głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors tak dawno nie myślałam o tym co mnie spotkało tego pechowego dnia trzynastego. życie zmieniło swój bieg mimo że miało być inaczej.. dziś wszystko wraca jak bume

princescolors

princescolors.moblo.pl
tak dawno nie myślałam o tym co mnie spotkało tego pechowego dnia trzynastego. życie zmieniło swój bieg mimo że miało być inaczej.. dziś wszystko wraca jak bumer
tak dawno nie myślałam o tym  co... teksty

princescolors dodano: 14 lipca 2014

tak dawno nie myślałam o tym, co mnie spotkało, tego pechowego dnia, trzynastego. życie zmieniło swój bieg, mimo, że miało być inaczej.. dziś wszystko wraca, jak bumerang. nagle trafiły do mnie myśli, które tak bardzo utrudniają mi oddech. nie chcę pamiętać Twoich słów, które wypowiadałeś z obietnicami. nie chcę pamiętać chwil, kiedy byłeś obok. każdego dnia walczyłam o to, by zapomnieć, walczyłam o coś lepszego, dziś niestety upadam. nie mam sił, przeszłość jest tylko wspomnieniem, którego nie umiem wymazać. spoglądam na Twoją fotografię, choć nie chcę tego robić. łzy ciekną po policzkach, dlaczego nie zdajesz sobie sprawy, jak kurewsko tęsknie? zniknij z mojego serca, nie chcę już więcej cierpieć, nie znoszę tego bólu!

''żegnaj  muszę Cię zapomnieć.'' teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2014

''żegnaj, muszę Cię zapomnieć.''

brakuje mi wspólnych rozmów... teksty

princescolors dodano: 8 lipca 2014

brakuje mi wspólnych rozmów, brakuje mi czułych słów, brakuje mi tego szczęścia, które było, gdy byłeś obok. nasze drogi się rozeszły, czy spotkamy się jeszcze raz? ja wciąż na ciebie czekam, z malutką iskrą nadziei, że jeszcze spojrzysz mi w oczy i wyszeptasz, że tęsknisz za wspólnymi chwilami. nie myśl, że będę całe życie poświęcała na czekanie, aż się obudzisz i dostrzeżesz co masz w zasięgu ręki. chciałabym wstać po upadku, zacząć żyć tym co jest, nie chcę żyć wspomnieniami, które tak mocno bolą, mimo, że są piękne chcę je wymazać. jak zapomnieć o kimś kto był wszystkim? może nie chcę zapomnieć? dziś już sama nie wiem, czego chcę.

pamiętam dzień  kiedy spotkaliśmy... teksty

princescolors dodano: 30 czerwca 2014

pamiętam dzień, kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz, tam gdzieś w tłumie zobaczyłeś moją twarz. cichym krokiem podszedłeś i spytałeś, czy potańczymy. nie mogłam odmówić, Twój wzrok tak jarał mnie, że nie powiedziałam NIE. połączyło nas wiele spotkań, a rodzieliły dziwne akcje, które bolą mnie do dziś. milczysz, bo tak lepiej? milczysz, bo brak w Tobie skruchy którą powinieneś mi pokazać? jesteś kimś skończonym, ale dlaczego nie w moich oczach? blant za blantem, by nie było czasu na smutki i płacz, bo chce spalać ten stracony czas, który wciąż żyje w nas.

czekam na Ciebie  choć wiem  że na... teksty

princescolors dodano: 29 czerwca 2014

czekam na Ciebie, choć wiem, że na darmo.

chcę nauczyć się żyć bez Twojej... teksty

princescolors dodano: 29 czerwca 2014

chcę nauczyć się żyć bez Twojej obecności w moim sercu.

od tak dawna nie widziałam Cię w... teksty

princescolors dodano: 28 czerwca 2014

od tak dawna nie widziałam Cię w moich snach, dziś zdecydowałeś się do niego przyjść? zatęskniłeś czy może litujesz się nade mną? siedzieliśmy na ławce, w ciemną noc, świeciło pełno gwiazd i wypowiadałeś czułe słowa, których tak dawno nie było słychać z Twoich ust. pamiętam Twoją musztardową bluzę którą nałożyłeś na moje zmarznięte ciało. czułam się spełniona, że byłeś blisko mnie, w zasięgu ręki i martwiłeś się o mnie, jak nigdy. budząc się, czuję jak spływają słone łzy, nie mogę się pozbierać, nie wiem co się stało. po chwili dochodzę do siebie i zdaje sobie sprawę, że to był tylko sen, piękny sen w którym byłeś bohaterem.

pozwoliłam ci iść swoją drogą... teksty

princescolors dodano: 28 czerwca 2014

pozwoliłam ci iść swoją drogą, ale tęsknie co dnia.

bez pożegnania odszedłeś a wraz z... teksty

princescolors dodano: 28 czerwca 2014

bez pożegnania odszedłeś a wraz z Tobą znikły moje marzenia.

nie dawaj znaku  że tęsknisz  że... teksty

princescolors dodano: 28 czerwca 2014

nie dawaj znaku, że tęsknisz, że nie jest ci łatwo beze mnie. dobrze wiem, że wolisz żyć sam.

gdzieś pośród gwiazd widzę Twoją... teksty

princescolors dodano: 28 czerwca 2014

gdzieś pośród gwiazd widzę Twoją twarz.

żyję dla bliskich  bo dla tych co... teksty

princescolors dodano: 28 czerwca 2014

żyję dla bliskich, bo dla tych co zawiedli nie ma sensu!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV