głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Albowiem jesteśmy jeno mięsem. Król Julian 3 Piszecie o jakiś motylkach w brzuchu.. specjalnie się zakochałam żeby je poczuć a tu kurwa zamiast motylków to czu

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Albowiem jesteśmy jeno mięsem. Król Julian 3
  Albowiem jesteśmy jeno mięsem.... teksty

rebelangel dodano: 11 października 2011

` Albowiem jesteśmy jeno mięsem. / Król Julian < 3

Piszecie o jakiś motylkach w... teksty

rebelangel dodano: 11 października 2011

Piszecie o jakiś motylkach w brzuchu.. specjalnie się zakochałam, żeby je poczuć, a tu kurwa zamiast motylków to czuję jak po brzuchu zapierdala mi stado bizonów które wywołują na mojej twarzy niekontrolowane skurcze mięśni policzkowych i ten słodki uśmiech który tak mu się podoba.

SMS y to literki  tworzące na... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

SMS-y to literki, tworzące na ekraniku telefonu wiadomość. Zaledwie 160 znaków. Mają jednak tę niesamowitą przewagę nad słowem mówionym, że pozwalają nie widzieć ani nie słyszeć reakcji adresata. Układając SMS-y, każde słowo możemy cofnąć, uszlachetnić, nie dbając o to, czy w oczach odbiorcy wywołamy radość, strach czy łzy. W SMS-ach jesteśmy inni, bardziej szczerzy, bo jakby anonimowi.

Każdy sen jest o Tobie  a każdy... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

Każdy sen jest o Tobie, a każdy dzień bez Ciebie.

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami Jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie. Tak trudno zapomnieć.

W ciemności chcę wydrapać... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

W ciemności chcę wydrapać światło, o tym marzę. Chcę przestać być pękniętym zwierciadłem Twoich marzeń / Pih < 3

Kiedy z Tobą piszę  mam ochotę... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

Kiedy z Tobą piszę, mam ochotę palnąć "nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym się do Ciebie teraz przytulić", ale kiedy pomyślę, że możesz odpisać "hahaha ;*", jak to robisz zwykle, kiedy napiszę coś podobnego, to mi się odechciewa.

  Najtrudniej jest do błędu przed... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

` Najtrudniej jest do błędu przed samym sobą się przyznać. / Onar ft. Pih - Najtrudniej

Może kiedyś z Ciebie po prostu... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

Może kiedyś z Ciebie po prostu wyrosnę.

Patrząc za siebie widzisz wszystko... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

Patrząc za siebie widzisz wszystko jasno i wyraźnie, lecz kiedy patrzysz przed siebie nie widzisz nic. W życiu pojawiają się osoby, które sprawiają, że przed sobą widzisz sporo jasnych sytuacji . Przyszłość staje się wyraźna, ale kiedy tylko ta osoba znika z Twojego życia nie wiesz ruszyć do przodu, czy patrzeć za siebie? Patrzeć na to co było . Warto ruszyć do przodu, ponieważ w przyszłości może być tylko lepiej. Znów pojawi się osoba która rozświetli przyszłość i doda nam do kolekcji nowe, piękniejsze wspomnienia. / agunia15ck

  I trudno jest być aniołem  jeśli... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

` I trudno jest być aniołem, jeśli wokół są diabły / Słoń - Wersy < 3

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

rebelangel dodano: 10 października 2011

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV