głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors to jest moment w którym zamykam swe oczy i nie czuję już nic. 'strach to stan równowagi.' zabijcie te wspomnienia które z każdym dniem rozpierdalają moje serce.

princescolors

princescolors.moblo.pl
to jest moment w którym zamykam swe oczy i nie czuję już nic.
to jest moment w którym zamykam swe... teksty

princescolors dodano: 4 luty 2013

to jest moment w którym zamykam swe oczy i nie czuję już nic.

'strach to stan równowagi.' teksty

princescolors dodano: 4 luty 2013

'strach to stan równowagi.'

zabijcie te wspomnienia które z... teksty

princescolors dodano: 4 luty 2013

zabijcie te wspomnienia,które z każdym dniem rozpierdalają moje serce.

to wszystko wraca wciąż z większą... teksty

princescolors dodano: 4 luty 2013

to wszystko wraca,wciąż z większą siłą.

Stałem na przystanku    czekałem na... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

Stałem na przystanku, czekałem na zioma. Po drugiej stronie koleś, Z kwiatami w dłoniach. I przyszła ona, on czekał na nią. Mówię ci, stary, nie kobieta a anioł. Piękna, innego określenia nie znam. On klęka, ona zdziwiona, myślałem, że zmiękła. Chwyta ja za dłoń i pyta : "Wyjdziesz za mnie?", Ona zaczerwieniona spogląda na mnie. Nie wie co ma powiedzieć, chyba się waha, z delikatna złością spogląda na chłopaka, chce coś powiedzieć, on nie daje jej zacząć, nie tak wyglądają ludzie, gdy ze szczęścia płaczą, mówi: "Czekaj, posłuchaj, chwila, przepraszam, coś we mnie wstąpiło i cię zdradziłam", finał, chłopak wstaje tak po prostu, dwa dni później dowiaduje się, że skoczył z mostu. kilka dnie później widzę ją na tym moście, mówi sama do siebie, że to nie jest proste, chce skoczyć, widzę to w jej oczach. nie wytrzymuje, bo on śni jej się po nocach. chłopak z tymi kwiatami w dłoniach, i wyraz jego twarzy gdy zaczyna mówić ona, gdy przyznaje się do tego, ze go zdradziła./ZdunO
Autor cytatu: jannek

czy choć raz o mnie pomyślałeś? teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

czy choć raz o mnie pomyślałeś?

chciałabym uwolnić się od tych... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

chciałabym uwolnić się od tych wspomnień,ale jak?

cz.1 tak wiele przeszłaś a jeszcze... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

cz.1 tak wiele przeszłaś,a jeszcze bardziej Twoje serduszko,które już nie bije tym rytmem,jakim powinno. z każdym dniem Twoja dusza się wyniszcza. z każdym nowym wyzwaniem ręce Ci opadają,bo nie wiesz już,co jest dla Ciebie dobre,a co złe.masz ochotę się poddać i zniknąć,by nie czuć bólu,jaki doskwiera Ci każdego dnia coraz mocniejszymi uderzeniami uderza w serduszko,które jest pełne krwi,zniszczone,podziurawione.

cz.2 . tak bardzo jest mi przykro że... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

cz.2 . tak bardzo jest mi przykro,że tak się dzieje w Twoim życiu.cierpię wraz z Tobą,płaczę,gdy jest Ci źle.chciałabym otrzeć Twoje łzy,lecz nie mogę-jestem z dala od Ciebie. te kilkaset kilometrów niszczy wszystko,ale wiem,że nigdy ta odległość nie zniszczy naszej przyjaźni. wiem,że dzieli nas taka odległość,ale mimo to dajemy radę trwać w tej przyjaźni. chciałabym by stał się cud,by nastał dzień w którym zaznasz szczęścia,będziesz uśmiechnięta,pełna sił do życia. a dziś? dla Ciebie wszystko straciło sens. życie dla Ciebie to męka,walka o to,by cokolwiek się zmieniło na lepsze.

cz.3 brakuje Ci czasem sił by wstać... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

cz.3 brakuje Ci czasem sił,by wstać z łóżka,brakuje Ci sił na czynności,które sprawiały Ci tak wielką radość. to jest tak wielki ból patrząc na osobę,która jest dla ciebie tak bardzo ważna i nie potrafić jej pomóc. uchodzi z Ciebie życie,każdego dnia,każdej nocy modlę się o to byś nie odeszła. bo bez Ciebie mój świat przestał by istnieć. nie potrafię wyrazić słowami,jak bardzo jestem Ci wdzięczna za wszystko a szczególnie za to,że jesteś. miałaś tak cudowne serce,które kochało z całych sił a dziś ono bije,ale nie tak,że mogę je usłyszeć. chciałabym zniszczyć osoby,które sprawiły Ci tyle bólu,a szczególnie płeć męską. nie wybaczę im tego nigdy,że tak mogli Cie skrzywdzić. tak małą kochaną istotkę,która chciała kochać i dostać to samo-być kochaną. wyczekuje i wierzę z głębi serca,że nastanie taki dzień,kiedy wstaniesz pełna radości i pełna życia,by kroczyć dalej. KOCHAM CIĘ MIMO WSZYSTKO!

cudowne! teksty princescolors dodał komentarz: cudowne! do wpisu 3 luty 2013
ten cały ból i cierpienie to... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

ten cały ból i cierpienie to wszystko we mnie tkwi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV