głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lekko drżąca niepewność teksty

rebelangel dodano: 3 kwietnia 2012

lekko drżąca niepewność

Nie płacz tyle  jeśli on nie widzi... teksty

rebelangel dodano: 3 kwietnia 2012

Nie płacz tyle, jeśli on nie widzi nic w Twoim dojrzałym sercu i błyskotliwym spojrzeniu. Widać jest on chłopcem, a nie mężczyzną.

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta... teksty

rebelangel dodano: 3 kwietnia 2012

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania. Niestety nigdy nie wiemy komu można zaufać, bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć.

Widocznie moja odmienność go... teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Widocznie moja odmienność go przeraziła.

Odwróć się  za każdym razem gdy... teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Odwróć się, za każdym razem gdy zaczynam czuć się samotna a TY nie nadchodzisz. Odwróć się za każdym razem , gdy zaczyna męczyć mnie już słuchanie dźwięku spadających łez. Odwróć się za każdym razem gdy wiem że to co najlepsze już minęło. Odwróć się za każdym razem gdy zaczynam się bać i wtedy widzę blask Twoich oczu. Zwróć do mnie swe oczy, za każdym razem gdy się rozpadam. Całkowite zaćmienie serca. / Bonnie Tyler "Total Eclipse od the Heart"

Bonnie Tyler  Total Eclipse of the... teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Bonnie Tyler- Total Eclipse of the Heart ♥

Nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. Totalny mętlik. Rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

Spotkaliście idealną parę?... teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Spotkaliście idealną parę? Połączone dusze, których miłość nigdy nie umiera. Dwoje kochanków, których związek nigdy nie jest zagrożony. Męża i żonę, którzy całkowicie sobie ufają. Jeśli nie spotkaliście idealnej pary pozwólcie, że przedstawię. Stoją na szczycie tortu. Sekret ich sukcesu? Po pierwsze - nie muszą na siebie patrzeć.

Bezsilność teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Bezsilność

Zamykam oczy  chowając małą... teksty

rebelangel dodano: 2 kwietnia 2012

Zamykam oczy, chowając małą, bezbronną dziewczynkę pod powiekami. Nie pozwalam jej się uwolnić. Nie pozwalam uwolnić jej emocji, łez i natłoku myśli. Topie ją w niebieskim oceanie tęczówek. / rebelangel

Współczuję mojemu Misiowi. Po... teksty

rebelangel dodano: 1 kwietnia 2012

Współczuję mojemu Misiowi. Po całej tej nocy płakania, wrzasków i szeptów nie będę potrafiła spojrzeć mu w oczy. Dowiedział się, o największych sekretach, z których nie jestem dumna. Tak więc, mój kochany Miś będzie musiał przeleżeć następne kilka dni w szafce, bo boję się, że on także będzie mnie osądzał z moich czynów i wypowiedzianych w nocy słów. / rebelangel

Od 5 nad ranem oglądam  Piękną i... teksty

rebelangel dodano: 1 kwietnia 2012

Od 5 nad ranem oglądam "Piękną i Bestię". Zastanawiam się, jak ona mogła pokochać kogoś takiego. Tak bezczelnego, władczego, chamskiego i niekontrolowanego osobnika. Mimo tego wszystkiego obdarzyła go niesamowitym uczuciem. Cóż, znajoma historia, nawet bardzo. / rebelangel

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV