głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors dziś mija pierwszy miesiąc odkąd jesteśmy razem odkąd los postawił na nas. nie spodziewałam się że to uczucie z dnia na dzień będzie tak szybko wzrastało i będz

princescolors

princescolors.moblo.pl
dziś mija pierwszy miesiąc odkąd jesteśmy razem odkąd los postawił na nas. nie spodziewałam się że to uczucie z dnia na dzień będzie tak szybko wzrastało i będzie chciało
dziś mija pierwszy miesiąc odkąd... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

dziś mija pierwszy miesiąc odkąd jesteśmy razem,odkąd los postawił na nas. nie spodziewałam się,że to uczucie z dnia na dzień będzie tak szybko wzrastało i będzie chciało dojść na sam szczyt.wiem,bywają wzloty,upadki,kłótnie,ale my nie pozwolimy,by to wszystko nas zniszczyło,by przez to nasza miłość osłabła.wiem,jest nam ciężko -Ty jesteś tam,ja tu. musimy dać radę mimo tych kilkuset kilometrów. nie możemy dopuścić do tego,by przez odległość wszystko się przekreśliło.chcę być przy Tobie,gdy będzie Ci źle,chcę Cię pocieszać,gdy z Twoich oczu będą płynęły słone łzy. chcę być Twoim wsparciem! z dnia na dzień stawałeś się mi coraz cenniejszy,ważniejszy.gdy jesteś smutny,gdy cierpisz odczuwam identyczne uczucie,jak Ty. mimo,że jesteśmy zaledwie miesiąc nie potrafiłabym już mieć życia bez Ciebie. w Twoich pięknych oczach widzę cały mój świat.chcę i pragnę,by nasze serca pozostały na zawsze złączone. chcę utonąć w Twoim pocałunku i czuć Twe usta codziennie. KOCHAM CIĘ niewyobrażalnie mocno!

Miłość? Dostajesz skrzydeł i... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

Miłość? Dostajesz skrzydeł i wzlatujesz ku niebu, gdzie przez chwilę mieszkasz. A gdy brutalnie spadasz na ziemię, nie potrafisz już żyć. Nie tyle z bólu i ran po tym upadku... Po prostu zapomniałeś, jak wygląda życie w szarej rzeczywistości, pozbawionej tych rozkosznie ciepłych uczuć. A.V.
Autor cytatu: vampireheart

wczoraj miałeś wszystko dziś... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

wczoraj miałeś wszystko,dziś wypełniony po brzegi ciszą.

''miałam blask w oczach gdy byłeś... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

''miałam blask w oczach,gdy byłeś tu obok, a teraz w nich krople,ukrywane dłonią,każda noc to walka i smutek,to wiara w jutro,że w końcu się obudzę.''

deszcz łez już męczy mnie.. teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

deszcz łez już męczy mnie..

żegnasz mnie zapominasz dziś o nas? teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

żegnasz mnie,zapominasz dziś o nas?

tych których kocham zamykam w swym... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

tych,których kocham zamykam w swym sercu.

zamykam w swych dłoniach na dnie... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

zamykam w swych dłoniach na dnie serca schowane wspomnienia minionych chwil,niech żyją cicho uśpione chwile,nie dawne dawno minione.

jest wyspa do której płynę poprzez... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

jest wyspa do której płynę poprzez gąszcze wodorostów,jest gwiazda do której sięgam przez chmur szarych gęstwinę i muszelka,która dobrym wiatrem szumi ciepłym echem minionych dni ...a gdy sroga zima nastanie,gdy zmarzną dłonie zdrętwieją palce,gdy łzy na policzku kryształkami lodu zamarzną ze skarbnicy serca wydobędę i wyspę i gwiazdę i moją muszelkę ogrzeję się nimi,jak starym dobrym piecem kaflowym i jak kotwica dla statku pewna i nie wzruszona tak nadzieja z beznadziejności zrodzona udzieli siły,rozchmurzy czoła,bo siła w słabości szuka korzeni krzywe na proste w mocy odmieni.

za kotarą tamtych dni szukam nowych... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

za kotarą tamtych dni szukam nowych wrażeń,gdzie jestem w oddechu czasu zagubiona,otwieram kolejne drzwi zatrzaśnięte przed latami. znalazłam zakurzone lustra odbicie,rysunek na wodzie kreślony zatracił swoje kontury. daleki,a jednak tak bliski,że aż serce drgnęło.

a wspomnienia jak cienie cicho... teksty

princescolors dodano: 18 września 2012

a wspomnienia,jak cienie cicho wracają,wciąż obok..

jest  teksty princescolors dodał komentarz: jest* do wpisu 18 września 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV