głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors znów kolejny dzień mija a ja wciąż nie umiem się odnaleźć.chciałabym wymazać to co się stało z Tobą i mną. nie umiem tego wymazać tak po prostu. ból który doskw

princescolors

princescolors.moblo.pl
znów kolejny dzień mija a ja wciąż nie umiem się odnaleźć.chciałabym wymazać to co się stało z Tobą i mną. nie umiem tego wymazać tak po prostu. ból który doskwiera mi je
znów kolejny dzień mija a ja... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

znów kolejny dzień mija,a ja wciąż nie umiem się odnaleźć.chciałabym wymazać to,co się stało z Tobą i mną. nie umiem tego wymazać tak po prostu. ból,który doskwiera mi jest zbyt wielki,by go usunąć. powiedz mi co się z Tobą stało. zrobiłeś kolejną dziurę i odszedłeś bez pożegnania,bez ostatnich słów.

jest tyle słów ale by opisać ból... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

jest tyle słów,ale by opisać ból nie da się..

bardzo trafne! teksty princescolors dodał komentarz: bardzo trafne! do wpisu 18 marca 2013
uwierz mi że wiem jak to jest... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

uwierz mi,że wiem,jak to jest pękać z bólu. każda kolejna noc jest dla mnie bezsenna.łzy ciekną po policzkach słuchając dennych piosenek,które kiedyś słuchaliśmy wspólnie. czas mija,ból pozostaje,serce wciąż w tym samym stanie,jakim było gdy odszedłeś. czy masz choć trochę żalu,że zostawiłeś mnie w takim stanie nie zważając na ból ,a może czujesz się dobrze i zapomniałeś o mnie? tego nie wiem i szczerze wiedzieć już nie chcę. każda wiadomość o Tobie doprowadza mnie do strachu,że znów kogoś zraniłeś. tylko to potrafisz.. czy robiąc to myślisz o tym,że też możesz kiedyś tak cierpieć,jak ja czy też inne dziewczyny którym rozszarpałeś serce? przemyśl proszę i zmień się. chcę Ciebie takiego,jakim byłeś na początku. nie chcę widzieć i przechodzić koło skurwiela,który tylko rani,a ja mimo to wciąż Cię kocham. dlaczego nie umiesz zabić tego uczucia,które kieruje do Ciebie? zrób to! tak jak zabiłeś moje serce zabij uczucie. tylko o to dziś Cię błagam.

żaden dzień się nie powtórzy i... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

żaden dzień się nie powtórzy i nie będzie taki,jak sobie życzę,bo Ciebie nie ma.. już od dawna,a ja wciąż nie umiem z tym żyć.

najważniejsze jest to co mówi serce... teksty

princescolors dodano: 18 marca 2013

najważniejsze jest to,co mówi serce,ale moje już dawno umarło,więc?

czasem widzę rzeczy których nie... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

czasem widzę rzeczy,których nie chcę widzieć.

dlaczego tak się dzieje że najpierw... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

dlaczego tak się dzieje,że najpierw jesteś w moim sercu a później znikasz? dlaczego znów wątpisz w tą miłość? dlaczego cofasz do tego,co Cię zraniło? czy potrafisz odpowiedzieć czego pragniesz? czego chcesz? bo ja czekać nie mam zamiaru i nie pozwolę byś kolejny raz robił dziurę w moim sercu,więc zdecyduj się,a jeśli jest to dla Ciebie trudne to żegnaj.

serce pulsuje gdy widzę Twoją... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

serce pulsuje,gdy widzę Twoją ikonkę świecącą na zielono. wiesz co czuje? wiesz,że w jednym momencie cisną się łzy do oczu? nie wiesz,a czemu? bo już przestało Cię to obchodzić,jak leci moje życie. zrobiłeś zamieszanie w moim sercu,kolejny raz się w to wpakowałam,ale tylko dlatego,że w głębi duszy myślałam,że będzie inaczej,lecz znów zawiodłam się na sercu,na samej sobie płacąc za to łzami,nieprzespanymi nocami i rozmyślaniem nad tym dlaczego tak się stało. chciałabym bardzo zabić uczucie,które wciąż wzrasta widząc Twoją twarz. czy możesz tak po prostu dać sobie spokój na zawsze i nie odzywać się już nigdy? nie chcę być Twoją kolejną podporą,kolejnym ratunkiem,gdy z nią Ci nie idzie. nie chcę i zrozum to w końcu!

czas tak krótkie słowo a zmienia... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

czas-tak krótkie słowo,a zmienia cały bieg wydarzeń.

serce podpowiada mi jak żyć lecz ja... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

serce podpowiada mi,jak żyć,lecz ja nie słucham go.

jeśli powiesz że kochasz mnie... teksty

princescolors dodano: 17 marca 2013

jeśli powiesz,że kochasz mnie zniszczę Ci Twoje serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV