głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poprostubadz zwykli ludzie niezwykła przyjaźń. 3 Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem ściskając się za ręce

poprostubadz

poprostubadz.moblo.pl
zwykli ludzie niezwykła przyjaźń. 3
zwykli ludzie  niezwykła przyjaźń.... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

zwykli ludzie, niezwykła przyjaźń. < 3

Nie można zapomnieć tego co było.... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć.

wiesz co ? będę życzyła Ci... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

wiesz co ? będę życzyła Ci szczęścia mimo tego, że moje marzenia spełniają się innej osobie. pokażę, że jesteś najważniejszy i Twoje szczęście jest dla mnie ważne.

nie odzywasz się  to się nie... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

nie odzywasz się, to się nie odzywaj, tylko gdy znajdziesz się w potrzebie, również trzymaj się tego samego.

pierwsze zakochanie jest najtrwalsze... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

pierwsze zakochanie jest najtrwalsze, najsilniejsze i najpiękniejsze, choć zazwyczaj nieszczęśliwe.

wybiegając z impetem z autobusu... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

wybiegając z impetem z autobusu, nerwowo poszukiwałam w torebce telefonu. - patrz jak chodzisz ! - krzyknęłam na kogoś kto wpadł wprost na mnie. nim uniosłam głowę ku górze, poczułam zapach, ten sam który tyle razy otulał moje nozdrza w czasie kiedy bez pamięci zatracałam się w Jego ramionach. - a może to było zaplanowane. ? - zapytał z nieziemskim uśmiechem. na chwile zamarłam, a przez głowę przeleciało mi tysiące wspólnie spędzonych chwil. - jakoś nie mam czasu na bezsensowne rozmowy z Tobą. - odburknęłam odchodząc. - poczekaj, proszę - powiedział łapiąc mnie za ramię. - no ? - udawałam mało zainteresowaną - fajnie było znów poczuć Twoją złość względem mnie. - zakończył, odchodząc. zostawiając mnie totalnie rozsypaną, z milionem pytań w krążących w głowie.

walczyć ? jasne   że potrafię .... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

walczyć ? jasne , że potrafię . jak nikt potrafię . gdy mi zależy robię rzeczy niemożliwe , staje się kimś innym , wiem , że dopnę swego . jednak wiesz ? po którymś razie to staje się już nudne . to już nie to samo . wtedy odpuszczam , olewam sprawę . w końcu nie można starać się bez przerwy , nie widząc efektów . wierz mi lub nie , ale druga osoba w tym też powinna mieć jakiś swój udział .

jeszcze nie ta pora   nie ten czas .... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

jeszcze nie ta pora , nie ten czas . zdecydowanie za szybko by się to stało , nie jestem gotowa , moje serce nie jest . ono ciągle żyje tą miłością sprzed chwili . jeszcze dzisiaj bądź moim wszystkim , jeszcze bądź choć przez minutę moim wszechświatem . nie mam siły na to , byś stał się jedynie wspomnieniem , nie dzisiaj .

Jedyne  czego dziś chcę to... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

Jedyne, czego dziś chcę to zapomnieć. Zapomnieć, że Cię kocham. Zapomnieć o wszystkim, co mi powiedziałeś. Chce wymazać z pamięci wszystkie wspólne chwile. Nienawidzę Cię. Tak - nienawidzę za to, że przez ten czas dawałeś mi tyle szczęścia, by nagle w jednym dniu mi to zabrać. Nie chcę pamiętać Twojej twarzy, nie chcę. Jedynie chcę dziś, w tym momencie to cofnąć czas. Drugi raz bym nie weszła do tej samej rzeki. Już wiedziałabym, że nie warto.

zamykam oczy  w ciemności widzę... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

zamykam oczy, w ciemności widzę zarys planu, od razu powieki kaleczy światło tamtych dni, spisaną historie bezpowrotnych chwil.

nie spodziewałam się  że na tak... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

nie spodziewałam się, że na tak długo pozostaniesz w mojej głowie, że będziesz wypełniał każdą sekundę mojego życia.

Kiedy nagle zrobiło mi się smutno i... teksty

poprostubadz dodano: 12 marca 2012

Kiedy nagle zrobiło mi się smutno i przypomniałam sobie o Nim zaczęłam płakać. Leżałam w łóżku, sama w pokoju. Przyszła Ona. Od razu zobaczyła, że coś jest nie tak. Wsunęła się pod moją pościel, zobaczyła moją zapłakaną twarz. Powiedziała mi, że mam 5 sekund na uśmiechnięcie się, bo inaczej Ona też będzie płakała. Nie byłam w stanie pokazać jej mojego sztucznego uśmiechu. Nagle wtulona zaczęła płakać razem ze mną. Była przy mnie.. Pomimo tego czy jest dobrze czy źle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV