głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors tak bardzo chciałam być szczęśliwa z Tobą próbować spełniać moje marzenia kroczyć wspólnie drogą cieszyć się że mamy siebie. tak bardzo chciałam byś był blisko

princescolors

princescolors.moblo.pl
tak bardzo chciałam być szczęśliwa z Tobą próbować spełniać moje marzenia kroczyć wspólnie drogą cieszyć się że mamy siebie. tak bardzo chciałam byś był blisko mnie byś n
tak bardzo chciałam być... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

tak bardzo chciałam być szczęśliwa,z Tobą próbować spełniać moje marzenia,kroczyć wspólnie drogą,cieszyć się,że mamy siebie. tak bardzo chciałam byś był blisko mnie,byś nigdy nie opuścił mej dłoni.zostałam dziś sama,nikt jej nie trzyma,gdzie jesteś?miałeś być,miałeś być na zawsze.serce zamarza z tęsknoty za Tobą,łzy nie potrafią wyschnąć,ja nie potrafię żyć. bez Ciebie nie istnieje,słyszysz mnie?

nieważne że kocham zbyt mocno że... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

nieważne,że kocham zbyt mocno,że oddaje wszystko co mam.nieważne,że się staram. dziś nic nie jest ważne? gdzie się podziali szczerzy ludzie? zaczynam już mniej w to wierzyć,że jeszcze ktoś jest,komu można zaufać.

Płakałam choć nikt nie ocierał... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

Płakałam choć nikt nie ocierał moich łez,krzyczałam choć nie było obok żadnej osoby,którą zbudziłby mój krzyk,wołałam,ale nikt nie chciał słuchać,wyciągałam rękę,a wszyscy odwracali się od niej, błagałam by ktoś starł z moich rąk brud nazwany Twoim dotykiem,lecz wszyscy dookoła okazali się jeszcze bardziej brudni.Aż w końcu doszłam do mety,zamilkłam,opadłam,odpuściłam,przez moment myślałam,że umarłam i wcale nie było mi żal.Przestałam czuć i każdy nazwał mnie bezuczuciową egoistką.
Autor cytatu: shony

Mam dość nie daje już rady  nie... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

Mam dość nie daje już rady, nie potrafię usypiać i kłaść się spać ze świadomością że już nic nie mam, wszystko się rozsypało i boli bardzo. Nie potrafię się uśmiechać, nie wiem jak to jest miec przyjaciela, mieć tak wiele oparcia i być dla kogoś bardzo ważnym. Wszystko się zakończyło z dniem gdy już nie chciałeś moich słów, oparcia, wspólnie spędzonych dni - zawiodłam się wtedy, próbowałam się oszukiwac i udawać że jeszcze będzie dobrze. Myślałam że żartujesz, chcesz zrobić mi kawał, kiepski żart. Ty odeszłeś zostawiłeś mnie samą , wiedziałeś że będę płakać, obwiniać się i nie dam rady się podnieść - tak masz rację płaczę ciągle i słucham smutnych piosenek, tak każdego wieczora nie mogę usnąć bez tabletek. Tak ty wszystko wiesz lepiej, za bardzo mnie znasz bym mogła oszukiwać Cię. Jestem kiepska w kłamstwie, nie potrafię tak już bez Ciebie lecz to koniec mimo tego że nie chciałam tego, to koniec czas pozbierać się.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

jestem rozdarta na strzępy z powodu... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

jestem rozdarta na strzępy z powodu tak wielkiego bólu,w środku nie ma we mnie już pięknych uczuć. wypala się moja dusza,wypala się wszystko co we mnie jeszcze się tli.

jeśli chcesz mnie zatrzymać podaj... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

jeśli chcesz mnie zatrzymać podaj mi dłoń,a obiecuję,że zostanę.

Też bym chciał żeby ktoś kiedyś... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

Też bym chciał,żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał,że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć./Tove Jansson

miałam piękny uśmiech gdy byłeś... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

miałam piękny uśmiech,gdy byłeś wsparciem. miałam piękne oczy,gdy były wyspane,miałam piękne dłonie,gdy były przez Ciebie trzymane. maiałam piękne usta,gdy czule je całowałeś. miałam gorące ciało,gdy byłeś obok. dziś wszystko jest odwrotnością,gdy zniknąłeś.

boję się że już w Ciebie nie... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

boję się,że już w Ciebie nie uwierzę.

ciągle żyję tym co było a... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

ciągle żyję tym,co było,a dzisiejsza rzeczywistość nic dla mnie nie znaczy,straciła sens.

już nie wiem kim właściwie jesteś. teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

już nie wiem,kim właściwie jesteś.

  Przez całe życie oczekiwała... teksty

princescolors dodano: 13 listopada 2013

" Przez całe życie oczekiwała jakiejś zmiany, z dnia na dzień liczyła, że wreszcie wszystko się wyjaśni, usprawiedliwi, nabierze sensu, że coś się wreszcie okaże. Całe jej życie było ustawicznym zamiarem, projektem, niecierpliwym, gniewnym wyczekiwaniem. Wszystkie te rzeczy nie pozamykane, nie dokonane, musialy prowadzić do jakiegoś wniosku, coś spowodować. Wydawało się niemożliwością, aby to miało być wszystko. A jednak to było wszystko (...) Leżała w łóżku, rozmyślając o tym wszystkim i nie mogąc się temu dość nadziwić. Z największym wysiłkiem, z trudnością niezmierną robiła to mozolne odkrycie, że własciwie nic już ją nie czeka, że się już nic nie stanie. Że jedyna rzecz, jaką jeszcze musi wykonać, to jest umrzeć. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV