głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Czasem sama siebie nie rozumiem . Uwielbiam wtulać się w jego ramiona i czuć jego obecność przy mnie . Uwielbiam spędzać z nim czas i rozmawiać uwielbiam niespo

porytaa

porytaa.moblo.pl
Czasem sama siebie nie rozumiem . Uwielbiam wtulać się w jego ramiona i czuć jego obecność przy mnie . Uwielbiam spędzać z nim czas i rozmawiać uwielbiam niespodziew
Czasem sama siebie nie rozumiem .... teksty

porytaa dodano: 20 lipca 2012

Czasem sama siebie nie rozumiem . Uwielbiam wtulać się w jego ramiona i czuć jego obecność przy mnie . Uwielbiam spędzać z nim czas i rozmawiać , uwielbiam niespodziewanie dawać mu buziaki i całusy ale tylko tyle. Nie jest mi obojętny ale sama nie potrafię siebie zrozumieć . Nie potrafię samej siebie ogarniać . Chcę zostawić wszystko tak jak jest . Chce czuć że nikogo nie stracę . / prt.

Uwielbiam momenty kiedy czuję   że... teksty

porytaa dodano: 20 lipca 2012

Uwielbiam momenty kiedy czuję , że mimo , że jestem w tym wszystkim sama to i tak wystarczy jeden telefon do niej i już wiem , że jest ktoś kto daje mi wiarę w lepsze jutro . Ktoś kto potrafi mnie bardzo wkurzyć ale za razem rozśmieszyć . Ktoś kto sprawia , że mam pewność że nawet gdybym zadzwoniła do niej o 2 w nocy to i tak by odebrała . Ona nawet nie musi pytać co się dzieje . Ona po prostu to widzi . Zna mnie na wylot . Bywają wzloty i upadki ale nawet najgorszy upadek nie jest w stanie nas rozdzielić. To ona jest częścią mojego życia , mojej rodziny . Jest jak siostra a zarazem przyjaciółka. Jest mi cholernie potrzebna . / prt.

Tak wiem   jestem dziwna   szalona... teksty

porytaa dodano: 20 lipca 2012

Tak wiem , jestem dziwna , szalona, wrażliwa , czasem obojętna a czasem naiwna . Jestem niską brunetką , która raz rani a raz zostaje sama zraniona . Jestem osobą łatwo przywiązującą się ale trudną do zdobycia . Cholernie nie toleruje plastików i uwielbiam trampki . Jestem sobą i to właśnie to sprawia , że jestem inna niż każda . / prt.

Są chwile w których potrafię... teksty

porytaa dodano: 20 lipca 2012

Są chwile w których potrafię siąść i zamykając się sama w sobie nie odpowiadać nikomu , potrafię wyłączyć telefon i zamknąć się na świat i na ludzi otaczających mnie . Są chwile kiedy wszystko staje się dla mnie tak cholernie trudne, że nie daje rady ogarnąć wszystkich tych momentów które mają miejsce w moim życiu . Czasem wszystko mnie przerasta. Wszystkie dziecinne rzeczy stają się coraz trudniejsze a rzeczy których kiedyś nie lubiłam sprawiły, że dziś mam do nich cholerny sentyment .♥/prt.

Miłość   w tych czasach rzadko... teksty

porytaa dodano: 17 lipca 2012

Miłość - w tych czasach rzadko się zdarza . Mało ludzi może powiedzieć , że jest na prawdę zakochanym , że On to ten jedyny i że to właśnie dla tej drugiej osoby jest wstanie zrobić wszystko. W tych czasach trudno o takie uczucie . Takie uczucie po prostu nie istnieje . Sprawia tylko lekkie pozory zakochania a tak na prawdę to tylko przyzwyczajenie lub po prostu zauroczenie drugą osobą ./prt.

Dlaczego ? Stale zadaję sobie jedno... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

Dlaczego ? Stale zadaję sobie jedno i to samo pytanie . Dlaczego właśnie On ? Nie chciałam go oddawać , dlaczego mi go zabrałeś Boże ? Dlaczego pozbawiłeś mnie tak bliskiej mi osoby . Dlaczego? To On był w stanie dać mi to czego zawsze potrzebowałam , czego pragnęłam i pragnąć będę . To On był w stanie dać mi szczęście /prt.

Niekiedy ludzie czuje potrzebę... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

Niekiedy ludzie czuje potrzebę wyjścia , rozładowania emocji , porozmawiania z kim . Ja mam tak po prostu jedną jedyną potrzebę . Oddajcie mi to co mi zabraliście . Oddajcie mi tą jedną jedyną osobę która zawsze przy mnie była , która zawsze umiała mnie pocieszyć . Nawet gdy nie wiedział co powiedzieć wystarczyło że po prostu mnie przytulił . /prt.

I choć czas tak szybko mija to i tak... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

I choć czas tak szybko mija to i tak nie sprawi , że kiedykolwiek zapomnę o osobie która od dziecka wniosła tak wiele do mojego życia / prt.

Z minuty na minute leciało coraz... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

Z minuty na minute leciało coraz więcej łez . Uśmiech nagle gdzieś znikł a w głowie pojawiło się wiele nowych myśli . / prt.

A teraz ? teraz nie ma nic . Zostało... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

A teraz ? teraz nie ma nic . Zostało tylko wspólnych pare zdjęć , wspomnień i niezapomnianych chwil . Została ogromna rana na sercu spowodowana jego odejściem / prt.

Ze łzami w oczach wspominała... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

Ze łzami w oczach wspominała wszystkie piękne chwilę spędzone z nim . Owszem nie było ich wiele bo choroba na wiele mu nie pozwalała ale mimo to zawsze sprawiał , że pojawiał się u mnie uśmiech nawet w tych najgorszych chwilach załamania . Zawsze był na wyciągnięcie ręki i zawsze był w stanie zrobić dla mnie wszystko . Kochałam go mimo , że rzadko co to mówiłam i mu okazywałam . Do dziś żałuje , że tak rzadko mu to mówiłam . Teraz już nigdy nie będę miała okazji mu tego powiedzieć , mimo ,że tak bardzo go kocham . / prt.

Zawsze kiedy go potrzebowałam był... teksty

porytaa dodano: 9 lipca 2012

Zawsze kiedy go potrzebowałam był, był nawet wtedy kiedy miałam chwilami wszystkiego dosyć i chciałam być sama. On nigdy mnie nie zostawił samą . Zawsze siedział i czekał w oknie kiedy do niego przyjdziemy . Każdy jego uśmiech , spojrzenie , każde jego słowa pamiętam do dziś . Wszystko ma dla mnie tak ogromną wartość . To On sprawił , że świat nabrał dla mnie nowego znaczenia . To jego odejście sprawiło , że świat dla mnie przestał istnieć / prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV