głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
taaak ! teksty poppysweet dodał komentarz: taaak ! do wpisu 2 listopada 2011
popieram . Wiem o czym mówisz. teksty poppysweet dodał komentarz: popieram . Wiem o czym mówisz. do wpisu 2 listopada 2011
Nauczyłam się pic herbatę bez... teksty

poppysweet dodano: 2 listopada 2011

Nauczyłam się pic herbatę bez cukru, kawę bez mleka, jeść lody na ciepło, kąpać się w zimnej wodzie, chodzić na szpilkach, sprzątać po sobie, słuchac cicho muzyki... może czas żebym nauczyła się żyć bez Ciebie ?

idealne ! teksty poppysweet dodał komentarz: idealne ! do wpisu 2 listopada 2011
 Mogę Ci przyrzec  że gdybym mogła... teksty

poppysweet dodano: 2 listopada 2011

"Mogę Ci przyrzec, że gdybym mogła cofnąć czas, dziś nie znałbyś nawet mojego imienia.."/ lipstick

Wszystko jest bez sensu ! Bez sensu... teksty

poppysweet dodano: 2 listopada 2011

Wszystko jest bez sensu ! Bez sensu wstać, iść do szkoły, umawiać się z kumpelami, połozyć się , spać. Bez sensu jeść śniadanie i pić herbatę. Bez sensu chhodzić na spacery. Wszystko jest bez sensu kiedy Cię nie ma .

Możesz mi powiedzieć dlaczego... teksty

poppysweet dodano: 1 listopada 2011

Możesz mi powiedzieć dlaczego każde Twoje spojrzenie tak cholernie mnie rani. Dlaczego za każdym razem kiedy Cię mijam czuję się jakby ktoś wbijał mi milony ostrzy w serce. Dlaczego tak bardzo Cię kocham chociaż powinnam nienawidzić ?

Czasami w życiu stajemy na rozdrożu... teksty

poppysweet dodano: 1 listopada 2011

Czasami w życiu stajemy na rozdrożu i jesteśmy zmuszeni wybrać drogę, która podążamy. I nie wiadomo, czy nasza podróż zaprowadzi nas do przyjemności czy bólu. Gdy już podejmujemy decyzje nie ma odwrotu.

I w mgnieniu oka wszystko się... teksty

poppysweet dodano: 1 listopada 2011

I w mgnieniu oka wszystko się zmienia. Zostawiamy przeszłość za sobą i spieszymy w nieznane... Ku naszej przyszłości. Wyruszamy w odległe miejsca i próbujemy się odnaleźć... Albo zatracić, próbując przyjemności bliżej domu. Problem zaczyna się wtedy, gdy nie pozwalamy zmianom się dokonać i trzymać się dawnych przyzwyczajeń. Jeśli zbyt mocno trzymam się przeszłości, przyszłość może nigdy nie nadejść.

Jeśli chcecie znać moje zdanie... teksty

poppysweet dodano: 1 listopada 2011

Jeśli chcecie znać moje zdanie, chodzimy na filmy, bo chcemy zobaczyć bajkę. Księżniczka, która odkłada swoje klejnoty, żeby wyznaczyć własną ścieżkę... Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie... Ale życie to nie bajka... A szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko... W prawdziwym życiu, młoda królowa staje się tyranem... i zabiera swoich poddanych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów. Żeby przypominały nam, że mimo wszystko miłość może zakwitnąć w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu... i że czasem nawet bajka może się spełnić.

Błędy – wszyscy je popełniamy.... teksty

poppysweet dodano: 1 listopada 2011

Błędy – wszyscy je popełniamy. Zazwyczaj mamy najlepsze intencje jak trzymanie czegoś w tajemnicy, by kogoś chronić. Albo chcemy oddalić się od osoby, którą się staliśmy. Czasami nie wiemy nawet, jakie błędy popełniliśmy. Albo odkrywamy to w ostatniej chwili żeby zdążyć wszystko wyprostować. Ale żaden błąd nie zdarza się bez powodu. Daje nam lekcje czegoś, czego w innym wypadku byśmy nie zrozumieli. Można mieć tylko nadzieję, że więcej nie popełnimy tego błędu. Całe szczęście, że tak się nigdy nie dzieje.

A może to na tym polega? Może ty... teksty

poppysweet dodano: 31 października 2011

A może to na tym polega? Może ty musisz przestać kochać aby jemu zaczęło zależeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV