jak było?' mówią: Meksyk jak Meksyk ciepło było. [...] No i co nie zabije to wzmocni, to nieprawda. Co nie zabije to, nie zabije, wcale nie musi wzmacniać. Potrafi sponiewierać i zostać na całe życie.

Jest w nim coś. Może ten uśmiech... teksty

remarkable dodano: 29 września 2015

Jest w nim coś. Może ten uśmiech, może oczy, a może fakt, że słucha kiedy mówię. Cokolwiek to jest, cholernie przyciąga.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV