głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Bądź moim przyjacielem trzymaj mnie okryj mnie ciepło obejmij mnie. Jestem mała jestem w potrzebie rozgrzej mnie i oddychaj ze mną. Czasem zastanawiam się co o

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Bądź moim przyjacielem trzymaj mnie okryj mnie ciepło obejmij mnie. Jestem mała jestem w potrzebie rozgrzej mnie i oddychaj ze mną.
Bądź moim przyjacielem  trzymaj... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Bądź moim przyjacielem, trzymaj mnie, okryj mnie ciepło, obejmij mnie. Jestem mała, jestem w potrzebie, rozgrzej mnie i oddychaj ze mną.

Czasem zastanawiam się  co o mnie... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Czasem zastanawiam się, co o mnie myślisz i czasem widzę, że naprawdę nie zależy Ci na tym co czuję i czy nasza miłość jest prawdziwa. wydaje mi się, że zwracasz uwagę tylko na to, jak wyglądam i jakie rzeczy robię. staram się Cię rozweselić i okazać całą moją miłość. czy otulisz moją dłoń gdy zapłaczę? czy wyślesz mi piosenkę na pożegnanie? łamiesz moje serce, od samego początku.

Nie ma łatwych decyzji. Poważna... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Nie ma łatwych decyzji. Poważna decyzja to zawsze wybór, szamotanina z samym sobą, chirurgia sumienia. Człowiek spełnia się w decyzjach. Wszystkiego nie przewidzisz. Trzeba wejrzeć w siebie i odrzucić to, na co nie może być zgody. Pozostanie niepewność. Kiedy coś postanowisz, stłumisz ją w sobie, zapiszesz wyłącznie na własny rachunek. Osądzą cię po rezultatach. Nikt nie zapyta o intencje.

Mówisz  że chciałeś czegoś... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Mówisz, że chciałeś czegoś więcej, więc na co czekasz? to nie ja uciekam przed Tobą.

Najbardziej cieszą te niespodziewane... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Najbardziej cieszą te niespodziewane sms'y.

Nikt nie zapytał o życie. Musimy... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Nikt nie zapytał o życie. Musimy grać tymi pieprzonymi kartami, które nam dadzą. Musimy przyjąć te karty i cisnąć nimi, nie oczekując pomocy. Mogłabym również zostać w domu, usiąść na dupie, olać i narzekać, albo przyjąć sytuację, w której zostałam położona i wziąć się w garść.

To że straciłam dla Ciebie głowę... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

To że straciłam dla Ciebie głowę, to nie znaczy że stracę również spodnie, bluzkę, stanik i majtki.

Wiesz co jest najgorsze? Że nigdy... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Wiesz co jest najgorsze? Że nigdy nie dowiem się jak smakujesz, jak mocno bije Twoje serce kiedy jesteś zdenerwowany, kiedy będzie Ci źle, nie będę mogła przy Tobie być, nie będę wiedziała jak najmocniej potrafisz przytulić, nie chcę tak, nienawidzę tej pieprzonej odległości między nami.

Pokochaj mnie rozmazaną  potarganą... teksty

rebelangel dodano: 18 września 2011

Pokochaj mnie rozmazaną, potarganą i rozwrzeszczaną. Wybaczaj mi mój zły humor, migrenę, złe samopoczucie. Rób wszystko bym Ci uwierzyła że kochasz.

Pobudka Kopciuszku  bal się... teksty

rebelangel dodano: 17 września 2011

Pobudka Kopciuszku, bal się skończył, znów jesteś nikim.

A najlepsze było to  że wiedziała... teksty

rebelangel dodano: 17 września 2011

A najlepsze było to, że wiedziała iż są tylko przyjaciółmi. Wiedziała, że łączy ich w obecnej chwili tylko przyjaźń i ona powinna to tolerować i przyjąć do wiadomości. I kiedy już myślała, że może tak żyć, on opowiadał o innej dziewczynie. A wtedy wiedziała, że jest cholernie zazdrosna i że dla niej nie istnieje pomiędzy nimi przyjaźń. Bo ona wie, że nie może traktować Go jak kolegi. Bo go pokochała.

Spoglądając co chwile w prawy... teksty

rebelangel dodano: 17 września 2011

Spoglądając co chwile w prawy, dolny róg ekranu widzę Twoje imię. Nie, to nie nowa wiadomość tylko znowu zmieniasz status, po co? Ja widzę, że jesteś. A Ty? Widzisz mnie? Kiedyś mówiłeś, że czytasz moje opisy. Lubisz wiedzieć co robię, jakiej muzyki słucham w danym momencie. A no tak, to było kiedyś. Kiedyś też czekałeś na gadu tylko na mnie, zasypując mnie milionem średników z gwiazdką. Wiesz.. jeszcze czasami mam ochotę napisać, tak po koleżeńsku:` hej, co tam? ` Tylko boję się przeczytać, że czekasz na inną...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV