głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Wiesz trzeba mieć kogoś obok. Kto owinie się wokół Twoich pleców. I razem będziecie wyglądać jak drzewo pełne owoców. To jest sens życia. Dojrzałość do której

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Wiesz trzeba mieć kogoś obok. Kto owinie się wokół Twoich pleców. I razem będziecie wyglądać jak drzewo pełne owoców. To jest sens życia. Dojrzałość do której coraz t
 Wiesz  trzeba mieć kogoś obok. Kto... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 października 2015

"Wiesz, trzeba mieć kogoś obok. Kto owinie się wokół Twoich pleców. I razem będziecie wyglądać jak drzewo pełne owoców. To jest sens życia. Dojrzałość do której coraz trudniej ludziom dotrzeć.

Przytulanie się przez 2O sekund... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 października 2015

Przytulanie się przez 2O sekund, wyzwala oksytocynę, która powoduje wzrost zaufania do przytulanej osoby.

Dobre i złe czasy  przeszliśmy... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 października 2015

Dobre i złe czasy, przeszliśmy przez nie wszystkie. Podnosisz mnie, gdy upadam.

Pokochał ją od pierwszego dnia   w... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 września 2015

Pokochał ją od pierwszego dnia , w którym się poznali , kocha teraz i kochać będzie do ostatniego jaki dany mu będzie przeżyć.

Bo nie ważny jest wiek  odległość... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 września 2015

Bo nie ważny jest wiek, odległość, ani nasza natura. Ważne, że jesteś ze mną, kiedy Cię potrzebuję, chociażby wirtualnie.

Myślę  że umiem latać  gdy jestem... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 września 2015

Myślę, że umiem latać, gdy jestem z Tobą.

Kochasz ją  prawda? Jeśli naprawdę... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 września 2015

Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej. Kiedy raz zdecydujesz się kogoś kochać, to Twój obowiązek.

Nagle cały ten świat rozpromienia... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 września 2015

Nagle cały ten świat rozpromienia się w krąg, znika smutek i strach kiedy trzymasz mą dłoń.

Bo miłość jest jak drzewo: sama z... teksty

przytulona.do.niego dodano: 21 września 2015

Bo miłość jest jak drzewo: sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz, na ruinie serca, dalej się zieleni.

Uwielbiam słyszeć 'jesteś moja'.... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 września 2015

Uwielbiam słyszeć 'jesteś moja'. Uwielbiam, kiedy z taką lubością to podkreślasz jednocześnie przyciągając mnie do siebie. To takie niesamowite: należeć do kogoś, być przez kogoś chcianym, być dla kogoś tak ważnym, że nie mógłby już bez ciebie zasnąć.

Pójdźmy gdziekolwiek  gdzieś... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 września 2015

Pójdźmy gdziekolwiek, gdzieś razem. Rozmawiajmy długo i dużo, i o wszystkim, i szczerze, i złap mnie za rękę pomiędzy zdaniami. Ściśnij mocno moją dłoń i uśmiechnij się lekko, a ja uznam, że tak właśnie powinno być. Nie uciekajmy, jeśli zacznie padać. Nauczmy się kochać listopad. Pójdźmy jeszcze na długi spacer i później możemy iść do Ciebie. Zróbmy malinową herbatę i usiądźmy przy kominku na ciepłym kocu. Jeśli nie masz kominka, to wyobrazimy go sobie, to żaden problem. Nie całuj mnie. Jeszcze nie. Będę czuła się bezpiecznie i oprę się o Ciebie. Zasnę, wtedy pozwól mi po prostu spać na swoich kolanach. Możesz pocałować mnie w czoło i pogłaskać po plecach. Uśmiechnij się, jeśli zacznę cicho chrapać. I zacznij mnie kochać.

Mieć z kim chodzić na wesela. Z kim... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 września 2015

Mieć z kim chodzić na wesela. Z kim spędzać wieczory,weekendy, święta, wakacje. Z kim spać i kochać się nocami. Z kim rozmawiać o wszystkim i o niczym. Kupować mu koszule w kratke i szare bluzy. Ubóstwiać jego zapach. Być dumnym z niego za to jakim jest wspaniałym człowiekiem. Przedstawić go rodzinie jako najważniejszego. Oglądać z nim filmy, wygłupiać się jak małe dzieci. Być bezgranicznie i obrzydliwie szczęśliwym. Tak, tego mi teraz potrzeba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV