głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors chcę czuć Twoją bliskość wtedy kiedy moje życie wplata się w bagno. dlaczego Twoje serce wciąż jest wypełnione jej osobą? życie depcze wyobraźnie. dobre wspomni

princescolors

princescolors.moblo.pl
chcę czuć Twoją bliskość wtedy kiedy moje życie wplata się w bagno.
chcę czuć Twoją bliskość wtedy... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2013

chcę czuć Twoją bliskość wtedy,kiedy moje życie wplata się w bagno.

dlaczego Twoje serce wciąż jest... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2013

dlaczego Twoje serce wciąż jest wypełnione jej osobą?

życie depcze wyobraźnie. teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2013

życie depcze wyobraźnie.

dobre wspomnienia są najgorsze. niby... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

dobre wspomnienia są najgorsze. niby łatwo zniechęcić się do człowieka,który zrobił nam krzywdę,ale jak wymazać z pamięci osobę,która dawała nam tyle szczęścia? próbujesz zapomnieć,chociaż mimowolnie nadal wyszukujesz jego twarzy w tłumie oraz porównujesz wszystkie pocałunki i każde z zachowań do jego nawyków i przyzwyczajeń,tak jakby nie mogło spotkać Ciebie nic lepszego. po czasie znajdujesz sobie kogoś innego,kto nie jest nawet w jednej setnej tak dobry jak On. ranisz człowieka,chociaż tak naprawdę tego nie chcesz,naiwnie wierzysz,że miłość przyjdzie z czasem. uwierz,nie przyjdzie.

bywa tak że kochamy zbyt mocno że... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

bywa tak,że kochamy zbyt mocno,że to co czujemy,zamiast uskrzydlać,zwyczajnie nas uśmierca. tkwimy w czymś,nie będąc do końca pewnym niczego. poranki stają się szare i monotonne. marne szczegóły,które kiedyś cieszyły przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. spadasz wciąż w dół,nie potrafisz już inaczej,nie potrafisz zrobić już nic,bo bez choćby jednego sensu dla serca granice końca stają się coraz bliższe.

mimo że chcę by bicie serca było... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

mimo,że chcę by bicie serca było ostatnim ono wciąż bije nadal. na przekór mi,na przekór wszystkiemu.

Miłość podobno uzdrawia  mi... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

Miłość podobno uzdrawia, mi zrobiła zupełnie coś innego - zabiła mnie poprzez wyrwanie serca. Powinienem mieć stwierdzony zgon, przecież nie była życia ani we mnie ani w moich oczach. Ale to bez niej czuję się się niczym, bez miłości jestem niczym, wszystko jest niczym bez miłości. Największym horrorem jaki mógłby stworzyć świat to brak miłości na każdej z jego części. Wieczność w mroku. Wieczność w chłodzie martwych uczuć. Wieczność bez koloru i sensu. Wieczność z miną po połknięciu cytryny. Wieczność z samym sobą. Sobą pustym i nie wartym niczego. Wariactwo. Próżnia. Co sekundę popełniane samobójstwo w myślach, wciąż żyjąc. Dziękuję za roszarpanę serce i rany topione w alkoholu. Dziękuję, że nie byłem pusty jak lalka, która nie ma w sobie nic, którą kierują obce dłonie. Dziękuję i przyjdź jeszcze. Pobawimy się znowu, a potem znowu odejdziesz, ale choć przez chwilę będę w pełni człowiekiem.
Autor cytatu: skejter

zbyt wiele rzeczy chcę odłożyć na... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

zbyt wiele rzeczy chcę odłożyć na później..

Czułeś tak kiedyś jakby wszystko... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

Czułeś tak kiedyś jakby wszystko wkoło było takie ciężkie i przygniatało Cię w dół o wiele mocniej, ciężej niż sama grawitacja?Jakby nawet powietrze opadało Ci na ramiona i zmuszało swoją nadludzką siłą do położenia się na deski? Jakbyś zapadał się sam w sobie, w swoich ulubionych miejscach nie mogąc odnaleźć w nich tego co tak bardzo uwielbiałeś wcześniej? Czujesz zmęczenie osadzone na końcach Twoich rzęs, wpływające do Twoich oczu i sprawiające, że stawały się czerwone bardziej od malin, a pomimo tego nie mogłeś zmusić się do snu? Zamykasz oczy, przyciskasz je starannie i masz czerń przed oczami, czerń, która zamienia się w wspomnienia, które bolą bardziej niż mocny kop w brzuch. Wspomnienia, które ciążą Ci na barkach każdego dnia. Wspomnienia, które są ranami, których nie zagoi się nigdy. Bliznami, które zawsze pozostawią ślad, choćbyś nie wiem jakich kremów i maści używał. Zamaskujesz,ale już zawsze znajdziesz miejsce, gdzie one będą. Zniszczyło Cię tak krótkie słowo - wspomnienia.
Autor cytatu: skejter

Dzielisz z kimś kolejny dzień... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

Dzielisz z kimś kolejny dzień, kolejny z kolejnego miesiąca. Dzielisz swoje serce i oddajesz każdego dnia większy jego kawałek. Ale coś jest nie tak, coś jakby zgasło. Jakby ktoś zgasił światło Waszej miłości i zapanował mrok, wktórym błądzicie, szukacie się nie mogąc odnaleźć. Wasze dłonie błądzą w innych kierunkach, bo brak Wam tego porozumienia. W końcu czujesz, że jesteście daleko, albo, że pozostales sam. Dzielą Was kilometry jakby wasze serca były na obu końcach świata. Możesz kochać, ale ten żar już nie poparzy nikogo. To mała zapałka, jeszcze palący się pet, który zaraz zostanie przydeptany.
Autor cytatu: skejter

są chwile które pamiętam do dzisiaj. teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

są chwile,które pamiętam do dzisiaj.

OBOJĘTNOŚĆ to dziś Twoja podstawa. teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2013

OBOJĘTNOŚĆ to dziś Twoja podstawa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV