głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors nie mogę złapać oddechu ból przewyższa wszystko. wracają wspomnienia wraca ból wracają łzy wspomnienia obudziły się w czasie kiedy tak bardzo mi ciężko poradzić

princescolors

princescolors.moblo.pl
nie mogę złapać oddechu ból przewyższa wszystko.
nie mogę złapać oddechu  ból... teksty

princescolors dodano: 25 listopada 2014

nie mogę złapać oddechu, ból przewyższa wszystko.

wracają wspomnienia  wraca ból... teksty

princescolors dodano: 25 listopada 2014

wracają wspomnienia, wraca ból, wracają łzy, wspomnienia obudziły się w czasie kiedy tak bardzo mi ciężko poradzić sobie z ułożeniem pewnych spraw. dlaczego wszystko na raz się pieprzy? dlaczego akurat teraz wykańcza mnie tęsknota za twoją osobą? nie umiem Cię zapomnieć, nie umiem bez Ciebie żyć. każdego jebanego dnia mam przed oczami nasze wspólne chwile, które już minęły i nie wrócą. noce stały się bezsenne, podchodzę do wielkiego okna z którego mogę zauważyć niebo, gwiazdy i wiem, że już nie świeci nasza miłość, wypaliła się, wszystko się wypaliło. moja dusza krwawi, potrzebuję Cię. przyjdź, jak najprędzej.

Chciałabym móc powiedzieć  że... teksty

princescolors dodano: 24 listopada 2014

Chciałabym móc powiedzieć, że zapomniałam o każdej emocji jaka towarzyszyła mi podczas wspólnych chwil. Chciałabym móc powiedzieć, że wszystko co było kiedyś jest tak daleko ode mnie jak zawsze tego chciałam. Ja już po prostu nie mam siły walczyć z resztkami miłości jakie pozostały w moim sercu. To trwa zbyt długo, a ja jestem zmęczona tym ciągłym wyrzucaniem Cię z siebie i przyjmowaniem z powrotem. Mam świadomość, że to nie może tak wyglądać, że to wręcz od dawna nie powinno tak wyglądać dlatego teraz modlę się aby to wszystko minęło. Wiem, że nigdy nie wrócisz dlatego ja nie chcę już cierpieć. Chcę żeby to wszystko odpuściło, żeby wspomnienia zniknęły, a Ty odszedł razem z nimi. Ty masz swoje oddzielne życie, więc ja chciałabym mieć w końcu swoje - takie, w którym wszystko co złe tak po prostu minie. / napisana
Autor cytatu: napisana

tak nagle znika wszystko co... teksty

princescolors dodano: 24 listopada 2014

tak nagle znika wszystko co kochałaś, pozostaje ból, pot, łzy, wspomnienia które będą ciągle cię ranić.

próbowaliśmy tyle razy  teraz to... teksty

princescolors dodano: 24 listopada 2014

próbowaliśmy tyle razy, teraz to przeszłość./Sitek

żal minął  rany pozostały. teksty

princescolors dodano: 24 listopada 2014

żal minął, rany pozostały.

true! teksty princescolors dodał komentarz: true! do wpisu 21 listopada 2014
czy ból kiedyś obróci się w... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2014

czy ból kiedyś obróci się w szczęście?

idę ciemną ulicą szukając Twojej... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2014

idę ciemną ulicą szukając Twojej twarzy.

kiedy nie mogę się podnieść... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2014

kiedy nie mogę się podnieść-milczysz.

znów wszystko wraca  serce odczuwa... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2014

znów wszystko wraca, serce odczuwa wielki ból, bezsenne noce mówią jak bardzo tęsknie za Twoim dotykiem, głosem, widokiem. nie umiem sobie poradzić do dzisiejszego dnia z Twoim odejściem, wszystko staje się silniejsze i wraca, jak bumerang. to boli, cholernie boli, krwawi moje serce i znów upadam na dno, nie potrafiąc się podnieść. wróć, bez Ciebie nie umiem dalej iść.

dziś tak wiele zrozumiałam po... teksty

princescolors dodano: 11 listopada 2014

dziś tak wiele zrozumiałam po pewnych przemyśleniach, że mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jestem wdzięczna za każdą lekcje jaką w życiu mogłam doświadczyć na własnej skórze. mimo zaznania cholernego bólu,którego nie miałam siły już dźwigać, a wiedziałam, że muszę.. brak nadziei, że się cokolwiek zmieni. nie wiedziałam, że trzeba walczyć o swoje życie, ale wtedy czułam, że jestem spisana tylko na straty. nie było pozytywnych stron w moim życiu, dlaczego? całe cierpienie, rozczarowania dawały mi tylko negatywne i czarne strony życia, przykrywając te dobre wspomnienia. szukałam ucieczki która nie prowadzi do normalnego życia i już od tej chwili chcę zacząć wszystko na nowo i zacząć żyć pełnią życia, ciesząc się każdą chwilą, nie obracając się za plecy. żyjąc przeszłością zniszczyłam wiele szans dlatego przeszłość obracam w pył i będę biegła do mety, która na pewno gdzieś na mnie czeka!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV