głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
raaaspberry Rozum widzisz to co ja widzisz ? co ? kupisz mi takie ? Kupisz kupisz kupisz ? po co ? Pliiiiiiiiiiiss ! No kup mi kup mi kup mi !!! No kuuuup mi uspokój się. t

raaaspberry

raaaspberry.moblo.pl
Rozum widzisz to co ja widzisz ? co ? kupisz mi takie ? Kupisz kupisz kupisz ? po co ? Pliiiiiiiiiiiss ! No kup mi kup mi kup mi !!! No kuuuup mi uspokój
Rozum  widzisz to co ja  widzisz ?... teksty

raaaspberry dodano: 12 maja 2011

Rozum, widzisz to co ja, widzisz ? - co ? - kupisz mi takie ? Kupisz, kupisz, kupisz ? - po co ? - Pliiiiiiiiiiiss ! No kup mi, kup mi, kup mi !!! No kuuuup mi - uspokój się. - to kup mi.. kuup mi, boooooo !! pożałujesz ! - nie dramatyzuj - odchooodzę !! Bo nie masz serca ! - zrozum, dostaniemy je w prezencie ` - aa, to nie mogłeś tak od razu ?

Andrzej.!!!    Bartek. :  teksty raaaspberry dodał komentarz: Andrzej.!!! Bartek. :) do wpisu 12 maja 2011
Za bardzo Cię kocham.! :  teksty

raaaspberry dodano: 12 maja 2011

Za bardzo Cię kocham.! :*

I uwielbiam to  gdy zaczynam... teksty

raaaspberry dodano: 12 maja 2011

I uwielbiam to, gdy zaczynam narzekać Ty wtedy przytulasz mnie, mówisz że będzie dobrze i zamykasz mi usta gorącym pocałunkiem.. ;*

Raziłam smutkiem. I tęsknotą.... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

Raziłam smutkiem. I tęsknotą. Żalem. Ale uśmiechałam się, bo nie chciałam psuć dobrego wrażenia. Nikt nie wiedział, jak jest. Nikt nie wiedział, że wciąż boli.
Autor cytatu: magicznaaa

I choćbym miała do dyspozycji... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

I choćbym miała do dyspozycji miliony słów i stu procentową pewność, że ty czujesz do mnie to samo co ja do ciebie to może bym ci zarzuciła jakimś głupim tekstem typu: chce być twoją słodką mleczną czekoladką, albo coś w tym stylu. A tymczasem wystarczą mi tylko dwa słowa. kocham cię. nigdy niewypowiedziane, ale bardziej szczere niż nie jeden twój uśmiech. nigdy nie wypowiedziane, bo twoje przerośnięte ego mogło by wyrządzić mi więcej krzywdy niż milion słów najgorszej krytyki i najbrzydszej prawdy. I za to własnie cię tak cholernie kocham. Za to, że jesteś taki nieprzewidywalny i wyjątkowy.

Wiesz  gdyby nie to  że nie chcę... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

Wiesz, gdyby nie to, że nie chcę stracić dobrago kumpla, to coś bym Ci powiedziała... Ale cholernie się boję. Boję się twojej reakcji. Boję się, że już nigdy nie nazwiesz mnie głuptasem, nie poczochrasz mi włosów, głośno się przy tym śmiejąc, nie napiszesz na gadu tego swojego 'hej. ;*', które tyle dla mnie znaczy. Boje się, że Cię stracę. Dlatego nie. Nie moge. Wcale Ci nie powiem, że Cię kocham. I wszystko będzie tak jak dawniej

Kiedyś było inaczej. Powietrze... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

Kiedyś było inaczej. Powietrze pachniało tobą, tęcza była koloru twoich oczu, a życie smakowało jak lody truskawkowe. Teraz powietrze jest przesycone nienawiścią i dymem papierosów, tęcza jest czarno-biała, a życie smakuje jak tania wódka, z odrobiną żalu do smaku.

Jakoś blado wyglądasz  jesteś... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

Jakoś blado wyglądasz, jesteś słaba, zmęczona, zupełnie bez życia... Może wybierzesz się do lekarza.? Nie, to niepotrzebne. Oni i tak nie wydają diagnozy. Ani oni ani żaden pieprzony Dollitle, czy nawet Hous. Nikt, rozumiesz.? NIKT. ! Bo tego nie da się wyleczyć. To najgorsza choroba jaką znam. To miłość. A teraz już idź, bo się jeszcze zarazisz.

I jedyne co mam Ci do powiedzenia to... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

I jedyne co mam Ci do powiedzenia to tylko to, że jesteś frajerem. Gdy już to powiem, Ty bezczelnie się uśmiechniesz i odejdziesz. A gdy już Cię nie będzie, wtedy dokończę: ... że właśnie dlatego Cię kocham. a potem płójdę na drinka.

A różnica między wami jest taka :... teksty

raaaspberry dodano: 8 maja 2011

A różnica między wami jest taka : On kocha mnie do szaleństwa, nie okłamuje, szanuje, nie olewa. Po prostu mu zależy. A ty masz mnie gdzieś, wolisz kumpli, te pieprzone mecze i alkohol. I jeszcze się dziwisz, że to mnie wkurza. Niestety w tym wszystkim trzeba uwzględnić dwa małe szczegóły. Pierwszy jest taki, że ON nie istnieje,a drugi, że kocham cię mimo to, jakim jesteś draniem i nie potrafię tego zmienić.

:D teksty raaaspberry dodał komentarz: :D do wpisu 4 maja 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV