głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapx3 ' wystarczy jeden znak gdy jeden z nas ma problem gdy nie wiem jak na wiele spraw mam spojrzeć. I leci czas rozmienia nas na drobne nie idę sam bo obok Brat jes

rapx3

rapx3.moblo.pl
' wystarczy jeden znak gdy jeden z nas ma problem gdy nie wiem jak na wiele spraw mam spojrzeć. I leci czas rozmienia nas na drobne nie idę sam bo obok Brat jest c
' wystarczy jeden znak gdy jeden z... teksty

rapx3 dodano: 24 lipca 2012

' wystarczy jeden znak, gdy jeden z nas ma problem, gdy nie wiem jak, na wiele spraw mam spojrzeć. I leci czas, rozmienia nas na drobne, nie idę sam, bo obok Brat jest ciągle ' / Buła. ♥

siedziała na łóżku z laptopem na... teksty

rapx3 dodano: 23 lipca 2012

siedziała na łóżku, z laptopem na kolanach , z głośników wydobywała się piosenka Chady. było już póżno, ale wcale nie chciało jej się spać. myślami wracała do chwil, kiedy byli tylko we dwoje, kiedy czuła, że jest Jego. łzy napływały do oczu, nie umiała ich powstrzymać. czuła Jego zapach, tak intensywny, jakby był tutaj, obok. poczuła też Jego oddech na karku, uwielbiała to uczcie. zamykała oczy, widziała Jego obraz. chociaż od ich ostatniego spotkania minęło dużo czasu, nadal był częścią niej, nie potrafiła Go z siebie wyrzucić. kochała Go, jak nikogo innego. zabiłaby za niego, a on ? on miał wyjebane. był z tych kolesi, którzy ranili każdą dziewczynę. usiadła w kącie, cicho łkając, wyjęła z kieszeni telefon, ostatni raz patrząc na sms'a od Niego o treści ' kocham Cie Słoneczko ;** ' czuła, że nie daje rady, że nie przeżyje bez Niego ani chwili dłużej, wyszła z domu, poszła nad rzekę, w miejsce, gdzie pierwszy raz powiedzieli sobie ' kocham ' , skoczyła, ciało wyłowili na drugi dzień.

polubiłam te nasze rozkminy na placu... teksty

rapx3 dodano: 23 lipca 2012

polubiłam te nasze rozkminy na placu zabaw, chodzenia w kółko, robienie głupich min, palenie szluga na pół, czy codzienne pisanie. lubie kiedy nazywasz mnie ' gamoniem ' . lubie, kiedy wiem, że mam na kogo liczyć, a Ty stałeś się jedną z tych osób, Brat.

od wielu rzeczy można się... teksty

rapx3 dodano: 23 lipca 2012

od wielu rzeczy można się odzwyczaić. od malowania paznokci, picia kawy, jedzenia kolacji .. ale czy można odzwyczaić się od miłości ? myśle, że nie. codziennie obdarowujemy kogoś uczuciami, nie ważne, czy jest to Przyjaciel, mama, czy pies. codziennie ktoś sprawia, że się uśmiechamy. uśmiechamy się dzięki Jego miłości.

jeśli ktoś zrani Cię raz daj mu... teksty

rapx3 dodano: 23 lipca 2012

jeśli ktoś zrani Cię raz, daj mu drugą szansę, jeśli jej nie wykorzysta, skończ to. nie warto dawać trzeciej szansy, bo jeśli ktoś nie wykorzystał drugiej, nie wykorzysta też trzeciej. a Ciebie za każdym razem to zaboli mocniej.

są wakacje. pijmy palmy bawmy... teksty

rapx3 dodano: 23 lipca 2012

są wakacje. pijmy, palmy, bawmy się. cieszmy się słońcem, Przyjaciółmi, nie myślmy o problemach. na to będzie czas w zimie. ;p

dobry tekst.  teksty rapx3 dodał komentarz: dobry tekst. ;* do wpisu 23 lipca 2012
uwielbiam. teksty rapx3 dodał komentarz: uwielbiam. do wpisu 23 lipca 2012
witam w klubie.  teksty rapx3 dodał komentarz: witam w klubie. ;] do wpisu 23 lipca 2012
prawda. teksty rapx3 dodał komentarz: prawda. do wpisu 23 lipca 2012
Miałeś tak kiedyś? Wszystko to co... teksty

rapx3 dodano: 17 czerwca 2012

Miałeś tak kiedyś? Wszystko to, co Cię otacza, pojedyncza nutka, słowo, przedmiot, ma wpisane imię tej jednej osoby? Pierwsze skojarzenie, dzięki któremu wspomnienia zaczynają układać się w jedną całość. W końcu dostrzegasz jak dużo tej osoby jest w Tobie. Jak bardzo napełniony jesteś tym, co razem tworzyliście, odrębnym światem, do którego wstęp mieliście tylko Wy, którego historia sporządzona została Waszą bliskością, Waszą miłością.Miałeś tak kiedyś?

czy można tęsknić za kimś  kto... teksty

rapx3 dodano: 17 czerwca 2012

czy można tęsknić za kimś , kto sprawił nam tyle bólu , że w głowie się nie mieści ? można kochać kogoś , mimo cierpienia , jakie nam zadał ? można trwać przy kimś niezależnie od tego , ile razy nas odrzucił ? można tak po prostu bezgranicznie kochać , mimo wszystko , wbrew wszystkim i na przekór całemu światu ? tak , można. bo na tym polega prawdziwa miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV