głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors cz.1 tak wiele przeszłaś a jeszcze bardziej Twoje serduszko które już nie bije tym rytmem jakim powinno. z każdym dniem Twoja dusza się wyniszcza. z każdym nowy

princescolors

princescolors.moblo.pl
cz.1 tak wiele przeszłaś a jeszcze bardziej Twoje serduszko które już nie bije tym rytmem jakim powinno. z każdym dniem Twoja dusza się wyniszcza. z każdym nowym wyzwan
cz.1 tak wiele przeszłaś a jeszcze... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

cz.1 tak wiele przeszłaś,a jeszcze bardziej Twoje serduszko,które już nie bije tym rytmem,jakim powinno. z każdym dniem Twoja dusza się wyniszcza. z każdym nowym wyzwaniem ręce Ci opadają,bo nie wiesz już,co jest dla Ciebie dobre,a co złe.masz ochotę się poddać i zniknąć,by nie czuć bólu,jaki doskwiera Ci każdego dnia coraz mocniejszymi uderzeniami uderza w serduszko,które jest pełne krwi,zniszczone,podziurawione.

cz.2 . tak bardzo jest mi przykro że... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

cz.2 . tak bardzo jest mi przykro,że tak się dzieje w Twoim życiu.cierpię wraz z Tobą,płaczę,gdy jest Ci źle.chciałabym otrzeć Twoje łzy,lecz nie mogę-jestem z dala od Ciebie. te kilkaset kilometrów niszczy wszystko,ale wiem,że nigdy ta odległość nie zniszczy naszej przyjaźni. wiem,że dzieli nas taka odległość,ale mimo to dajemy radę trwać w tej przyjaźni. chciałabym by stał się cud,by nastał dzień w którym zaznasz szczęścia,będziesz uśmiechnięta,pełna sił do życia. a dziś? dla Ciebie wszystko straciło sens. życie dla Ciebie to męka,walka o to,by cokolwiek się zmieniło na lepsze.

cz.3 brakuje Ci czasem sił by wstać... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

cz.3 brakuje Ci czasem sił,by wstać z łóżka,brakuje Ci sił na czynności,które sprawiały Ci tak wielką radość. to jest tak wielki ból patrząc na osobę,która jest dla ciebie tak bardzo ważna i nie potrafić jej pomóc. uchodzi z Ciebie życie,każdego dnia,każdej nocy modlę się o to byś nie odeszła. bo bez Ciebie mój świat przestał by istnieć. nie potrafię wyrazić słowami,jak bardzo jestem Ci wdzięczna za wszystko a szczególnie za to,że jesteś. miałaś tak cudowne serce,które kochało z całych sił a dziś ono bije,ale nie tak,że mogę je usłyszeć. chciałabym zniszczyć osoby,które sprawiły Ci tyle bólu,a szczególnie płeć męską. nie wybaczę im tego nigdy,że tak mogli Cie skrzywdzić. tak małą kochaną istotkę,która chciała kochać i dostać to samo-być kochaną. wyczekuje i wierzę z głębi serca,że nastanie taki dzień,kiedy wstaniesz pełna radości i pełna życia,by kroczyć dalej. KOCHAM CIĘ MIMO WSZYSTKO!

cudowne! teksty princescolors dodał komentarz: cudowne! do wpisu 3 luty 2013
ten cały ból i cierpienie to... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

ten cały ból i cierpienie to wszystko we mnie tkwi.

nie chcę się odwracać wiedząc że... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

nie chcę się odwracać wiedząc,że jesteś tu obok.

czy mój smutek w oczach Twych Cię... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

czy mój smutek w oczach Twych Cię nie przeraził?

co czułeś odchodząc? teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

co czułeś odchodząc?

czemu ludzie Cię nie widzą i... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

czemu ludzie Cię nie widzą i przechodzą obok tak bez słów?

w Tobie zagościła pustka brak... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

w Tobie zagościła pustka,brak jakichkolwiek emocji,uczuć. jak ja mam wydostać Cię z tej jaskini,gdzie wszystko,co się tam znajduje wyżera Twoją osobę. co ja ma zrobić? nie mogę,nie chcę,nie potrafię patrzeć na to,jak płoniesz,jak wypalasz się z wszystkiego,co w Tobie się znajduje. miałaś tak wielkie serce,które tak bardzo kochało. dziś nie pozostało w Tobie nic. tlą się płomienie serca,które już do niczego się nie nada. kocham Cię,jak siostrę choć tak naprawdę jej nie mam i nigdy mieć nie będę. chcę pomóc Ci,jak tylko mogę. ale jest jedno pytanie,trudne.. ''jak?'' łzy ciekną po moich policzkach,cierpię wraz z Tobą.nigdy Cię nie zostawię. cokolwiek by się nie działo zawsze mam Cię w sercu. nie chcę widzieć,jak uchodzi z Ciebie życie,a ja jestem bezradna,by Ci pomóc. pragnę w tej chwili,by na Twojej buźce pojawił się piękny,szczery uśmiech,lecz dziś to nie pragnienie,które da się spełnić. to marzenie,które jest nicością.uratujcie ją,by nie przegrała życia,BŁAGAM!

nie odchodź w momencie gdy moje... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

nie odchodź w momencie,gdy moje serce pęka.

chcę pomóc Ci byś wzbiła się na... teksty

princescolors dodano: 3 luty 2013

chcę pomóc Ci,byś wzbiła się na szczyt szczęścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV