głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przedmarancza naucz mnie kochać bo ranić już umiem. suche usta czarna kawa niedopalony papieros i zepsute serce. każdy ma taki świat jaki widzą jego oczy. szczerze nie znoszę

przedmarancza

przedmarancza.moblo.pl
naucz mnie kochać bo ranić już umiem.
naucz mnie kochać  bo ranić już... teksty

przedmarancza dodano: 3 grudnia 2011

naucz mnie kochać, bo ranić już umiem.

suche usta  czarna kawa  niedopalony... teksty

przedmarancza dodano: 3 grudnia 2011

suche usta, czarna kawa, niedopalony papieros i zepsute serce.

każdy ma taki świat  jaki widzą... teksty

przedmarancza dodano: 3 grudnia 2011

każdy ma taki świat, jaki widzą jego oczy.

szczerze nie znoszę tego uczucia... teksty

przedmarancza dodano: 1 grudnia 2011

szczerze nie znoszę tego uczucia, kiedy bardzo potrzebuję być przytulona, a dookoła nie ma ani jednej osoby, która mogłaby to zrobić. teraz, właśnie w tym momencie.

kocham go? nie wiem. na pewno więcej... teksty

przedmarancza dodano: 1 grudnia 2011

kocham go? nie wiem. na pewno więcej, niż lubię. na pewno jest dla mnie ważny. na pewno ma najfajniejszy uśmiech i oczy na świecie. na pewno ma mnie w dupie.

szczerze kochać można tylko raz w... teksty

przedmarancza dodano: 1 grudnia 2011

szczerze kochać można tylko raz w życiu, a nie kilka razy na miesiąc.

tak  wiem   to straszne uczucie  gdy... teksty

przedmarancza dodano: 29 listopada 2011

tak, wiem - to straszne uczucie, gdy widzisz go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby ci się wali, nic nie jest ważne, tylko to, że dłoń, która kiedyś prowadziła cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie bez ciebie, choć kiedyś mówił, że nie byłby w stanie funkcjonować bez twojej osoby. ale wiesz co? to minie, na prawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień, że miłość do niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz, że tak na prawdę on jest szczęśliwy. przepełniać będzie cię radość z tego, że ułożył sobie życie i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś go na prawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież jego szczęście, zawsze było twoim.

co mam zrobić żebyś mi zaufała?... teksty

przedmarancza dodano: 29 listopada 2011

co mam zrobić żebyś mi zaufała? -przerwał milczenie. zachowuj się normalnie, dorośnij w końcu, przestać się popisywać przed kumplami, skończ z ustawkami i dragami. zacznij chodzić do szkoły, przeproś matkę którą skrzywdziłeś nie raz i daj mi poczuć że jestem dla ciebie ważna. -powiedziałam. odpalił papierosa i otworzył okno. o właśnie. -zaśmiałam się. nie potrafię. -wyjąkał. w takim razie nie mamy o czym gadać. wyszłam trzaskając drzwiami. dziś jest obok, zupełnie inny, bez paczki fajek w kieszeni, browara w ręce z ogromnym uśmiechem i książką do chemii którą mu ciągle tłumaczę. nie potrafię opisać uczucia jakim go darzę bo to coś więcej niż miłość.

a już niedługo upragniona wiosna... teksty

przedmarancza dodano: 29 listopada 2011

a już niedługo upragniona wiosna, kiedy to każdy znajdzie swoją drugą połówkę, później lato, kiedy będziemy się bawić, później jesień i zima, kiedy to będziemy leczyć rany po wiosennych związkach..

tak  czasem robisz coś źle... teksty

przedmarancza dodano: 29 listopada 2011

tak, czasem robisz coś źle, sprawiasz mi przykrość, denerwujesz mnie, ale to ludzkie. mimo wszystko z każdym nowym dniem coraz bardziej cię pragnę, bardziej cię kocham i jestem pewniejsza, że to właśnie z tobą chcę spędzić resztę życia. tylko ty potrafisz stworzyć mi raj na ziemi.

chłopak dojrzewa  gdy zakocha się... teksty

przedmarancza dodano: 29 listopada 2011

chłopak dojrzewa, gdy zakocha się naprawdę. nie dla szpanu przed kumplami i nie dla podziwu wśród jej koleżanek..

zaciskam wargi  do oczu napływają... teksty

przedmarancza dodano: 29 listopada 2011

zaciskam wargi, do oczu napływają łzy. serce jakby boli, a z twarzy znika uśmiech. puszczam twoją ulubioną piosenkę i wspominam wspólne chwile. właśnie tak tęsknię..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV