głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors płaczesz w środku bo nigdy nie będziemy zjednoczeni my nie osiągnęliśmy wyznaczonych celów ta miłość rozpadła się na pół więc zrozum to w końcu... jeszcze raz t

princescolors

princescolors.moblo.pl
płaczesz w środku bo nigdy nie będziemy zjednoczeni my nie osiągnęliśmy wyznaczonych celów ta miłość rozpadła się na pół więc zrozum to w końcu...
płaczesz w środku  bo nigdy nie... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

płaczesz w środku, bo nigdy nie będziemy zjednoczeni, my nie osiągnęliśmy wyznaczonych celów, ta miłość rozpadła się na pół, więc zrozum to w końcu...

jeszcze raz ten cały ból i padnę... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

jeszcze raz ten cały ból i padnę na kolana, bo mnie też było ciężko rozstać się z Tobą, ale po tych wszystkich latach wydaje mi się,że już ciebie nie znam..

skończ płakać i wytrzyj swoje łzy... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

skończ płakać i wytrzyj swoje łzy,sama przecież wiem,jak gorzko te życie smakuje i wiem dokładnie, że nie wyrzucisz tego z twojej głowy,ty jeszcze często myślisz o nas dwóch i cała ta nadzieja rozrywa cię,ale żyj dalej twoim życiem z rozwagą i nie marnuj czasu na nas,bo nie daję ci żadnego powodu,Ty miałeś rację kiedy mówiłeś,że jestem uparta i pozostaję też teraz przy moim słowie "jestem uparta". to już koniec,ty w to nie wierzyłaś, ale ja nie zlizuję gluta,którego wyplułam zostaję przy moim słowie,a więc zostań na swoim miejscu.odejdź,nigdy nie wracaj chyba,że będę przed Tobą,często szeptałam Ci to cicho do Twojego ucha jak to bardzo cię kocham,lecz te czasy już odeszły,te czasy to przeszłość,już jest dobrze,więc zostaw mnie teraz,co jest przeszłe niech jest przeszłe. ty i ja jeszcze raz? nie,dziękuję-nigdy więcej.

łatwo upaść nisko.. teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

łatwo upaść nisko..

zrozum w końcu że nic nie daje to... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

zrozum w końcu,że nic nie daje to płakanie za mną, zrozum w końcu,że jestem z mięsa i krwi,a nie jak ty z kamienia.

ta sprawa z nami to było kiedyś... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

ta sprawa z nami to było kiedyś,wspominam tamte czasy kiedy wtedy byliśmy parą,kiedy wszystko między nami było jasne,gdzie czas bez ciebie był męką,był za trudny,gdzie w rozstaniu widzieliśmy "nie" i w przyszłości "tak" pojmij w końcu,że to była metafora..

nie chcę by świat płynął dalej.... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

nie chcę,by świat płynął dalej. wiesz jakie to uczucie?

czy zdajesz sobie sprawę z tego jak... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

czy zdajesz sobie sprawę z tego,jak wygląda mój dzień bez Ciebie?

zbyt często opadają mi ręce na... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

zbyt często opadają mi ręce na życie,które muszę wieść dalej.

cz.1 rozstaliśmy się mimo to że... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

cz.1 rozstaliśmy się mimo to,że nasze serca wciąż dla siebie biją. wiesz,jak to jest,kiedy świat w jednej chwili zatrzymuje się, kiedy pęka w pół? z dnia na dzień dzieje się dużo,zdecydowanie za dużo. nie umiem ogarnąć tego,co mnie spotyka. nie potrafię się pogodzić,że życie tak rani nie zasługując sobie na to. gdzie podziała się sprawiedliwość? szczęście? ponoć tym razem miało ono trwać dłużej-nie wyszło,kolejny raz z kolei..dzień w dzień ten sam stan,wykańczają mnie myśli,które krążą po mojej głowie. dużo postanowień,wiele marzeń,ale jak do nich dojść,kiedy upadasz na ziemie nie potrafiąc się podnieść?jak dojść,gdy ciągle życie zadaje bolesny cios w twarz? czasem nie potrafię znieść tych wszystkich rzeczy,tych ludzi. czy ktoś jest taki, który patrzy na czyjeś uczucia,czy jest ktoś taki? zwątpiłam w tak ważne rzeczy przez sytuacje,które dziać się nie powinny.obróciło się zbyt wiele przeciwko mnie.

cz.2 gdzieś po drodze zgubiłam... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

cz.2 gdzieś po drodze zgubiłam nadzieje, wiarę w lepsze dni.jak ją odzyskać,kiedy jest już za późno? bezsenne noce próbują uświadomić mi,że tak musiało być. ale wciąż we mnie tkwi pytanie DLACZEGO? odpowiedzi nie słyszę,a może słyszeć nie chcę?

Co noc schemat się powtarza. Kładę... teksty

princescolors dodano: 13 maja 2013

Co noc schemat się powtarza. Kładę się do łóżka i nie zamykam oczu, aby zasnąć. Wiem, że i tak tego nie zrobię. Włączam jedynie radio, puszczam tą muzykę tak, aby nie przeszkadzała domownikom obok i rozkoszuję się ciemnością, którą mam tuż po wyłączeniu światła. Spoglądam czasem na niebo i wpatrując się w gwiazdy analizuję krok po kroku własne życie. Czasami łapię się na tym, że chcę z kimś pogadać, z kimś, kto nie będzie tylko osobą, która pojawi się w danej chwili, lecz z osobą, która będzie zawsze, niezależnie od tego co będzie się pomiędzy nami działo. Szybko się przekonuję, że to wyłącznie moje marzenie, pragnienie, którego nie jestem w stanie spełnić. Wchodząc od czasu do czasu na gadu, spoglądam na listę dostępnych i niedostępnych osób. Wiem, że w środku nocy nie będzie nikogo z kim można pogadać, ale codziennie mam nadzieję, że moim oczom ukaże się osoba, na która tak często czekam, a która nawet nie ma pojęcia o moich zamiarach.
Autor cytatu: remember_

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV