głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jest źle jest okropnie  nie wiem co... teksty

popczyk dodano: 3 lipca 2014

Jest źle jest okropnie, nie wiem co się ze mną dzieje i czemu znowu moknę. Przyszedł kolejny dzień smutku i żalu parę godziny zastanawiania się nad swoim życiem. Chciałbym żeby było dobrze ale czy potrafię? o to jest pytanie na które nie znam odpowiedzi. Mam do siebie żal bo straciłem osobę do której miałem inne plany i tak się zjebało i znowu kurwa moknę ;c Przychodzi taki czas kiedy człowiek nie może być szczęśliwy bo spierdolił coś co było ważniejsze od jego własnego szczęścia.

Miał plany i szczęście i ego tak... teksty

popczyk dodano: 2 lipca 2014

Miał plany i szczęście i ego tak wielkie, że przyznać się do porażki byłoby przekleństwem, Mówił „co będzie to będzie”, i robił sobie wrogów, gdy walczył o miejsce, Mówił że by za nią umarł, kurwa nigdy nie widziałem, żeby ktoś się tak rozumiał, Wpadał z nią, pił, znał umiar, ona miała czuć się dobrze, on miał czuwać Coś pękło, kiedy przyszła codzienność, i wiesz co? zaczęli żyć na odpierdol Brak szkoły i pracy i kłótnie, bezsenność I poszło się jebać im całe ich piękno Z twarzy zniknął uśmiech, spotkałem go, powiedział ”nie chcę żyć, idź po wódkę” Miał błękitne oczy i nikt go nie kochał oprócz niego i zniknął wraz z iskrą w oczach.

Związek to nie szkoła tutaj nie ma... teksty

popczyk dodano: 2 lipca 2014

Związek to nie szkoła tutaj nie ma przerw.. ;/

Życie to ostry miecz na którym Bóg... teksty

popczyk dodano: 2 lipca 2014

Życie to ostry miecz na którym Bóg napisał "Walcz, kochaj i cierp"

I znowu kurwa siadam i pisze wersy... teksty

popczyk dodano: 2 lipca 2014

I znowu kurwa siadam i pisze wersy sercem.. I pragnę Ci powiedzieć że tej nocy pewnie zdechnę.. Nic Ci nie przysięgnę.. mam dosyć już Cię błagać.. Pewnie masz już kogoś co? Pewnie nie ma o czym gadać.. I dlaczego mi to robisz powiedz czemu każesz płakać.. Złap za nóż wbij go w Serce pokaż jak się starasz.. Mam ochotę wsiąść za kółko i pierdolnąć w jakieś drzewo.. Proszę tylko skreśl pytania.. I nie pytaj mnie dlaczego.. Wiem że wolisz koleżeństwo i nie mogę podarować.. Wezmę klamkę i wytłukę bo to przecież moja droga.. Jakbym kłamał to mnie zabij.. jak nie kochasz też mnie zabij.. Możesz zbić butelkę w locie.. z tulipana mnie trafić.. Jak oglądam te zdjęcia to dosyć mam wszystkiego.. Pamiętasz wspólne noce? Może wróćmy do tego.. Wiem że kurwa nie masz Serca już! Moje chyba odżyło.. Wiem że kurwa jeszcze tylko Bóg.. Może oddać mi Miłość..

Nie unikaj mego wzroku  mam Cię na... teksty

popczyk dodano: 1 lipca 2014

Nie unikaj mego wzroku, mam Cię na oku, Nie unikaj, czekam tyle, zrób to za chwilę. Nie unikaj mego wzroku, mam Cię na oku. Nie unikaj, nie unikaj.

Zerwałeś z szyi pamiątkę kobiecie... teksty

popczyk dodano: 28 czerwca 2014

Zerwałeś z szyi pamiątkę kobiecie, Potem grzałeś srebro w publicznej toalecie. Suko, prędzej czy później to cię zgubi, Gdy jednemu mówisz kocham, piszesz smsy z drugim.

+ teksty popczyk dodał komentarz: + do wpisu 26 czerwca 2014
Czas goi rany życie pozostawia... teksty

popczyk dodano: 26 czerwca 2014

Czas goi rany życie pozostawia blizny, życie to nie gra los nie zawsze jest przychylny.

Ziom  rzuciła Cie kobieta  to nie... teksty

popczyk dodano: 19 czerwca 2014

Ziom, rzuciła Cie kobieta, to nie koniec, więc nie pękaj, jeśli nie ta, to następna, nie alkohol, tania feta setna buta i rakieta i kajdanka, która pęka, tam ten ziomek sam na celi pięść zaciska, nie wymięka. Droga piękna być nie może, zbyt długo, jak i wzorzec, zamalować Tobie Boże, skoro sam błądze na drodze. Sprawy odkładam na potem, a z kłopotem jak z banknotem bez i z nimi żyć się nie da, więc samotnie kręci flote. ~Kacper

Jestem szczęśliwy i żadna zawistna... teksty

popczyk dodano: 27 maja 2014

Jestem szczęśliwy i żadna zawistna kurwa nie jest w stanie mi odebrać tego szczęścia.

Spotkałem ciebie  moje życie znowu... teksty

popczyk dodano: 27 maja 2014

Spotkałem ciebie, moje życie znowu nabrało kolorów ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV