głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przedmarancza dzwonili do mnie z nieba że uciekł im jeden anioł ale nie martw się nie powiem im gdzie jesteś. i'm not crazy my reality is just different than yours... rzuciła

przedmarancza

przedmarancza.moblo.pl
dzwonili do mnie z nieba że uciekł im jeden anioł ale nie martw się nie powiem im gdzie jesteś.
dzwonili do mnie z nieba  że uciekł... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden anioł, ale nie martw się nie powiem im gdzie jesteś.

i'm not crazy  my reality is just... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

i'm not crazy, my reality is just different than yours...

rzuciła go dziewczyna  którą... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

rzuciła go dziewczyna, którą pokochał bez granic i całkiem zaufał. może miała innego, może nie kochała. znienawidził ją jednocześnie wzbudził w sobie nienawiść do innych kobiet. postanowił się bawić nimi tak jak ona to zrobiła. jedyne co mnie boli to to, że takich typów jest na świecie bardzo wiele. zastanawia mnie tylko jedno. dlaczego inne dziewczyny mają cierpieć za błędy tej, która odeszła? zastanówcie się, każdy jest inny, nie wszyscy są tacy sami.

pamiętasz jak złościłeś się... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

pamiętasz jak złościłeś się, kiedy musiałeś na mnie czekać pół godziny przed domem marznąc. albo jak juz przychodziłam a ty udawałeś ze się obrażonego i musiałam stawać na palcach, żeby dać ci buziaka i przeprosić, a później szliśmy za rękę w 'nasze miejsce' i patrząc prosto w oczy mówiłeś ze kochasz. to wszystko to tez nieporozumienie?

obudził ją sms. napisał on.... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

obudził ją sms. napisał on. uśmiech pojawił się na jej twarzy . jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.przecież byli idealną parą. każdy zazdrościł im tej 'miłości'.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromadkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. dziewczyna wyłączyła telefon. zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. i co teraz ? wyszła z domu cała zapłakana. łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szła. poszła w miejsce gdzie chodzili razem. nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspolne chwle. pierwszy pocałunek ? pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. wskoczyła do wody. nie przeżyła. on tymczasem wysyłał jej sms'a "prima aprilis kochanie".

spojrzała na zegarek  była godzina... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

spojrzała na zegarek, była godzina 20:20 - przemilczała.po jakimś czasie zerknęła znowu wskazówki wskazywały godzinę 21:21 - przemilczała. położyła się do łóżka z nadzieją, że uśnie..na marne liczyła baranki, gdy tylko zamykała oczy widziała jego twarz. twarz chłopaka, którego tak bardzo kochała. wydawało się jej, że leży już tak całą wieczność, aby się upewnić, która jest godzina spojrzała dyskretnie na zegarek pełna obaw do tego co zobaczy. była godzina 22:22 - to było już za wiele, nie wytrzymała.. łzy same spływały po jej bladej twarzy.

zauważ  że okres dojrzewania to... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

zauważ, że okres dojrzewania to najgorsze lata w twoim życiu, zakochujesz się, nikt cię nie rozumie, płaczesz choć nie wiesz dlaczego, chcesz być zaakceptowana przez osiedlowych ziomków więc zaczynasz palić, pić, ćpać .. ale kiedyś z tego wyrośniesz, lecz przeszłość zostanie z tobą.. zostaną z tobą nałogi, rozczarowana rodzina. tak samo jest z miłością. na początku nie chcesz uwierzyć że on cię kocha, robisz mu awantury o byle co, on cię wcale nie rozumie. rozstajecie się tak jak rozstałaś się ze swoją dawną paczką. pozostają tylko prezenty, sms'y, wspomnienia.. złamane serce.

i gdybym miała możliwość... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

i gdybym miała możliwość cofnięcia czasu. uwierz, że nigdy byśmy się nie poznali.

dopiero po rozstaniu kobieta... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

dopiero po rozstaniu kobieta uświadamia sobie jak wiele alkoholu może przyjąć jej organizm.

jak byłam młodsza  to... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

jak byłam młodsza, to nienawidziłam chodzić na śluby. prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc: "no, teraz twoja kolej!''. przestały, kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach.

niee  to tylko opis :p teksty przedmarancza dodał komentarz: niee, to tylko opis :p do wpisu 9 kwietnia 2011
jestem poza zasięgiem  nie od dziś... teksty

przedmarancza dodano: 9 kwietnia 2011

jestem poza zasięgiem, nie od dziś, nie od wczoraj - od dawna. nawet nie zauważyłeś, że zmieniłam numer, ale ja wiem, że masz nowego niebieskiego samsunga. czasami dzwonię do ciebie, milczę. w końcu rozłączasz się, a ja płaczę. nikt nie rozumie tego uczucia, to okropne, przenikliwe cierpienie, przeszywające mnie na wskoś. tak właściwie wcale cię nie kocham.. wręcz pałam nienawiścią, gdy patrzę na twoją uroczą, piękną twarz. nie lubię cię widywać, nie chcę cię znać. ale tęsknię, cholernie tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV