głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors szczęście na minusie a ty prosisz o uśmiech? raz że wybaczam dwa wciąż pamiętam ten kto przekracza granice nie ma tu miejsca mam też świadomość co sam zniszczył

princescolors

princescolors.moblo.pl
szczęście na minusie a ty prosisz o uśmiech?
szczęście na minusie a ty prosisz o... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2013

szczęście na minusie,a ty prosisz o uśmiech?

 raz że wybaczam dwa wciąż... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2013

"raz że wybaczam,dwa wciąż pamiętam, ten kto przekracza granice,nie ma tu miejsca, mam też świadomość,co sam zniszczyłem, przepraszać nie będę,bo sensu już w tym nie widzę.''

co znaczy szczęście? co znaczy... teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2013

co znaczy szczęście? co znaczy miłość?

bądź moim pragnieniem. teksty

princescolors dodano: 18 listopada 2013

bądź moim pragnieniem.

wiedz że umieram gdy ranisz. teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

wiedz,że umieram,gdy ranisz.

nie chcę mówić zbyt wiele ale nie... teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

nie chcę mówić zbyt wiele,ale nie chcę tak żyć.

kolejny raz czuję jak ból wypala... teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

kolejny raz czuję,jak ból wypala moje serce.

piękne:  teksty princescolors dodał komentarz: piękne:( do wpisu 17 listopada 2013
kolejna nieprzespana już za mną noc... teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

kolejna nieprzespana już za mną noc poświęcona na przemyśleniach. tak wiele pytań sobie zadaję do siebie,do ciebie,do nas,lecz niestety w odpowiedzi słyszę ciche echo,które również zadaje ból,jak Ty. dlaczego zgubiliśmy drogę,którą mogliśmy przemierzać razem? dlaczego puściłeś moją dłoń chowając swoją do kieszeni z której nie mogę jej wyciągnąć? dlaczego przekreśliłeś nas,szansę na szczęście? na piękną miłość,która przecież mogła zaistnieć w naszym życiu. dlaczego kroczymy innymi drogami? może się kiedyś spotkamy na tej samej i los da nam szansę na szczęście? nawet nie wiesz,jak bardzo tęsknie za tym,czego już dziś nie ma. łzy spływają kropla po kropelce,ale czego one mnie uczą? już jest na wszystko za późno,już nie ma Ciebie dla mnie,i mnie dla Ciebie mimo,że tak bardzo bym Cię chciała dotknąć,pocałować,poczuć Twe usta,ciepło oraz bezpieczeństwo.gdzie jest ta iskra nadziei,która jeszcze niedawno się tliła szeptając,że wszystko się ułoży?gdzie to wszystko?zniknęło?wraz z Tobą?

kolejny wieczór kiedy siedzę w... teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

kolejny wieczór,kiedy siedzę w ciemności,tylko świeczki delikatnie oświetlają moją zmarnowaną twarz po której lecą słone łzy,rozmazując tusz. tak bardzo skupiam się na tych błędach,które popełniłam w ostatnim czasie. na prawdę nie chciałam postąpić tak,to było wszystko nieświadome,wybacz mi i pozwól mi poznać Twoje serce,od nowa. ciągle w moich myślach są chwile,które spędziliśmy wspólnie,ciągle przed oczami to wszystko mam. tęsknie za tym,tak bardzo pragnę być teraz blisko Ciebie i powiedzieć Ci to czego nie zdąrzyłam. chciałabym poczuć Twoje ramiona,te ciepło które dawałeś mi w te mroźne wieczory spacerując ciemnymi dróżkami. nie chciałam zostać sama,nie chciałam takiego przykrego zakończenia. łzy spływają po policzku,usta cicho szepczą 'WRÓĆ' lecz czy to słyszysz? a może nie chcesz słyszeć? bez Ciebie jest mi tak bardzo pusto,cofnijmy czas,cofnijmy nasze błędy,naprawmy je.

czuję się źle i coraz gorzej z... teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

czuję się źle i coraz gorzej z każdym dniem i mam już dosć..

Stoję na balkonie patrzę w niebo i... teksty

princescolors dodano: 17 listopada 2013

Stoję na balkonie patrzę w niebo i szukam Ciebie gdzieś tam w oddali myślę ciągle o tobie i nie mogę pozbierać się gdy wiem że nie ma ciebie tu koło mnie gdzieś. Robi się zimno, dreszcze przechodzą czuć delikatny powiew wiatru. jestem sama patrzę przed siebie, łza leci po policzku mam dość tego złego uczucia nie chce już płakać. odpalam papierosa, zaciągam się i probuje zapomniec o Tobie,czemu nie potrafię dać sobie spokój z tobą. czemu ciągle wracam do wspomnień i ciągle myślę o Tobie. to boli wszystko we mnie pęka, serce boli, łzy nadal płyną nie daje rady przestaje oddychac nie mam siły poddaje się znów. Choć wiem że nie mogę tak żyć dręczyc się tym wszystkim to mam jeszcze nadzieję ze wrócisz i będziesz tu znów mimo wszystko.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV