głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przytulona.do.niego Z miłością do niego jest jak z oddychaniem. Przyszłam na świat urodziłam się zaczerpnęłam powietrza przez nos i usta i nie potrafię inaczej oddychać. Dotknij mn

przytulona.do.niego

przytulona.do.niego.moblo.pl
Z miłością do niego jest jak z oddychaniem. Przyszłam na świat urodziłam się zaczerpnęłam powietrza przez nos i usta i nie potrafię inaczej oddychać.
Z miłością do niego jest jak z... teksty

przytulona.do.niego dodano: 14 września 2015

Z miłością do niego jest jak z oddychaniem. Przyszłam na świat, urodziłam się, zaczerpnęłam powietrza przez nos i usta i nie potrafię inaczej oddychać.

Dotknij mnie  złap za rękę i... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 września 2015

Dotknij mnie, złap za rękę i przytul. Tak, żebym poczuła się bezpieczna. Spraw, że już wszystko będzie w porządku. Postaw na nogi całe moje życie.

Im mocniej mnie przytulasz  tym... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 września 2015

Im mocniej mnie przytulasz, tym bardziej wiem, że właśnie znalazłam swoje własne miejsce na świecie. Całujesz czule w policzek i uświadamiam sobie, że tylko Ty jesteś w stanie tak ogrzać moje serce. Splatasz palce z moimi i zamykasz nasze dłonie tak, jakby były jednością. Ja zamykam oczy, bo właśnie dla takich chwil pragnę je otwierać ranem. Uśmiecham się, bo te sekundy są bezcenne, bo to one usypiają mnie na dobranoc.

Tak  możesz być dla mnie wszystkim.... teksty

przytulona.do.niego dodano: 8 września 2015

Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły.

Też tak masz? Kiedy poczujesz pewien... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

Też tak masz? Kiedy poczujesz pewien zapach, usłyszysz pewną piosenkę, zobaczysz pewną rzecz, przypomina Ci się jakiś moment w życiu i chcesz to dalej czuć, słyszeć i widzieć?

Bo jak drugiej osobie zależy to... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

Bo jak drugiej osobie zależy to nigdy nie przestanie walczyć, nie odejdzie. Mimo wszystkich przeciwności i przykrości będzie obok, bo prawdziwa miłość nigdy nie minie. Pamiętaj, że to zdarza się tylko raz, więc jak już masz taką osobę to nie zepsuj tego.

Dał mi poczucie  że jestem dla... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

Dał mi poczucie, że jestem dla niego kobietą najważniejszą i że wszystko co robię, ma dla niego znaczenie.

Nie analizuj  nie wymyślaj  nie... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

Nie analizuj, nie wymyślaj, nie układaj scenariuszy w swojej zapracowanej głowie, żyj chwilą, bądź tu i teraz, a przede wszystkim przestań się bać. Zasługujesz na to, żeby w końcu zacząć żyć.

rano się nauczymy biegać  rano jest... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

rano się nauczymy biegać, rano jest lepiej, co prawda ja biegam po 5, a ty 20km, ale to nic, będziesz się czasem ze mnie nabijał, ja się będę wkurzać, ale będziesz potem mówił: no juz, juz, widzę ze robisz postępy. Potem, hmm, ja będę robiła śniadanie. Bo Ty będziesz wcześniej wychodził do pracy. A Ty obiad. No chociaż czasem. Będziemy oglądać dużo dobrych filmów, których nie ogląda się samotnie, bo nigdy nie ma czasu, i ciągle słuchać dobrej muzyki, i tańczyć do niej w kuchni, i będziemy sobie kupować bzdury wracając do domu, nieważne rzeczy, które nabierają znaczenia dopiero w czyichś rękach. Ulubiony serek, mały kwiatek, zgubiony guzik. Zasypiać będziemy razem, bo oboje nie lubimy osobno.. Znajdziemy się.

miłość trzeba budować. odkryć to... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

miłość trzeba budować. odkryć to za mało .

Może chcesz iść na spacer w... teksty

przytulona.do.niego dodano: 5 września 2015

Może chcesz iść na spacer w stronę naszych marzeń?

Nie jestem taką grzeczną... teksty

przytulona.do.niego dodano: 1 września 2015

Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myślisz i muszę się teraz przyznać, że uwielbiam gdy trzyma dłoń na mojej pupie lub biodrze i mocno do siebie tuli przy tym czule całując.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV