głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poranekpoety Czuję się taka wiesz niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna mądra chuda. Nie wystarczająco wystarczająca. I powiedz mi czy wciąż go kochasz? Gdy wiesz że ni

poranekpoety

poranekpoety.moblo.pl
Czuję się taka wiesz niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna mądra chuda. Nie wystarczająco wystarczająca.
Czuję się taka wiesz... teksty

poranekpoety dodano: 14 października 2015

Czuję się taka wiesz, niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna, mądra, chuda. Nie wystarczająco wystarczająca.

I powiedz mi czy wciąż go kochasz?... teksty

poranekpoety dodano: 14 października 2015

I powiedz mi czy wciąż go kochasz? Gdy wiesz, że nic nie jest takie jak chcesz. I nie będzie już jak chcesz by było. I teraz gdy już wiesz, że on nie jest tym kim chcesz. Czy wierzysz w miłość?

 Czuję się jak nigdy  coś i... teksty

poranekpoety dodano: 13 października 2015

"Czuję się jak nigdy, coś i nicość się we mnie uzupełniają nie ruszają mnie krzywdy, blizny, uściski, radość..to samo jestem obojętny moje ego nie lubi się ze słowem smutek może dlatego tak trudno naprawia mi się to co jest dobrze zepsute."

Chcę zachłysnąć się życiem... teksty

poranekpoety dodano: 12 października 2015

Chcę zachłysnąć się życiem nieprzytomnie słodko Chociaż mówią mi, że czas już dorosnąć Maluję swój własny świat Paletą nieznanych barw Chcę zwariować na chwilę, zapomnieć się, zatracić Być kreatorem życia, malować je jak obrazy Kreuję swój własny świat Paletą nieznanych barw.

Próbowała zrozumieć swoją... teksty

poranekpoety dodano: 11 października 2015

Próbowała zrozumieć swoją patologiczną potrzebę miłości i to, że jednocześnie tak wytrwale ją odrzuca. Jak mogła łączyć w sobie tak dwie różne skrajności?Jak mogła dać sercu to czego potrzebowało, skoro ochraniała je wyjątkowo potężnym murem?

Nigdy nie żałuj decyzji  które... teksty

poranekpoety dodano: 11 października 2015

Nigdy nie żałuj decyzji, które podjęte zostały w przeszłości. Nie żałuj tego co się wydarzyło. Nie żałuj łez, bólu i radości. Nie żałuj niczego co stało się Twoim doświadczeniem. Nie żałuj, że życie często odwracało się przeciwko Tobie. Nie żałuj swoich własnych porażek. Nie żałuj strachu, który kiedyś był Twoim przekleństwem. Nie żałuj niczego co zostało zyskane poprzez przeszłość i własne wybory. Nie żałuj swoich decyzji, bo wyłącznie one sprawiły, że dziś Twój charakter został tak a nie inaczej ukształtowany. Żałowanie, że nie wybrało się innej drogi...Jest szaleństwem oraz przekleństwem. Żałowanie własnych wyborów jest cichym zabójcą duszy

  .. Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

poranekpoety dodano: 11 października 2015

" .. Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza .. " / Marilyn Monroe.

To jacy jesteśmy zostało wykreowane... teksty

poranekpoety dodano: 11 października 2015

To jacy jesteśmy zostało wykreowane przez to przez co przeszliśmy. Nasze gesty ,słowa,czyny to wszystko ma głębsze podłoże,o wiele głębsze niż mogłoby się wydawać.Każda krzywda która nas spotkała,każdy cios wymierzony w naszym kierunku,nie koniecznie ten fizyczny.Każda wylana przez nas łza,każdy odczuwany ból i każda targająca nami emocja.Nasze bezsenne noce,utraty świadomości i ciągłe zmiany nastroi.To w jaki sposób przez te wszystkie lata zmieniało się nasze spojrzenie na świat i nasze odczucia względem ludzi.To czy dziś potrafimy kochać i ufać,czy umiemy radzić sobie w stresowych sytuacjach a przede wszystkim być wiernym sobie samym.Tak wiele czynników miało wpływ na to kim się staliśmy,na to jak myślimy,czym się kierujemy i jaki jest nasz stosunek do każdej nawet kompletnie błahej sprawy. Ja przeżyłam wiele,zbyt wiele,zbyt często dostawałam po pysku,zbyt często upadałam i traciłam wszystko,więc nie dziw się że boję się pozwolić Ci zamieszkać w moim sercu

Ja nie kocham ideałów  kocham ludzi... teksty

poranekpoety dodano: 10 października 2015

Ja nie kocham ideałów, kocham ludzi którzy mnie niszczą. Którzy przywiązują mi ręce i każą być cicho. Którzy piją moją krew i namawiają do grzechu. Którzy uczą mnie jak umierać. Którzy prowadzą mnie w zakazane miejsca i dają gorzkie cukierki. Tacy ludzie mają obłąkane spojrzenie, włosy w wiecznym nieładzie i wyglądają jak młody Kurt Cobain. Żyją krótko, ale intensywnie, są jak motyle, umieją latać ale czasem płoną w słońcu. Kocham zachrypnięty seksowny głos, dłonie artysty, które wiedzą jak dotykać, sposób w jaki przygryzają wargę.. Ludzie ze skażoną psychiką, psychopaci wycinający imię swoich demonów na moim brzuchu. Ideałem nie są ludzie którzy powodują że czuję się bezpieczna, są to ludzie którzy wzbudzają we mnie strach. Którzy mówią o wolności a tak naprawdę nigdy jej nie zaznali dzieci grunge'u, dzikie koty marzące o Woodstocku 69'. Żyjący na przekór, wytyczający nowe ścieżki.

Kiedy kogoś kochasz… to boli. teksty

poranekpoety dodano: 6 października 2015

Kiedy kogoś kochasz… to boli.

„Kurwa” to poetyckie wyrażenie... teksty

poranekpoety dodano: 6 października 2015

„Kurwa” to poetyckie wyrażenie niewysłowionej duszy.

Czasami myślę  że urodziłam się... teksty

poranekpoety dodano: 6 października 2015

Czasami myślę, że urodziłam się od tyłu. Wiesz.. Wyszłam z mojej matki złą stroną. Słyszę słowa, przychodzące do mnie od tyłu. Ludzi, których powinnam kochać, nienawidzę. A ludzi których nienawidzę…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV