głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przedmarancza a teraz zrobię wszystko żebyś żałował że nigdy mnie nie miałeś. domówka u niego. siedziała na łóżku z jego piwem w dłoniach. dochodziła 3 nad ranem. poczuła jak

przedmarancza

przedmarancza.moblo.pl
a teraz zrobię wszystko żebyś żałował że nigdy mnie nie miałeś.
a teraz zrobię wszystko  żebyś... teksty

przedmarancza dodano: 2 sierpnia 2011

a teraz zrobię wszystko, żebyś żałował, że nigdy mnie nie miałeś.

domówka u niego. siedziała na... teksty

przedmarancza dodano: 30 lipca 2011

domówka u niego. siedziała na łóżku, z jego piwem w dłoniach. dochodziła 3 nad ranem. poczuła, jak piwo robi swoje. chciała się położyć.połowa osób już się zbierała, więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi. przytuliła twarz do poduszki, która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum. przymknęła oczy. obudziła się gdzieś po godzinie. poczuła pod głową coś, co na pewno nie było poduszką. leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą. podniosła się wolno, żeby go nie obudzić. przeczesała palcami włosy, na wypadek gdyby jednak tak się stało. napisała mu na kartce krótkie: PRZEPRASZAM, ŻE BEZ POŻEGNANIA. zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach, pomyślała, że pewnie coś mu się śni. w końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy. poczuła wibracje telefonu. "tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów." ugięły się pod nią kolana. miała wrażenie, że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto.

jedyna rzecz  którą facet powinien... teksty

przedmarancza dodano: 30 lipca 2011

jedyna rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie którą naprawdę kocha to nazwisko.

a ja mam ochotę napisać sobie na... teksty

przedmarancza dodano: 28 lipca 2011

a ja mam ochotę napisać sobie na czole - nieczynne.

mi nie potrzebna jest taka miłość... teksty

przedmarancza dodano: 28 lipca 2011

mi nie potrzebna jest taka miłość, aby na fejsbuku zmienić status 'z wolny' na 'w związku'.

nawet nie sądziłam  że człowiek... teksty

przedmarancza dodano: 28 lipca 2011

nawet nie sądziłam, że człowiek może aż tak przyzwyczaić sie do samotności. tak że może samotnie spędzić cały dzień ze swoimi myślami, piwem, rapem i paczką szlug. i nawet nic mu nie przeszkadza, że nikogo z nim nie ma. i na sms'y 'co u ciebie, masz chwilę może się gdzieś przejdziemy?' odpisuje 'nie, sorry innym razem jestem zajęta.' chociaż wcale nie jestem, siedzę sama na ławce i myślę. tak bardzo przyzwyczajona do tego klimatu.

siedziała wtulona w niego na... teksty

przedmarancza dodano: 28 lipca 2011

siedziała wtulona w niego na kanapie. kocham cię, wiesz? - powiedział. uśmiechnęła się tylko. bardzo bardzo bardzo. dodał. odwróciła się i spojrzała w jego brązowe tęczówki. ja cię też.. przeokropnie. szepnęła całując go w policzek. zaśmiał się, przytulając ją najmocniej jak mógł a do ucha wyszeptał jej jesteś moja, tylko moja. kocham być twoja - odpowiedziała i wtuliła się w niego jeszcze bardziej, wiedziała że jego serce bije tylko dla niej.

wiesz  jak się czuję  kiedy z... teksty

przedmarancza dodano: 28 lipca 2011

wiesz, jak się czuję, kiedy z zapałem szukam wibrującego telefonu, a okazuje się, że nie jesteś nadawcą wiadomości? możesz próbować zgadnąć, choć nie przewiduję powodzenia. nigdy przecież nie oddałeś komuś serca.

spójrz teraz w jej oczy i powiedz... teksty

przedmarancza dodano: 27 lipca 2011

spójrz teraz w jej oczy i powiedz czemu zraniłeś jej serce.

i możesz go nie kochać  mieć... teksty

przedmarancza dodano: 27 lipca 2011

i możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy bo w końcu kiedyś były dla ciebie całym światem.

stanęłam przed nim  a gdy zaczął... teksty

przedmarancza dodano: 27 lipca 2011

stanęłam przed nim, a gdy zaczął mówić usłyszałam w jego głosie tęsknotę, pragnienie i nienawiść do świata. był gotowy zrobić wszystko, byśmy byli razem. jednak wiedziałam, że nie mogę ulec. pocałowałam go po raz ostatni i odeszłam. nie potrafiłam znieść cierpienia w jego oczach.

wchodzi do szkoły. włosy jak zwykle... teksty

przedmarancza dodano: 27 lipca 2011

wchodzi do szkoły. włosy jak zwykle wolno puszczone, które lekko się podkręcają wokół jej bladych policzków. błękitne oczy, trochę czerwone. jakby miały kilka nieprzespanych nocy za sobą, jednak grubo wytuszowane rzęsy zakrywają to. luźna koszulka jakiegoś mocnego koloru i długie ciemne spodnie, które specyficznie opadają w kroku. na nogach ulubione trampki z czerwonymi sznurówkami. w uszach czarne słuchawki, w których płynie jej życie. idzie odważnie, nie zważając na patrzących się na nią ludzi. przeszywasz ją doszczętnie wzrokiem, jednak widzisz tylko jej skorupę, pod którą kryję się masa problemów, radości, smutków, rozczarowań, a nawet i marzeń, które są wyjątkowo, ułożone alfabetycznie. nie wiesz ile przeżyła. ile wycierpiała, ile wylała łez, a ile się sekund uśmiała, więc skończ i przestań bo te trampki z oczojebnymi sznurówkami i wytuszowane i oczy nie powiedzą ci o tym jaka jestem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV