głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Nie jestem silna. Nie potrafię udawać obojętnej. Wręcz przeciwnie jestem krucha słaba i wszystko biorę do siebie. Nie było dnia żeby nie płakała nie było dnia w

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Nie jestem silna. Nie potrafię udawać obojętnej. Wręcz przeciwnie jestem krucha słaba i wszystko biorę do siebie.
Nie jestem silna. Nie potrafię... teksty

rebelangel dodano: 25 lipca 2011

Nie jestem silna. Nie potrafię udawać obojętnej. Wręcz przeciwnie - jestem krucha, słaba i wszystko biorę do siebie.

Nie było dnia żeby nie płakała... teksty

rebelangel dodano: 25 lipca 2011

Nie było dnia żeby nie płakała, nie było dnia w którym by za nim nie tęskniła.

To nie była historia ze... teksty

rebelangel dodano: 25 lipca 2011

To nie była historia ze średniowiecza typu Tristan i Izolda, ani też miłość typu Bella i Edward. To była miłość typu "ona kocha, on ma to w dupie.”

Dopiero gdy skona ostatni motyl w... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

Dopiero gdy skona ostatni motyl w brzuchu i żadna łza nie narodzi się w oczach... dopiero wtedy będę miała pewność, że przestałam Cię kochać.

Za każdym razem kiedy do mnie... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

Za każdym razem kiedy do mnie napiszesz ja wyobrażam sobie, że Ci na mnie zależy, że jestem dla Ciebie kimś ważnym i chociaż napiszesz tylko: `co u Ciebie?` ja czekam na kolejną wiadomość o treści `tęsknię za Tobą`. Teraz nie dziwie się jak mówią, że jestem uzależniona od Ciebie. Sama to zauważyłam...

Psychika siada  bo ciało dławi się... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

Psychika siada, bo ciało dławi się wspomnieniami.

   To dlatego  że nie patrzysz... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

"- To dlatego, że nie patrzysz uważnie. Nie ma dwóch identycznych chwil, świat nieustannie płynie, przemienia się, zmienia kształt, ale ty jesteś za bardzo rozkojarzona, żeby zdać sobie z tego sprawę. Odgłos wiatru jest jak śpiew, to powolny, to znów gwałtowny. Daleki grzmot. Metaliczne kroki owadów na ziemi. Odłamki czarnego kryształu toczące się w oddali. Naucz się słuchać."

A moje serce wrzucając wsteczny... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

A moje serce wrzucając wsteczny zabija mnie od środka wspomnieniem każdej z pięknych chwil, które jeszcze do niedawna były tak jawną rzeczywistością.

Oszukiwałam siebie   znajomych... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

Oszukiwałam siebie , znajomych, wszystkich.. Mówiłam, że zapomniałam, ale nie zapomniałam. Bo tak po prostu nie da się zapomnieć. Nie da się wyrzucić z pamięci osoby, którą kochało się przez taki długi okres czasu.. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiega mnie dźwięk sms`a, zawsze wtedy myślę, że może to od Ciebie, gdy spojrzę na zegarek wskazujący 3 w nocy, wtedy przypominam sobie jak pisaliśmy na gg właśnie do tej godziny, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Włożyła słuchawki do uszu... teksty

rebelangel dodano: 24 lipca 2011

Włożyła słuchawki do uszu, zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki, zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień przez długie godziny czytała jego kłamstwa. Łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił..

Była tak cholernie skomplikowana... teksty

rebelangel dodano: 22 lipca 2011

Była tak cholernie skomplikowana, jedna wielka chodząca sprzeczność, która nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji, jej stan był zależny od kąta padania promieni słonecznych, kierunku wiejącego wiatru, ilości potknięć o własne wspomnienia.

Czy tęsknię? Hymn.. właściwie to... teksty

rebelangel dodano: 21 lipca 2011

Czy tęsknię? Hymn.. właściwie to trudno powiedzieć. Nie sypiam po nocach, nie mogę się na niczym skupić, coraz częściej można mnie zobaczyć z papierosem w ustach, większość czasu spędzam w domu, w totalnej rozsypce, słuchając jakiś smutnych ballad... Ale czy tęsknię? Nie to raczej nie to...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV