głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors ja nie mogę oddychać tutaj brakuje tlenu. nie zdawałam sobie sprawy że upaść jest tak łatwo. pojawiłeś się przypadkiem dziś ciężko mi ułożyć dzień w którym Cieb

princescolors

princescolors.moblo.pl
ja nie mogę oddychać tutaj brakuje tlenu.
ja nie mogę oddychać tutaj brakuje... teksty

princescolors dodano: 26 stycznia 2014

ja nie mogę oddychać,tutaj brakuje tlenu.

nie zdawałam sobie sprawy że... teksty

princescolors dodano: 26 stycznia 2014

nie zdawałam sobie sprawy,że upaść jest tak łatwo.

pojawiłeś się przypadkiem dziś... teksty

princescolors dodano: 24 stycznia 2014

pojawiłeś się przypadkiem,dziś ciężko mi ułożyć dzień,w którym Ciebie już nie ma.dlaczego tracimy coś przez swoje błędy?dlaczego podejmujemy decyzje zbyt pochopnie,po czasie ich żałując?gdzie jesteś dziś?miało być tak pięknie,właśnie..MIAŁO.kolejne rozczarowanie,kolejne złe myśli wypełniają moją głowę,nie potrafię..bez Ciebie wszystko stało się takie puste,bez znaczenia.angażuje się zbyt szybko,po czym ponoszę straty.nie chciałam żadnych zmian.błędy wciąż mam na sumieniu.wróć i nadaj sens,by było jak dawniej.chciałabym być wolna od złych myśli,chciałabym..chyba chcę zbyt wiele?tęsknię za Twoimi słodkimi pocałunkami,ciepłymi słowami,które ogrzewały moje serce.wybacz,że nie jestem taka,jaka być powinnam..łzy skraplają się po policzkach.nie chcę już więcej cierpieć.złap mnie za dłoń i pokonaj ze mną dalszą część życia.obiecuję,nie zawiodę kolejny raz.daj szansę,zaufaj.

bez Ciebie nie daję rady wróć. teksty

princescolors dodano: 20 stycznia 2014

bez Ciebie nie daję rady,wróć.

kolejny dzień bez Ciebie.. nie... teksty

princescolors dodano: 20 stycznia 2014

kolejny dzień bez Ciebie.. nie potrafię już normalnie funkcjonować,oglądając twoje zdjęcia ciężko mi oddychać. dlaczego już Cię nie ma? dlaczego los rozdzielił nasze serca? nie wiem,jak stawiać kroki. na prawdę nie chcę tak żyć.. zgubiłam drogę,zgubiłam samą siebie. gdzie jesteś? wylewam znów krople łez. jak dalej iść,kiedy nie ma obok osoby,która dawała ci bezpieczeństwo każdej chwili? wróć,bo bez Ciebie jest mi ciężko..

czuję jak serce krwawi całe życie... teksty

princescolors dodano: 15 stycznia 2014

czuję,jak serce krwawi,całe życie spadło na dno. łzy skraplają się po bladych policzkach. kolejna noc bezsenna,kiedy ból nie pozwala mi zasnąć. tak wiele myśli krążą w mojej głowie,tak wiele pytań chcę Ci zadać,ale czy usłyszysz mój głos? dlaczego odwracasz wzrok,kiedy cierpię? gdzie jesteś dziś? z Tobą świat był piękny,bez Ciebie odczuwam,że opadam coraz niżej. wróć i pokaż mi po raz kolejny,czym jest szczęście. pomóż mi wstać i stawiać kroki,jak dawniej. wskaż drogę,którą muszę przejść bez Ciebie.

wiem jak bardzo mnie nienawidzisz. teksty

princescolors dodano: 14 stycznia 2014

wiem,jak bardzo mnie nienawidzisz.

Wstaje rano wmawiam sobie że dam... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2014

Wstaje rano wmawiam sobie że dam radę, staram się uśmiechać pokazywać że jest dobrze ale ile razy można oszukiwać siebie, ile razy można ukrywać płacz. Ile razy można upadac by nie podnieść się już nigdy. No ile razy powiesz mi?
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

poddaje  teksty princescolors dodał komentarz: poddaje* do wpisu 13 stycznia 2014
 wtedy jeszcze nie wiedziałem  że... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2014

"wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to właśnie za Tobą będę tęsknić najbardziej."

popełniłam błąd dziś to wiem.wybacz teksty

princescolors dodano: 12 stycznia 2014

popełniłam błąd,dziś to wiem.wybacz

kolejna bezsenna noc kiedy nie mogę... teksty

princescolors dodano: 30 grudnia 2013

kolejna bezsenna noc,kiedy nie mogę zasnąć. zmęczona jestem życiem,i tym,jak wiele tracę przez swoje błędy.tak bardzo bym chciała czasami wrócić do tego,co mnie uszczęśliwiało. tak wiele bym chciała odzyskać. czasu przeszłego nie da rady cofnąć,czasu teraźniejszego nie da rady zatrzymać. naprawić błędy i żyć dalej,czy to tak wiele?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV