głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors może nie doceniam tego co mam co aktualnie posiadam co straciłam do czego dążę. może nie potrafię zrozumieć że niektórym zależy na mnie bardziej niż na kimkolwi

princescolors

princescolors.moblo.pl
może nie doceniam tego co mam co aktualnie posiadam co straciłam do czego dążę. może nie potrafię zrozumieć że niektórym zależy na mnie bardziej niż na kimkolwiek
może nie doceniam tego co mam  co... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2012

może nie doceniam tego co mam, co aktualnie posiadam, co straciłam, do czego dążę. może nie potrafię zrozumieć, że niektórym zależy na mnie bardziej niż na kimkolwiek innym, może nie potrafię płakać, może łudzę się, że mam jakiekolwiek uczucia, może jestem zbyt słaba lecz udaję twardą i silną dziewczynę. może mam ambicje, może idę przed siebie, lecz co chwila spadam z ogromnej góry problemów, może nie będę szczęśliwa, może nie doznam prawdziwego uczucia, ale żyję swoim życiem, nie wtrącam się w czyjeś i wiesz? jestem z tego cholernie dumna. / notte.
Autor cytatu: notte

nie mogę patrzeć jak cierpisz  jak... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2012

nie mogę patrzeć jak cierpisz, jak każdego dnia zabijasz w sobie resztki emocji, jak dusisz to ogromne uczucie i powstrzymujesz łzy, które bez oporu płyną po Twoich policzkach, nie mogę znieść myśli, że Twoje serce rozdziera się na kawałki, a ja nic nie mogę z tym zrobić, nie mogę patrzeć na ten cholerny smutek na Twojej twarzy i podkrążone oczy od wieczornego płaczu. nie mogę znieść tego, że tak cholernie cierpisz przez gnoja, który pozbawiony uczuć, odwrócił się od Ciebie i poszedł do drugiej, nie mogę rozumiesz? powiedziała cicho do dziewczyny, której odbicie widziała w lustrze, nie mogę... / notte.
Autor cytatu: notte

czasami ból zbyt mocno ryje ogromną... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2012

czasami ból zbyt mocno ryje ogromną bliznę w mojej psychice. czasami jest tak cholernie trudno iść przed siebie, jak gdyby deszcz, śnieg i grad torowały drogę. czasami opadam sił, ale wiesz co? przynajmniej wiem, że mimo tego trudnu, jestem coraz bliżej swojego wymarzonego celu. / notte.
Autor cytatu: notte

dopuściliśmy do tego że ta... teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2012

dopuściliśmy do tego,że ta miłość zgasła.

znika lęk kiedy zjawiasz się. teksty

princescolors dodano: 10 lipca 2012

znika lęk,kiedy zjawiasz się.

DOBRANOC DZIUBKI DO JUTRA      teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

DOBRANOC DZIUBKI,DO JUTRA ;*;)

nigdy więcej nie pozwolę byś... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

nigdy więcej nie pozwolę byś ranił moje uczucia!

czasami życzę Ci żebyś nie był... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

czasami życzę Ci żebyś nie był obok mnie,nie możesz znaleźć innego ramienia? ja chcę żyć z tym złamanym sercem z tyłu. wiesz,że zmarnowaliśmy za dużo czasu,więc najdź kogoś innego,żeby go okładać,naprawdę zaczynam się męczyć,więc zostaw mnie już,daj spokój z tym wszystkim.

właśnie kiedy myślę że... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

właśnie kiedy myślę,że odszedłeś Ty w lustrze spoglądasz w tył na mnie.

teraz wchodzisz mi w drogę. wiem że... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

teraz wchodzisz mi w drogę. wiem,że mnie rozumiesz,ale czy nie myślisz,że może to jest czas żeby się ruszyć?

za każdym razem do tego powracam bo... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

za każdym razem do tego powracam,bo myślę,że pojęłam już to wszystko. moje serce nawołuje i rozpada się, po raz kolejny. przecież wiedziałam,że ta bolesna historia zawsze kończy się tak samo,lecz gdy stoję w strugach deszczu nieważne co wtedy ze sobą zrobię,moje serce i tak będzie złamane.

teraz mój świat tonie w smutku... teksty

princescolors dodano: 9 lipca 2012

teraz mój świat tonie w smutku,przysięgałam sobie,że już nigdy się nie zakocham. przysięgałam,że już nigdy nie pozwolę,by moje serce musiało być do 'łatania'. mówiłam,że miłość nie jest warta tego cierpienia,a następnie nasłuchiwałam,gdy wołała mnie po imieniu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV