głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
droppedheart nawet w śnie gdy leżał przy mnie na łóżku i chciał wsadzić mi ręce w majtki potrafiłam wyrzucić go z domu klnąc że mam ją i kocham ją najbardziej na świecie. ch

droppedheart

droppedheart.moblo.pl
nawet w śnie gdy leżał przy mnie na łóżku i chciał wsadzić mi ręce w majtki potrafiłam wyrzucić go z domu klnąc że mam ją i kocham ją najbardziej na świecie.
nawet w śnie gdy leżał przy mnie... teksty

droppedheart dodano: 23 grudnia 2013

nawet w śnie, gdy leżał przy mnie na łóżku i chciał wsadzić mi ręce w majtki potrafiłam wyrzucić go z domu, klnąc, że mam ją i kocham ją najbardziej na świecie.

chciałabym żebyś co noc spała ze... teksty

droppedheart dodano: 23 grudnia 2013

chciałabym, żebyś co noc spała ze mną. nie dlatego, że mam taki kaprys, ale dlatego, że wtedy wiem, że jesteś bezpieczna. Wiem, że nie jest Ci smutno, nie masz ataków paniki, nie płaczesz i nie trzęsiesz sie, leżąc sama. Chce Cię mieć przy sobie co noc, by móc Cie przytulać i być z Tobą, gdy jest źle.

chciałabym wykrzyczeć że Cię... teksty

droppedheart dodano: 27 października 2013

chciałabym wykrzyczeć, że Cię kocham i chwalić się tym wszędzie, że mam Ciebie i, że ze mną jesteś.

czasami chciałabym być ślepa aby... teksty

droppedheart dodano: 8 września 2013

czasami chciałabym być ślepa, aby móc poznawać twoje ciało poprzez dotyk i tworzyć w głowie jego obraz. to wcale nie tak, że chciałabym cię idealizować, po prostu znałabym twoje ciało na pamięć i po dotyku dłoni, czy włosów wiedziałabym, że to właśnie ty, a nie ktoś inny.

kocham Cię cholernie za to  co piszesz jak piszesz i o czym. teksty droppedheart dodał komentarz: kocham Cię cholernie za to, co piszesz, jak piszesz i o czym. do wpisu 5 września 2013
nie wyobrażam sobie nic bez... teksty

droppedheart dodano: 5 września 2013

nie wyobrażam sobie nic bez ciebie.naprawdę nienawidzę uczucia, gdy muszę budzić się samotnie i twoja ręka nie obejmuje mnie w pasie. przykro mi gdy budząc się rano nie mogę odwrócić się, pocałować cię i wymknąć się z twoich objęć, by zrobić Ci śniadanie. żałuję, że nie a cię tu teraz, gdy to piszę, że nie trzymasz głowy na moim ramieniu i nie grasz w pou, tylko siedzisz w swoim domu i przytulasz psa. ta tęsknota jest niewyobrażalna. każdym swoim zmysłem próbuję odnaleźć wokół siebie cząstkę ciebie. przytulam poduszkę, na której spałaś, chociaż i tak wywąchałam z niej już cały twój zapach. Oglądam zdjęcia. W sumie nie powinnam, bo bardziej mi cię brakuję i mimo, że spotkamy się za jakieś 17 godzin, ja tu nie wytrzymuję. Nie kocham Cię, to co czuję to coś o wiele więcej. Jeszcze nie znam na to słowa, ale gdy tylko je wymyślę, na pewno powiem ci, jak brzmi

myślisz że mi łatwo? teksty

droppedheart dodano: 23 sierpnia 2013

myślisz, że mi łatwo?

powiedziała mi dziś że od... teksty

droppedheart dodano: 18 sierpnia 2013

powiedziała mi dziś, że od dłuższego czasu ma stany lękowe, bo boi się o nas, boi się, że mnie straci.

uwielbiam gdy w środku spaceru... teksty

droppedheart dodano: 25 lipca 2013

uwielbiam, gdy w środku spaceru bierzesz mnie na ręce, niesiesz i podrzucasz przez pół lasu.

dzięki  teksty droppedheart dodał komentarz: dzięki ;* do wpisu 23 lipca 2013
cieszę się że jesteś. cieszę... teksty

droppedheart dodano: 20 lipca 2013

cieszę się, że jesteś. cieszę się, że on był. pewnie gdyby nie wyrządził mi tyle złego i nie zadał tylu ciosów pokochałabym cię od razu i nie byłoby to aż tak mocne. więc musze mu chyba podziękować za to, jakim skurwysynem dla mnie był.

wiesz nie ma takich słów którymi... teksty

droppedheart dodano: 20 lipca 2013

wiesz, nie ma takich słów, którymi potrafiłabym opisać to co czuję, bo ja cię nie kocham. mogłabym cię przytulać, gryźć, głaskać, ściskać, całować tak, mogłabym cię zjeść. ale to jeszcze za mało, ''kocham cię'' to za mało by określić, co do ciebie czuje.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 65 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV