głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors co trzeba oddać by ożywić zaufanie? miałam iść ale nie mogę zasnąć.. zgubiłam do Ciebie zaufanie. wciąż jednak nie mogę sobie Ciebie odpuścić przez większość no

princescolors

princescolors.moblo.pl
co trzeba oddać by ożywić zaufanie?
co trzeba oddać by ożywić zaufanie? teksty

princescolors dodano: 7 października 2012

co trzeba oddać,by ożywić zaufanie?

miałam iść ale nie mogę zasnąć.. teksty princescolors dodał komentarz: miałam iść,ale nie mogę zasnąć.. do wpisu 7 października 2012
zgubiłam do Ciebie zaufanie. teksty

princescolors dodano: 7 października 2012

zgubiłam do Ciebie zaufanie.

wciąż jednak nie mogę sobie Ciebie... teksty

princescolors dodano: 7 października 2012

wciąż jednak nie mogę sobie Ciebie odpuścić, przez większość nocy prawie nie śpię. nie zabieraj ode mnie tego,czego nie potrzebujesz.

jest za późno na płacz zbyt... teksty

princescolors dodano: 7 października 2012

jest za późno na płacz,zbyt niepewnie,by ruszyć dalej.

mogłabym nie spać tylko po to by... teksty

princescolors dodano: 7 października 2012

mogłabym nie spać tylko po to,by słuchać jak oddychasz.patrzeć jak uśmiechasz się,gdy śpisz, gdy jesteś daleko i śnisz. mogłabym spędzić moje życie w tym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. cóż,każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą,którą cenię.nie chcę zamknąć moich oczu, nie chcę zasnąć,bo będę tęsknić,kochanie, a nie chcę nic stracić!

miałam  teksty princescolors dodał komentarz: miałam* do wpisu 6 października 2012
cz.5 ałam już skończyć ze sobą... teksty

princescolors dodano: 6 października 2012

cz.5 ałam już skończyć ze sobą,ale co z rodziną? co z przyjaciółmi? przecież oni sobie bez mnie nie poradzą. lecz nikt nie wie,że ja sobie też nie radzę. ledwo żyję,ledwo wstaję z łóżka. czasem przed witaniem dnia zadaję sobie pytanie 'czy warto wstawać i znów kolejny dzień walczyć z bezsensownym dniem?' kroczę i poznaję życie,lecz dla mnie nic już nie ma znaczenia. serce krwawi,ręcę drżą,z oczu spływają łzy. nie zdziwcie się,że kiedyś na prawdę nie wytrzymam i skończę z tym wszystkim,bo ileż można! /historyjka na życzenie.

cz.4 ale ja odbieram to tak że... teksty

princescolors dodano: 6 października 2012

cz.4 ale ja odbieram to tak,że straciłam wszystko-sens,nadzieje,wiarę,siły,a przede wszystkim miłość,któRa nadawała sens życia i cel do którego chciałam dążyć tylko we dwoje. dziwię się,że jeszcze tutaj jestem,że staram się zmagać z każdym dniem,próbuję nie wylewać już swoich łez,lecz one mimowolnie same płyną. nie wiem,jak mam żyć,nie wiem,jak mam szukać sensu,szczęścia. kiedyś wiedziała,po co żyję.dziś już tego nie wiem. niech stanie ktoś taki na drodze,że pomoże mi odnaleźć sens i cel w życiu do którego będę dążyć,ale tylko w DWOJE-TY i JA.

cz.3 widocznie nie potrafię i nie... teksty

princescolors dodano: 6 października 2012

cz.3 widocznie nie potrafię i nie mogę,choć tak bardzo chcę się pozbierać,chcę w końcu wyjść na prostą. ułożyć sobie życie i być szczęśliwą. czy to tak wiele? zaczynam w to wątpić i zdaje mi się,że za wysokie mam wymagania. bo gdy chcę szczęścia,gdy o niego walczę po pewnym czasie ona spada,gaśnie,wypala się. ale dlaczego? nikt nie zdaje sobie z tego sprawy,że po paru zranieniach,po paru wbitych noży w serce człowiek już nie będzie potrafił kochać tak,jak powinien. nie będzie potrafił cieszyć się rzeczami,którymi powinien.zostawiłeś mnie na pastwę losu i teraz nie obchodzi Cię to,czy sobie radzę czy też nie. ważne jest dla Ciebie,że Ty sobie ułożyłeś życie. nie obchodzi Cię to,że co dzień,co noc wylewam litry słonych łez,nie obchodzi Cię to,że nie potrafię spać po nocach. odkąd nie ma Ciebie nie radzę sobie z błahymi rzeczami. niby dla wielu to nic,że straciłam tylko Ciebie.

cz.2 że nie potrafiłeś  mi... teksty

princescolors dodano: 6 października 2012

cz.2 że nie potrafiłeś mi powiedzieć prosto w oczy,czego tak naprawdę oczekiwałeś,czemu to zrobiłeś. wiesz o tym,że każdy ma te pieprzone uczucia? czy wiesz o tym,że wiele osób nie potrafi się pozbierać,jeśli kogoś stracą? też obwiniam siebie za to,że tak szybko Ci zaufałam,że tak szybko Cię pokochałam. nie potrafisz do tej pory wyjaśnić mi,co się stało,że tak nagle z dnia na dzień unikałeś mnie,traciliśmy kontakt,co bardzo mnie bolało. teraz zadaję sobie pytania 'czy ja muszę płacić wysoką cenę,za to,że żyję? za to,że chcę ufać ludziom?' przecież to normalne,że jeśli kogoś poznamy potrafimy tej osobie zaufać.nie wiedziałam,jak to się wszystko skończy. do innych mówisz,że nikt nie wie,jak jest. więc czy Ty coś ukrywasz? masz swoją drugą połówkę,której ja niestety nie mam i przez to nie potrafię się pozbierać,przez to nie potrafię zapomnieć o Tobie. jak można nie potrafić zapomnieć o takich skurwielach,jakim jesteś Ty?

cz.1 niespodziewanie zobaczyłam... teksty

princescolors dodano: 6 października 2012

cz.1 niespodziewanie zobaczyłam Twoją twarz,po chwili zadałam sobie pytanie 'co taki cudowny chłopak,jak on tutaj robi?' widywałam Cię przez pewien okres codziennie.nastał dzień,że była okazja znów Cię widzieć,stałeś na balkonie. miałam taką ochotę do Ciebie coś zagadać,ale nie wiedziałam,jak mam to zrobić..więc znajome podeszły do Ciebie i zapoznały się z Tobą bliżej,lecz ja nie,dlaczego? czy się bałam? czy nie chciałam byś trafił w moje serce? tego nie wiem.. po chwili przełamałam się i poznałam Cię bliżej,dowiedziałam się,że przyjeżdżasz tutaj do rodziny. na początku byliśmy dobrymi kumplami,po pewnym czasie doprowadziłeś do tego,że trafiłeś do mojego serca.zagościłeś w nim,a tak na prawdę tego nie chciałam,ale cóż nie ma się,co oszukiwać-przed miłością nie potrafię się obronić,zresztą.. kto potrafi? sam zacząłeś wypowiadać do mnie miłe słowa,sam wszystko zacząłeś,jak i zarówno skończyłeś. mogłoby być dobrze,ale nie jest i NIGDY już nie będzie. tylko wiesz,co mnie najbardziej boli?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV