głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poprostubadz i nie miło słuchać że w każdy weekend chodzisz zalany...staczasz się beze mnie Kotku. Nie zliczysz ile razy mówiłaś że jest okej a tak naprawdę rozpierdalało ci

poprostubadz

poprostubadz.moblo.pl
i nie miło słuchać że w każdy weekend chodzisz zalany...staczasz się beze mnie Kotku.
i nie miło słuchać   że w każdy... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

i nie miło słuchać , że w każdy weekend chodzisz zalany...staczasz się beze mnie, Kotku.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaż miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile razy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało ci na drodze. Pewnych rzeczy nie da się policzyć, bo niektóre błędy popełniamy zbyt często.

Brakuję mi cholernie dawnego życia.... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

Brakuję mi cholernie dawnego życia. Racja, przeszłość była lepsza. Te wszystkie wspomnienia. Chociaż tak bardzo za tym tęsknie, gdybym miała szanse nie wróciłabym do nich. Nie chciałabym znów tak mocno się rozczarować.

nie chcę znowu szukać śladu prawdy... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

nie chcę znowu szukać śladu prawdy pośród kłamstw.

pamiętam  gdy markerem napisałeś... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

pamiętam, gdy markerem napisałeś mi na nadgarstku ' forever ' . zaśmiałam się wtulając się w Twoje bezpieczne ramiona. czułam, że mam przy sobie cząstkę siebie. coś, co uzupełniało mnie i moje serce. później okazało się, że napis był tak trwały, jak twoje uczucie.

Sama nie wiem dlaczego dałam Ci... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

Sama nie wiem dlaczego dałam Ci kolejną szansę. Może myślałam, że tak będzie lepiej, że Twój powrót uleczy moje serce i duszę, że wreszcie będę szczęśliwa. Myślałam, że byłam zakochana, ale gdybym kochała nie miałabym tylu wątpliwości. Teraz jestem pewna, że to był błąd, ale wtedy byłam naiwna i omamiona Twoimi słowami.

uczucia mijają  a blizny zostają.... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

uczucia mijają, a blizny zostają. niestety.

tym razem nie wystarczy zwykłe... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

tym razem nie wystarczy zwykłe "przepraszam kochanie".

nadszedł czas  by uśpić sumienie teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

nadszedł czas, by uśpić sumienie

i na co było nam to wszystko?... teksty

poprostubadz dodano: 26 marca 2012

i na co było nam to wszystko? bieganie za sobą, poświęcanie czasu, żeby później się liczyło, że się staraliśmy, że nam zależało. i tak po czasie się psuje, a my, nawzajem uświadamiamy sobie, że jednak daleko nam od ideału, za które uważaliśmy się na początku. że mimo wszystko, pomimo tylu starań - nie dogadamy się. nie dojdziemy do kompromisu. nawet miłość tutaj nie pomoże. ona też w końcu się skończy. wcale nie jest nieśmiertelna, ani wieczna. nic nie jest. a to tylko uczucie, bez najmniejszych szans na przetrwanie. tylko parę fajerwerków, między dwoma osobami, które po jakimś czasie, po natłoku raniących słów, niewypowiedzianych myśli po prostu gasną.

chciałabym znowu tak czuć  mieć... teksty

poprostubadz dodano: 25 marca 2012

chciałabym znowu tak czuć, mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha. chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą, że dzwoni ten Ktoś. chciałabym denerwować się przed spotkaniem, a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca. chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać, a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce, ściskać ile sił.

w uczuciach nie ma czegoś takiego... teksty

poprostubadz dodano: 25 marca 2012

w uczuciach nie ma czegoś takiego jak zwątpienie- kochasz albo nie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV