głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Na chuj mam uczyć się matematyki? Widziała gdzieś pani sklep w którym każą pani wyciągać pierwiastek sześcienny z ceny czekolady albo logarytm z paczki fajek? J

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Na chuj mam uczyć się matematyki? Widziała gdzieś pani sklep w którym każą pani wyciągać pierwiastek sześcienny z ceny czekolady albo logarytm z paczki fajek? Już wolę
Na chuj mam uczyć się matematyki?... teksty

rebelangel dodano: 27 lipca 2011

Na chuj mam uczyć się matematyki? Widziała gdzieś pani sklep w którym każą pani wyciągać pierwiastek sześcienny z ceny czekolady, albo logarytm z paczki fajek? Już wolę uczyć się fizyki, dzięki niej chociaż obliczę czas i prędkość z jaką kula wystrzelona w moją głowę w nią trafi.

Chcę być Twoją pierwszą... teksty

rebelangel dodano: 27 lipca 2011

Chcę być Twoją pierwszą słabością, mogę?

To okropne  kiedy tęsknię za kimś... teksty

rebelangel dodano: 27 lipca 2011

To okropne, kiedy tęsknię za kimś całą sobą, a on milczy i tylko czasami sobie o mnie przypomni.. A ja nic nie mogę zrobić przywiązana do niego uczuciem.

Kocham Cię   dwa słowa    które... teksty

rebelangel dodano: 27 lipca 2011

Kocham Cię - dwa słowa , które potrafią zniszczyć przyjaźń. Zostańmy przyjaciółmi - dwa słowa , które potrafią zniszczyć miłość.

Zakochanie   przed użyciem zapoznaj... teksty

rebelangel dodano: 27 lipca 2011

Zakochanie - przed użyciem zapoznaj się z sercem drugiej połówki, lub skonsultuj się z rozumem, gdyż każda miłość niewłaściwie wybrana zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

rebelangel dodano: 27 lipca 2011

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. - Merlin Monroe.

W pewnym momencie pada kilka... teksty

rebelangel dodano: 26 lipca 2011

W pewnym momencie pada kilka niepotrzebnych słów. Nie wiesz co powiedzieć, nagle nie wiesz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć. Znajome prawda?

Zgubiłeś długopis = brak... teksty

rebelangel dodano: 26 lipca 2011

Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek = brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak pracy = brak pieniędzy. Brak pieniędzy = brak jedzenia. Brak jedzenia = robisz się kościsty. Robisz się kościsty = robisz się brzydki. Brzydki = brak miłości. Brak miłości = brak małżeństwa. Brak małżeństwa = brak dzieci. Brak dzieci = samotność. Samotność = depresja. Depresja = choroba. Choroba = śmierć. LEKCJA : nie zgub długopisu, bo zginiesz.

I potrafię przeleżeć cały dzień... teksty

rebelangel dodano: 26 lipca 2011

I potrafię przeleżeć cały dzień w łóżku, ogarnięta obsesyjnymi myślami o facecie, z którym w marzeniach dzielę życie.

W dzisiejszych czasach jedyny... teksty

rebelangel dodano: 26 lipca 2011

W dzisiejszych czasach jedyny komplement, na który możesz liczyć to : " niezła z ciebie dupa ". Słowa : " kocham cię " zastępowane są przez: " chcę cię przelecieć ". Pocałunek pełni funkcję klepnięcia w tyłek, a czułe objęcie obmacywankę w jednym z publicznych miejsc.

To okropne  ale jedyny mężczyzna... teksty

rebelangel dodano: 26 lipca 2011

To okropne, ale jedyny mężczyzna wart mojego uśmiechu ma na mnie wyjebane.

Wydaje się  że tracę coś... teksty

rebelangel dodano: 26 lipca 2011

Wydaje się, że tracę coś głęboko wewnątrz mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV