głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors z każdym dniem dawałeś mi siłę na życie dziś jej nie ma odebrałeś ją. krzyczę ze szlochem na policzkach byś wrócił lecz nikt nie słyszy. kolejny raz tak się sta

princescolors

princescolors.moblo.pl
z każdym dniem dawałeś mi siłę na życie dziś jej nie ma odebrałeś ją.
z każdym dniem dawałeś mi siłę... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

z każdym dniem dawałeś mi siłę na życie,dziś jej nie ma-odebrałeś ją.

krzyczę ze szlochem na policzkach... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

krzyczę ze szlochem na policzkach byś wrócił,lecz nikt nie słyszy.

kolejny raz tak się stało że... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

kolejny raz tak się stało,że jestem dla Ciebie zapasem. nie chcę by tak było. dlaczego ulegam? dlaczego nie umiem powiedzieć 'NIE'? w sercu wciąż tkwi to pytanie na które odpowiedzi nie poznam.

znów kolejny dzień mija a ja... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

znów kolejny dzień mija,a ja wciąż nie umiem się odnaleźć.chciałabym wymazać to,co się stało z Tobą i mną. nie umiem tego wymazać tak po prostu. ból,który doskwiera mi jest zbyt wielki,by go usunąć. powiedz mi co się z Tobą stało. zrobiłeś kolejną dziurę i odszedłeś bez pożegnania,bez ostatnich słów.

jest tyle słów ale by opisać ból... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

jest tyle słów,ale by opisać ból nie da się..

bardzo trafne! teksty princescolors dodał komentarz: bardzo trafne! do wpisu 18 marca 2013
uwierz mi że wiem jak to jest... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

uwierz mi,że wiem,jak to jest pękać z bólu. każda kolejna noc jest dla mnie bezsenna.łzy ciekną po policzkach słuchając dennych piosenek,które kiedyś słuchaliśmy wspólnie. czas mija,ból pozostaje,serce wciąż w tym samym stanie,jakim było gdy odszedłeś. czy masz choć trochę żalu,że zostawiłeś mnie w takim stanie nie zważając na ból ,a może czujesz się dobrze i zapomniałeś o mnie? tego nie wiem i szczerze wiedzieć już nie chcę. każda wiadomość o Tobie doprowadza mnie do strachu,że znów kogoś zraniłeś. tylko to potrafisz.. czy robiąc to myślisz o tym,że też możesz kiedyś tak cierpieć,jak ja czy też inne dziewczyny którym rozszarpałeś serce? przemyśl proszę i zmień się. chcę Ciebie takiego,jakim byłeś na początku. nie chcę widzieć i przechodzić koło skurwiela,który tylko rani,a ja mimo to wciąż Cię kocham. dlaczego nie umiesz zabić tego uczucia,które kieruje do Ciebie? zrób to! tak jak zabiłeś moje serce zabij uczucie. tylko o to dziś Cię błagam.

żaden dzień się nie powtórzy i... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

żaden dzień się nie powtórzy i nie będzie taki,jak sobie życzę,bo Ciebie nie ma.. już od dawna,a ja wciąż nie umiem z tym żyć.

najważniejsze jest to co mówi serce... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

najważniejsze jest to,co mówi serce,ale moje już dawno umarło,więc?

czasem widzę rzeczy których nie... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

czasem widzę rzeczy,których nie chcę widzieć.

dlaczego tak się dzieje że najpierw... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

dlaczego tak się dzieje,że najpierw jesteś w moim sercu a później znikasz? dlaczego znów wątpisz w tą miłość? dlaczego cofasz do tego,co Cię zraniło? czy potrafisz odpowiedzieć czego pragniesz? czego chcesz? bo ja czekać nie mam zamiaru i nie pozwolę byś kolejny raz robił dziurę w moim sercu,więc zdecyduj się,a jeśli jest to dla Ciebie trudne to żegnaj.

serce pulsuje gdy widzę Twoją... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

serce pulsuje,gdy widzę Twoją ikonkę świecącą na zielono. wiesz co czuje? wiesz,że w jednym momencie cisną się łzy do oczu? nie wiesz,a czemu? bo już przestało Cię to obchodzić,jak leci moje życie. zrobiłeś zamieszanie w moim sercu,kolejny raz się w to wpakowałam,ale tylko dlatego,że w głębi duszy myślałam,że będzie inaczej,lecz znów zawiodłam się na sercu,na samej sobie płacąc za to łzami,nieprzespanymi nocami i rozmyślaniem nad tym dlaczego tak się stało. chciałabym bardzo zabić uczucie,które wciąż wzrasta widząc Twoją twarz. czy możesz tak po prostu dać sobie spokój na zawsze i nie odzywać się już nigdy? nie chcę być Twoją kolejną podporą,kolejnym ratunkiem,gdy z nią Ci nie idzie. nie chcę i zrozum to w końcu!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV