głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors nie zawiedź mnie przecież wiesz że znaczysz dla mnie wszystko. dni spędzone z Tobą dawały mi siłę i wiarę na lepsze jutro. wypełnione uczucie którego nie jestem

princescolors

princescolors.moblo.pl
nie zawiedź mnie przecież wiesz że znaczysz dla mnie wszystko.
nie zawiedź mnie  przecież wiesz... teksty

princescolors dodano: 6 września 2014

nie zawiedź mnie, przecież wiesz, że znaczysz dla mnie wszystko.

dni spędzone z Tobą dawały mi... teksty

princescolors dodano: 6 września 2014

dni spędzone z Tobą dawały mi siłę i wiarę na lepsze jutro.

wypełnione uczucie którego nie... teksty

princescolors dodano: 6 września 2014

wypełnione uczucie,którego nie jestem w pełni Ci dać.

dziś brakuje mi tylko Ciebie obok. teksty

princescolors dodano: 6 września 2014

dziś brakuje mi tylko Ciebie obok.

kolejny dzień  kiedy sama próbuje... teksty

princescolors dodano: 4 września 2014

kolejny dzień, kiedy sama próbuje odnaleźć choć odrobinę szczęścia. jesteś tak daleko, ale w moim sercu blisko.dlaczego nie mogę mieć Cię obok? tak bardzo tęsknie, każdej nocy wylewam łzy, lecz to nic nie daje. odliczać każdy dzień, kiedy znów Cię zobaczę... to wszystko jest bez sensu, życie nie daje tego, czego chcę.

mimo  że jesteś setki kilometrów... teksty

princescolors dodano: 5 sierpnia 2014

mimo, że jesteś setki kilometrów stąd potrafię Cię obdarzyć silnym uczuciem, którego nie zburzy nic. dlaczego odrzucasz moje serce? dlaczego nie chcesz dać mi szansy? tym razem nie zawiodę, obiecuję, tylko spróbuj, nie pożałujesz.

zmarnowałam szansę  by trzymać... teksty

princescolors dodano: 5 sierpnia 2014

zmarnowałam szansę, by trzymać Twoją dłoń.

wiem  jaki zadałam ból  wybacz. teksty

princescolors dodano: 5 sierpnia 2014

wiem, jaki zadałam ból, wybacz.

nienawidzę tych wspomnień... teksty

princescolors dodano: 5 sierpnia 2014

nienawidzę tych wspomnień, nienawidzę siebie.

pamiętam dzień  kiedy odmieniłeś... teksty

princescolors dodano: 5 sierpnia 2014

pamiętam dzień, kiedy odmieniłeś moje życie. pamiętam jak ze starego roku przeszłam na nowy, wraz z Tobą. pamiętam te czuła słowa o poranku, gdy siedzieliśmy wspólnie wtuleni na ławce. brakuje mi tych wszystkich dni, mimo, że nie było ich wiele. ciągle jesteś w moim sercu i za każdym razem jak przypomnę sobie o tamtym czasie łzy zalewają się łzami. chciałabym cofnąć czas, nie popełniać tego błędu, jaki popełniłam. wróć, proszę.

nie jest mi łatwo budzić się z... teksty

princescolors dodano: 17 lipca 2014

nie jest mi łatwo budzić się z myślą, że znów czeka mnie dzień, kiedy opadają ręce. wiem, że już o mnie nie pamiętasz, lecz ja o Tobie nie zapomnę. chciałabym porozmawiać z Tobą o tym, jak życie stało się trudne, kiedy odszedłeś. pamiętam Twoje słowa ''zapomnij o mnie''.. trafiły prosto w serce, nigdy nie chciałam byś to wypowiadał. dlaczego prosisz mnie o coś czego nie potrafię zrealizować? życie stało się dla mnie porażką i nie mam sił kroczyć dalej, widząc na każdym kroku rozczarowania. dawno Cię nie widziałam, minęło sporo czasu, a ja wciąż myślę o Tobie. staram się trzymać, lecz nie jest łatwo, kiedy los Cię depcze. milczysz, bo nie masz czystego sumienia i nie potrafisz zrozumieć, jak bardzo tęsknie? wiem, że już nic nie zmienię, ale chcę żebyś pamiętał, że w moim sercu pozostaniesz na długo.

tak dawno nie myślałam o tym  co... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2014

tak dawno nie myślałam o tym, co mnie spotkało, tego pechowego dnia, trzynastego. życie zmieniło swój bieg, mimo, że miało być inaczej.. dziś wszystko wraca, jak bumerang. nagle trafiły do mnie myśli, które tak bardzo utrudniają mi oddech. nie chcę pamiętać Twoich słów, które wypowiadałeś z obietnicami. nie chcę pamiętać chwil, kiedy byłeś obok. każdego dnia walczyłam o to, by zapomnieć, walczyłam o coś lepszego, dziś niestety upadam. nie mam sił, przeszłość jest tylko wspomnieniem, którego nie umiem wymazać. spoglądam na Twoją fotografię, choć nie chcę tego robić. łzy ciekną po policzkach, dlaczego nie zdajesz sobie sprawy, jak kurewsko tęsknie? zniknij z mojego serca, nie chcę już więcej cierpieć, nie znoszę tego bólu!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV