głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapmojadroga W dniu mojej śmierci gdy moje serce nie będzie mogło już dłużej bić mam nadzieję że umrę za Wiarę dla której chciałem żyć. Czy te oczy mogą kłamać? Jej oczy nie

rapmojadroga

rapmojadroga.moblo.pl
W dniu mojej śmierci gdy moje serce nie będzie mogło już dłużej bić mam nadzieję że umrę za Wiarę dla której chciałem żyć.
W dniu mojej śmierci  gdy moje serce... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

W dniu mojej śmierci gdy moje serce nie będzie mogło już dłużej bić mam nadzieję, że umrę za Wiarę, dla której chciałem żyć.

Czy te oczy mogą kłamać? Jej oczy... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Czy te oczy mogą kłamać? Jej oczy nie kłamią, Zabiłaby za mnie, zamordowałbym za nią

Kiedy skończy się gniewny... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Kiedy skończy się gniewny, buntowniczy okres w twoim życiu, kiedy masz gdzieś cały świat, zaczyna się przerażający okres, w którym chcesz całemu światu dokopać.

Istnieje niebo dla gangsterów.♥ teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Istnieje niebo dla gangsterów.♥

Nie gwarantuję  że będę tym... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Nie gwarantuję, że będę tym który odmieni świat, ale gwarantuję, że oświecę umysł który to zrobi. Więc głowa do góry, rób co masz do zrobienia, a wtedy, wewnątrz Ciebie, odrodzę się.

Jeśli Was denerwuje  nie przejmujcie... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Jeśli Was denerwuje, nie przejmujcie się tym. Nie zapominajcie, że Bóg jeszcze ze mną nie skończył.

Czy nie zastanawia ich  dlaczego... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Czy nie zastanawia ich, dlaczego wciąż rośnie liczba zabójstw, samobójstw, liczba narkomanów? Nie zastanawia ich to? Czy nie rozumieją, że... więcej młodych ludzi bierze kokę niż otrzymuje dyplomy?

Wierzę  że wszystko  co robisz źle... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Wierzę, że wszystko, co robisz źle, odwróci się od Ciebie, Wszystko, co robiłem, było złe, i jestem gotów odpowiedzieć za to, jednak w głębi serca wierzę, że robię dobrze, dlatego czuję, że zmierzam wprost do nieba...

Wysoki Sądzie  podczas całej... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Wysoki Sądzie, podczas całej rozprawy Sąd ani razu nie spojrzał w oczy mnie lub mojemu prawnikowi. Oczywistym więc jest, że Sąd nie jest tu po to, aby sprawiedliwości stało się zadość, dlatego bezcelowe byłoby proszenie o łagodniejszy wyrok. Nie interesuje mnie to, co zrobi Sąd, ponieważ nie traktuje się nas tutaj z szacunkiem, nie przestrzega prawa i nie ma tu sprawiedliwości. Wysoki Sąd wciąż nie jest w stanie spojrzeć mi w oczy, ponieważ mówię, że jest mi obojętne, jaki otrzymam wyrok, bo nie jestem w rękach Sądu, tylko w rękach Boga.

2Pac przeklinał kiedyś podczas... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

2Pac przeklinał kiedyś podczas wykładu w Malcolm X Grass Roots Movement w Nowym Jorku, na początku lat 90. Tuż obok niego siedziała jakaś kobieta. W pewnym momencie nachyliła się do niego i powiedziała: – Czy mógłby pan zmienić swój język? Pan nas obraża. 2Pac spojrzał na nią i odparł: – Przykro mi, jeśli mój język panią obraża, ale nie może on obrazić pani bardziej niż świat, jaki pozostawiło mi po sobie pani pokolenie.

kiedy byłem sam i nic nie miałem... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

kiedy byłem sam i nic nie miałem poprosiłem o przyjaciela, by pomógł mi znieść ból nikt nie przyszedł tylko...BÓG kiedy powietrza było mi brak by wstać ze snu nikt nie mógł pomóc mi tylko...BÓG gdy ujrzałem wszędzie smutek i szukałem odpowiedzi nikt mnie nie słyszał tylko...BÓG więc kiedy ktoś pyta mnie dla kogo miłość bezinteresowną mam nikt do głowy nie przychodzi mi tylko...BÓG \ TuPac A. Shakur

Czasem kiedy jestem sam  Płaczę... teksty

rapmojadroga dodano: 13 luty 2011

Czasem kiedy jestem sam Płaczę, Bo mogę liczyć tylko na siebie. Łzy, którymi płaczę są gorzkie i ciepłe. Płyną z życia, ale nie przybierają żadnej formy Płaczę, bo moje serce jest rozdarte. To trudne dla mnie iść dalej. Gdybym tylko mógł słuchać zwierzeń, Płakałbym wśród moich umiłowanych przyjaciół, ale czy znasz kogoś, kto przystaje, aby pomóc innemu iść dalej. Świat porusza się szybko i chyba wolałby przejść obok. A potem stanąć i zobaczyć co sprawia, że człowiek płacze, tak boleśnie i smutnie. I czasami... Płaczę i nikogo nie obchodzi czemu. \ Tupac A. Shakur

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV