głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
r0baczek Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale

r0baczek

r0baczek.moblo.pl
Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale wcią
Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

r0baczek dodano: 30 sierpnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się, ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy. Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. Nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły.

Daję słowo  oddałabym wszystko... teksty

r0baczek dodano: 30 sierpnia 2013

Daję słowo, oddałabym wszystko, żeby dziś być gdzieś z Tobą!!

Tak bardzo chciałbym  żeby jutro... teksty

r0baczek dodano: 29 sierpnia 2013

Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić, żebym mógł dać Ci, to co chcę Ci dawać i dostać to od Ciebie. Tak bardzo chciałem dzisiaj Ci powiedzieć, że mówię Ci co chcesz usłyszeć i mówię to dla Ciebie. Tak mocno chciałem Twoich oczu, Twojej skóry, tak bardzo chciałem Twoich dłoni, tak mocno czułem to, tak bardzo chciałem obok być, nie myśląc ile to kosztuje. Tak mocno czułem to, tak bardzo byłaś mi potrzebna. Tak bardzo chciałem być potrzebny Ci, niezbędny tak jak Ty mi do dziś. Tak bardzo byłaś jedna, jak nigdy, nigdy nikt. Tak bardzo mocno chciałem z Tobą żyć. Tak mocno byłem pewny, czekałem kiedy powiesz mi, że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty to coś, co jest na pewno, że jest naprawdę, że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne.

Cause after all this time I'm still... teksty

r0baczek dodano: 29 sierpnia 2013

Cause after all this time I'm still into you..

Jak dobrze znasz to uczucie? Patrzysz... teksty

r0baczek dodano: 28 sierpnia 2013

Jak dobrze znasz to uczucie? Patrzysz w lustro, łzy spływają w ciszy po twoich policzkach, myślisz: "nie daje rady, nie wyrabiam, odpadam"... a teraz zapomnij o tym uczuciu naucz się żyć na nowo, otwieraj się na nowe wyzwania i uwierz, że będzie lepiej, że już teraz jest lepiej...Wytrzyj łzy i uśmiechnij się, z każdym dniem na pewno będzie łatwiej..
Autor cytatu: patteek

But sorry never made it feel alright.. teksty

r0baczek dodano: 27 sierpnia 2013

But sorry never made it feel alright..

Why have I not learnt a thing? teksty

r0baczek dodano: 27 sierpnia 2013

Why have I not learnt a thing?

Musisz odróżnić prawdziwe... teksty

r0baczek dodano: 27 sierpnia 2013

Musisz odróżnić prawdziwe szczęście od złudzeń, które cię niszczą.

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień... teksty

r0baczek dodano: 26 sierpnia 2013

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, w którym czujesz, że już zapomniałaś. Zamknęłaś za sobą pewien rozdział życia i brniesz do przodu. Budujesz wszystko na nowo. Starasz się. Uśmiechasz. Zaczynasz wierzyć, że rzeczywiście jest już coraz lepiej. Ale wystarczy tylko ułamek sekundy, słowo, spojrzenie, byś zrozumiała, że przez ten cały czas tylko oszukiwałaś siebie.

Właściwie  to nie wiem już co... teksty

r0baczek dodano: 26 sierpnia 2013

Właściwie, to nie wiem już co czuję. Jakiekolwiek ludzkie uczucia przestały istnieć. Pozostał tylko żal. Niewysłowiony żal, który nie daje spokoju.

Chciałabym w końcu cieszyć się z... teksty

r0baczek dodano: 24 sierpnia 2013

Chciałabym w końcu cieszyć się z tego co robię..

To ludzie są źli czy ja? teksty

r0baczek dodano: 21 sierpnia 2013

To ludzie są źli czy ja?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV