głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Starałam się staram się i zawsze będę się starać o to co jest było i zawsze będzie dla mnie najważniejsze prt. http: www.youtube.com watch?feature=endscreen v=d

porytaa

porytaa.moblo.pl
Starałam się staram się i zawsze będę się starać o to co jest było i zawsze będzie dla mnie najważniejsze prt.
Starałam się staram się i zawsze... teksty

porytaa dodano: 2 września 2012

Starałam się,staram się i zawsze będę się starać o to co jest,było i zawsze będzie dla mnie najważniejsze/prt.

http:  www.youtube.com... teksty

porytaa dodano: 26 sierpnia 2012

Każdy ucieka w jakiś nałóg... teksty

porytaa dodano: 26 sierpnia 2012

Każdy ucieka w jakiś nałóg ; papierosy , alkohol , jointy itd. Ja chciałabym , żebyś to Ty był jednym z moich codziennych i ulubionych nałogów / prt.

Przyjaźń i przyjaciele  miłość i... teksty

porytaa dodano: 26 sierpnia 2012

Przyjaźń i przyjaciele, miłość i rodzina !

Chodź  nie bój się . Ja się... teksty

porytaa dodano: 26 sierpnia 2012

Chodź, nie bój się . Ja się przyzwyczaiłam do bólu . Wiem , że odejdziesz . / prt.

I tak perfidnie brakuje mi Twojego... teksty

porytaa dodano: 26 sierpnia 2012

I tak perfidnie brakuje mi Twojego oddechu na mojej szyi / prt.

Ludzie mówią  że mają wyjebane... teksty

porytaa dodano: 26 sierpnia 2012

Ludzie mówią, że mają wyjebane, że nie chcą i nigdy się nie zmieniają. Ja osobiście w to nie wierzę. Podchodzę do życia z pełnym dystansem. Masz wyjebane ? Nie dziw się, że każdy ma Cię w dupie. Nie mów, że nie chcesz się zmieniać bo nigdy nie wiadomo kto pojawi się w Twoim życiu. Może to być ktoś kto swoją obecnością spowoduje, że Twój świat przekręci się o 360stopni i zmienisz się właśnie dla tej drugiej osoby. Trzeba się liczyć z jednym. Trzeba się liczyć z tym co jest tu i teraz a nie rozpamiętywać co było wczoraj lub myśleć nad tym co będzie jutro./prt.

Wraz z przyjaciółmi pojechałam nad... teksty

porytaa dodano: 24 sierpnia 2012

Wraz z przyjaciółmi pojechałam nad wodę. Nikogo nie było. Zalew dookoła był prawie pusty. Byliśmy tylko my. Miałam okazję przejść się i przemyśleć parę rzeczy. Po drodze z głowy wybiła mi się dziwna, całkiem obca myśl: 'Ty jesteś inna'. Cały spacer myślałam nad tym zdaniem. 'Tak jestem, bo w porównaniu do innych jestem wrażliwa choć mam wyrąbane i owszem czasem się boje, czasem często. Straciłam wiele i więcej stracić nie pozwolę'- odpowiedziałam sama sobie na swoje głupie myśli / prt.

 cz1.  Leżąc na łóżku nagle... teksty

porytaa dodano: 24 sierpnia 2012

(cz1.) Leżąc na łóżku nagle usłyszałam jak ktoś dzwoni do drzwi. Byłam sama w domu i nie za bardzo wiedziałam kto o tej porze może przyjść. Wstałam, ogarnęłam włosy i cichym krokiem podeszłam do drzwi .Otworzyłam. Za progiem stała Jego młodsza siostra.Czułam jak łzy lecą jej po policzkach. Co się stało - spytałam. Zostawiła nas, już na zawsze nas zostawiła- odpowiedziała wtulając się w moje dłonie. Uspokój się maleńka, kto Was zostawił ?- spokojnie zapytałam. Mamusia, tatuś powiedział, że musiała odejść. Nie wierzę w to, nie musiała, my jej potrzebowaliśmy.Odeszła tak samo jak Ty. Dlaczego go zostawiłaś? Załamał się.Brakuje mi jej wiesz? Byłaś jak starsza siostra a teraz gdy nie ma Ciebie ani mamusi nie ma już nic. Tata mówi, że damy radę ale już w to nie wierzę- skierowała te słowa z takim ogromnym żalem do mnie i całego świata. Nie mogłam zostać wiesz maleńka jak podrośniesz to kiedyś zrozumiesz, że w związku nie toleruje się zdrady. Nie mogłam mu wybaczyć /prt.

 cz2 . Mimo . że wciąż go kocham... teksty

porytaa dodano: 24 sierpnia 2012

(cz2). Mimo . że wciąż go kocham, ale wiesz co? Ja wierzę, że Tobie się uda, jesteś silną dziewczynką w której płynie ciepło z serca Twojej mamy. Ona Cię kochasz wiesz?- odpowiedziałam wycierając jej łzy. Wiem , ja ją też - uśmiechnęła się choć czułam jak bardzo ją to boli / prt.

Wyjątkowość to cecha  którą... teksty

porytaa dodano: 21 sierpnia 2012

Wyjątkowość to cecha, którą gdzieś głęboko w sobie ma każdy . / prt.

Owszem nie jest idealny ani... teksty

porytaa dodano: 21 sierpnia 2012

Owszem nie jest idealny ani doskonały. Ale ma w sobie to coś co w nim lubię . Nigdy nie jesteśmy pewni jak długo dane znajomości pociągną dlatego przy nim mogę śmiało powiedzieć , że żyje chwilą . Mimo tak dużej odległości cieszę się , że jest bez świadomości tego ile jeszcze będzie . / prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV