głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Pamiętam jak za małolata gdy 'zauroczyłam' się kolesiem ciągle chciałam go spotykać patrzeć na niego wiedzieć z kim się spotyka i gdzie najczęściej bywa. Pomimo

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Pamiętam jak za małolata gdy 'zauroczyłam' się kolesiem ciągle chciałam go spotykać patrzeć na niego wiedzieć z kim się spotyka i gdzie najczęściej bywa. Pomimo że
Pamiętam jak za małolata gdy... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 kwietnia 2011

Pamiętam jak za małolata gdy 'zauroczyłam' się kolesiem, ciągle chciałam go spotykać, patrzeć na niego, wiedzieć z kim się spotyka i gdzie najczęściej bywa. Pomimo, że dorosłam, nie wiele się zmieniło. Gdy obudziłam się rano, zapragnęłam Cię zobaczyć. Usłyszeć Twoje 'cześć', spojrzeć Ci w oczy i popatrzyć na uśmiech. To by mi wystarczyło.

Posłuchaj raz rozumu  a potem płacz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 kwietnia 2011

Posłuchaj raz rozumu, a potem płacz za każdym razem gdy patrzysz na Jego zdjęcie, słyszysz Jego imię.

I tak cholernie lubiła  że machał... teksty

przeeejebane.nie dodano: 7 kwietnia 2011

I tak cholernie lubiła, że machał jej już gdy widział ją z daleka..

Idziesz przez miasto z osobą która... teksty

przeeejebane.nie dodano: 7 kwietnia 2011

Idziesz przez miasto z osobą która ma tak samo zrytą banie jak ty. Śmiejecie się, krzyczycie, a deszcz moczy wasze włosy. A was to tak zajebiście cieszy.. Uśmiechacie się do przechodniów i skacząc po kałużach mówicie im: 'deszczem też trzeba się cieszyć'. A oni wtedy myślą że jesteście pierdolnięte. Nie mylą się ani trochę.

Jak to zajebiście dobrze jest się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 7 kwietnia 2011

Jak to zajebiście dobrze jest się komuś wygadać.. Wiesz że jest druga osoba która Cię rozumie, albo przynajmniej próbuje.

Zobaczyła Go i mózg nagle przestał... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 kwietnia 2011

Zobaczyła Go i mózg nagle przestał pracować.. Nie widziała nic poza kolesiem w czarnej bluzie, dresie z kapturem na głowie.. Ktoś do niej mówił, ale ona słyszała tylko jak serce zaczyna jej bić coraz szybciej.

A gdy Cię widzę  moje oczy tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 kwietnia 2011

A gdy Cię widzę, moje oczy tak cholernie się cieszą .

Tak długo czekała aby po jej... teksty

przeeejebane.nie dodano: 5 kwietnia 2011

Tak długo czekała aby po jej policzku popłynęła 'ta' łza szczęścia.. Aby znowu przepełniło ją 'to' uczucie. I właśnie dziś przez chwile poczuła się jak dawniej.. Wtedy gdy miała ją tylko dla siebie i czuła że jest najważniejsza. Zupełnie jakby nagle odzyskała ją na nowo.

 Przez smsy umiesz wyczuć mój... teksty

przeeejebane.nie dodano: 5 kwietnia 2011

`Przez smsy umiesz wyczuć mój humor. Doskonale wiesz, kiedy jestem smutna, zła albo szczęśliwa. I nie wiem jak ty to robisz, ale bez problemu potrafisz to odgadnąć. Twoja podświadomość Ci to podpowiada czy kobieca intuicja? A może to jakaś wieź między nami.. hm. To się chyba nazywa przyjaźń co nie?

Potrzeba czasu  żebyśmy o sobie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 5 kwietnia 2011

Potrzeba czasu, żebyśmy o sobie zapomnieli całkowicie .

Pewnie myślisz  że o Tobie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 5 kwietnia 2011

Pewnie myślisz, że o Tobie zapomniałam.. Że gdy mówiłam Ci, że Cię kocham to oszukiwałam, że zabawiałam się Tobą jak małe dziecko, że byłam z Tobą, bo tak jakoś wyszło... Przecież szybko po naszym rozstaniu zaczęłam spotykać się z kimś innym, tak jakbym z dnia na dzień wykreśliła Cię ze swojego życia. Boli mnie ten fakt... że tak uważasz. Bo ciężko mi bez Ciebie i gdybym mogła cofnąć czas nie zastanawiałabym się ani chwili. Jednak życie potoczyło się w ten a nie inny sposób i nie da się już nic pozmieniać. Pomimo, że mogłabym napisać do Ciebie i powiedzieć: 'spróbujmy jeszcze raz', boję się, że zraniłabym Cię po raz kolejny i wiem też, że zraniłabym wtedy Jego. Nie mogę tego zrobić. Przepraszaaaaam .

i lubię to  że jesteś tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 5 kwietnia 2011

i lubię to, że jesteś tak cholernie cierpliwy w stosunku do mnie, wyłącznie do mnie.. bo gdyby ktoś inny miewał moje humory i był chamski jak czasem potrafię być, to zapewne po 5 minutach dostałbyś szału.. bo lubię to jak ciągle udowadniasz mi ile dla Ciebie znaczę. i lubię to w jaki sposób traktujesz moją szyję i inne części ciała.. a ponad wszystko uwielbiam ta Twoja szczerość. jedyną w swoim rodzaju. tylko ty potrafisz być tak na prawdę w 100% szczery.. i cieszę się, że mogę z Tobą pogadać o wszystkim. o tych błahych i zupełnie nie ważnych sprawach, ale też o tych, o których nie rozmawiam praktycznie z nikim innym bo są zbyt osobiste. przy Tobie czuję się taka bezpieczna, bo wiem że mnie nie zostawisz. co by się nie działo nie odejdziesz. będziesz przy mnie bardzo długo. na dobre i na złe. wierzę że na zawsze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV