głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poranekpoety mam czysty umysł choć brudne myśli. Dziś zasypiam sam i co? Nie ma dziś nikogo. Smutno trochę wiem ale nie pęka mi serce. Bo teraz tego chcę a jutro mi się odec

poranekpoety

poranekpoety.moblo.pl
mam czysty umysł choć brudne myśli.
mam czysty umysł choć brudne myśli. teksty

poranekpoety dodano: 20 października 2015

mam czysty umysł choć brudne myśli.

  Dziś zasypiam sam  i co? Nie ma... teksty

poranekpoety dodano: 20 października 2015

,,Dziś zasypiam sam, i co? Nie ma dziś nikogo. Smutno trochę, wiem, ale nie pęka mi serce. Bo teraz tego chcę, a jutro mi się odechcę."

Nie możemy już na siebie patrzeć.... teksty

poranekpoety dodano: 18 października 2015

Nie możemy już na siebie patrzeć. Nie chcemy siebie więcej znać/ Pidżama Porno

Jesteśmy młodzi   możemy wszystko... teksty

poranekpoety dodano: 18 października 2015

Jesteśmy młodzi , możemy wszystko , mamy do tego pełne prawo.Mamy prawo upijać się do nieprzytomności w przydrożnych knajpach i wciągać to gówno nosem.Możemy siedzieć całymi dniami ujarani i napełniać wiadro w przerwie między kończeniem konsumpcji jednej pizzy a zamówieniem drugiej.Mamy prawo czuć obce ręce w swoich majtkach,pieprzyć się nie wiadomo gdzie , nie wiadomo z kim , nie mając pojęcia jak do tego doszło.Możemy gubić godność co sobotę,mieszać wódkę z cocaina i wić się w dyskotekowych klatach.Możemy zaczynać melanż od 9 rana popijając tanie wino prosto z kartonu i tracić na to całą swoją kasę.Możemy budzić się naćpani na drugim końcu miasta i czuć się z tym dobrze.Możemy przyjmować tyle związków chemicznych ile tylko jesteśmy w stanie.Możemy też rozbijać samochody i odpływać po kwasie.Żyjemy jak chcemy,tak były od zawsze. Więc z bastuj bo nie umoralnisz nas z dnia na dzień.

Nie przywykłam kogoś kochać.... teksty

poranekpoety dodano: 18 października 2015

Nie przywykłam kogoś kochać. Wybacz. poranekpoety

Siedzę samotnie na zimnym betonie  a... teksty

poranekpoety dodano: 18 października 2015

Siedzę samotnie na zimnym betonie, a serce powolnie zamienia się w stal. Nie wiem czy jeszcze potrafię kochać i może dlatego właśnie zostałem sam / Diox

serce nie pęka  problemów z tym nie... teksty

poranekpoety dodano: 16 października 2015

serce nie pęka, problemów z tym nie mam bo nawet mama mówiła mi, że mam je z kamienia.

Noc to inny wymiar. Kobiety w nocy... teksty

poranekpoety dodano: 16 października 2015

Noc to inny wymiar. Kobiety w nocy są piękniejsze. Bardziej pewne siebie, mocniej zmysłowe i seksowne. Mężczyźni w nocy są mądrzejsi i (bardziej) męscy. Jedzenie smakuje w nocy zupełnie inaczej. Wszystkie smaki wędrują zmysłami dokładniej, ostrzej, głębiej. Samotne noce są bardziej samotne niż najsamotniejsze dni. Nocą filmy bardziej wzruszają, rozmowy bardziej się kleją, a sms'y najlepiej wyglądają.

Pamiętaj  nigdy nie możesz być... teksty

poranekpoety dodano: 16 października 2015

Pamiętaj, nigdy nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać, że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś Cię obrazi, bij. Gdy Cię uderzy, oddawaj dwa razy mocniej. Pamiętaj, że jesteś najmądrzejsza, najładniejsza i najlepsza i żaden śmieć nie ma prawa Tobą pomiatać.

znam siedem grzechów głównych na... teksty

poranekpoety dodano: 16 października 2015

znam siedem grzechów głównych na pamięć, z autopsji, jeszcze będziemy mieli czas żeby myśleć jak dorośli.

Bunt nadaje życiu wartość. teksty

poranekpoety dodano: 16 października 2015

Bunt nadaje życiu wartość.

Jaka jestem? Dziwna  chyba to... teksty

poranekpoety dodano: 14 października 2015

Jaka jestem? Dziwna, chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję, wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu. Nie mówię o uczuciach, jedynie po pijanemu. Mówię 'dziękuję' i 'poproszę'. Jestem osobą, która dla przyjaciela poświęci wszystko, będzie przy nim mimo wszystko i nie zdradzi go pierwszej lepszej napotkanej osobie. Nie lubię przy kimś płakać, a wbrew pozorom - łatwo mnie zranić. Jestem niesamowicie wrażliwa na słowa ludzi dla mnie bliskich, bo wiem, że zawsze może to być prawda. Raz kogoś lubię, a innym razem wyzwę go od najgorszych, chociaż wcale tak nie myślę. Nie lubię, kiedy ktoś wie, co czuje. Nie lubię się użalać. Nigdy nie wyciągam pierwsza do kogoś ręki. Zawsze jestem uparta. Uwielbiam imprezy, ale czasami wolę po prostu wypić wódkę w kącie swojego pokoju, śpiewając piosenki Nirvany. Mimo wszystko - lubię siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV